'Europese subtopper wil Zulj alweer weghalen bij Anderlecht'

1003 stemmen
'Europese subtopper wil Zulj alweer weghalen bij Anderlecht'

Ondanks een erg tegenvallende eerste helft van het seizoen, hield RSC Anderlecht het de voorbije wintermercato redelijk rustig. Kara Mbodj keerde vroegtijdig terug van Nantes en Yannick Bolasie werd gehuurd van Everton, maar enkel om het middenveld te versterken werd de geldbuidel echt opengetrokken. Zo betaalde RSCA een slordige vier miljoen euro voor de diensten van Peter Zulj.


De 25-jarige kwam over van Sturm Graz en de verwachtingen waren hooggespannen, voor zijn transfer werd hij immers nog verkozen tot 'Speler van het Jaar' in Oostenrijk. Maar Zulj kon die hoge verwachting slechts in zeer beperkte mate waarmaken. In de laatste weken van het kampioenschap zat hij zelfs doorgaans op de bank. Normaal gezien krijgt hij in het Kompany-tijdperk een nieuwe kans om zich te bewijzen, maar ook een transfer lijkt niet uitgesloten.

Zo meldt RadioSei dat SS Lazio opnieuw aan de Oostenrijker denkt. De Romeinse club vertoonde eerder al interesse, maar maakte die nooit echt concreet. Nu dreigt Lazio echter afscheid te moeten nemen van Sergeij Milinkovic-Savic en Zulj zou één van de opties zijn om de oud-speler van KRC Genk te vervangen. Of Anderlecht ook bereid is om mee te werken aan een transfer valt af te wachten. De club zal ongetwijfeld zoveel mogelijk van de transfersom van vorige winter, om niet te zeggen het volledige bedrag, willen recupereren.

LEES OOK: 'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Bij een goed bod moet Anderlecht Zulj weer laten gaan ...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

21
21
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

37
37
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

64
64
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

35
35
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

14
14
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

36
36
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

68
68
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

230
230
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

349
349
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

169
169
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

113
113
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

630
630
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

118
118
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

441
441
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

655
655
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

493
493
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

72
72
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

416
416
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws