TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge nadert volgens diverse Italiaanse media een akkoord met SS Lazio omtrent de transfer van Wesley Moraes. Het verschil tussen het bod van de Italianen en de vraagprijs van de West-Vlamingen zou nog slechts vier miljoen euro bedragen. Een kloof die op zich gemakkelijk te overbruggen is door allerlei bonussen en andere variabelen.

KRC Genk zou interesse hebben in Daniele Verdi, een Italiaanse flankaanvaller die door AS Roma dit seizoen werd uitgeleend aan de Spaanse eersteklasser Real Valladolid. Verde ligt wel nog tot medio 2020 onder contract bij Roma en geniet ook interesse van AEK Athene en Spaanse clubs. Dieumerci Ndongala zou dan weer bij Besiktas terecht kunnen, de Turkse club zou zo'n 2.5 miljoen euro voor hem over hebben.

Royal Antwerp FC en Club Brugge zouden interesse tonen in Nana Ampomah, die zich bij Waasland-Beveren in de kijker kon spelen. En blijkbaar niet alleen bij de Belgische top, want volgens GhanaSoccernet krijgen Club en Antwerp ook concurrentie uit Nederland. Daar zou Feyenoord zijn oog op Ampomah laten vallen hebben.

BUITENLAND
Na een teleurstellend einde van het seizoen, zal FC Barcelona zich komende zomer versterken. Volgens El Mundo Deportivo blijft Antoine Griezmann een concrete optie voor de Catalanen, de Fransman kondigde eerder al zijn vertrek bij Atletico Madrid aan. Maar ook Neymar zou in beeld blijven. Het lijkt onwaarschijnlijk dat PSG wil meewerken aan een transfer, maar de Braziliaan zelf zou al langer hengelen achter een terugkeer.

Thomas Meunier werd de voorbije weken nadrukkelijk gelinkt aan Arsenal FC, ex-coach Unaï Emery zou hem graag naar Londen halen. Maar nu zou ook Manchester United in de dans zijn gesprongen om de Rode Duivel. Daar hebben ze nood aan een nieuwe rechtsachter en de club van Romelu Lukaku is bereid om de gevraagde 25 miljoen euro te betalen. Bij PSG mag hij in ieder geval vertrekken.

LEES OOK: Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

Welke club past volgens u het best bij Meunier?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

58
58
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

37
37
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

32
32
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

30
30
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

468
468
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

232
232
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

105
105
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

378
378
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

133
133
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

182
182
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

140
140
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

94
94
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

310
310
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

519
519
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

462
462
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws