TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge nadert volgens diverse Italiaanse media een akkoord met SS Lazio omtrent de transfer van Wesley Moraes. Het verschil tussen het bod van de Italianen en de vraagprijs van de West-Vlamingen zou nog slechts vier miljoen euro bedragen. Een kloof die op zich gemakkelijk te overbruggen is door allerlei bonussen en andere variabelen.

KRC Genk zou interesse hebben in Daniele Verdi, een Italiaanse flankaanvaller die door AS Roma dit seizoen werd uitgeleend aan de Spaanse eersteklasser Real Valladolid. Verde ligt wel nog tot medio 2020 onder contract bij Roma en geniet ook interesse van AEK Athene en Spaanse clubs. Dieumerci Ndongala zou dan weer bij Besiktas terecht kunnen, de Turkse club zou zo'n 2.5 miljoen euro voor hem over hebben.

Royal Antwerp FC en Club Brugge zouden interesse tonen in Nana Ampomah, die zich bij Waasland-Beveren in de kijker kon spelen. En blijkbaar niet alleen bij de Belgische top, want volgens GhanaSoccernet krijgen Club en Antwerp ook concurrentie uit Nederland. Daar zou Feyenoord zijn oog op Ampomah laten vallen hebben.

BUITENLAND
Na een teleurstellend einde van het seizoen, zal FC Barcelona zich komende zomer versterken. Volgens El Mundo Deportivo blijft Antoine Griezmann een concrete optie voor de Catalanen, de Fransman kondigde eerder al zijn vertrek bij Atletico Madrid aan. Maar ook Neymar zou in beeld blijven. Het lijkt onwaarschijnlijk dat PSG wil meewerken aan een transfer, maar de Braziliaan zelf zou al langer hengelen achter een terugkeer.

Thomas Meunier werd de voorbije weken nadrukkelijk gelinkt aan Arsenal FC, ex-coach Unaï Emery zou hem graag naar Londen halen. Maar nu zou ook Manchester United in de dans zijn gesprongen om de Rode Duivel. Daar hebben ze nood aan een nieuwe rechtsachter en de club van Romelu Lukaku is bereid om de gevraagde 25 miljoen euro te betalen. Bij PSG mag hij in ieder geval vertrekken.

LEES OOK: Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Welke club past volgens u het best bij Meunier?

Meest recent

'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

14
14
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

31
31
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

10
10
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

171
171
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

269
269
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

261
261
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

334
334
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

102
102
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

199
199
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

240
240
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

295
295
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

210
210
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

128
128
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

459
459
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

323
323
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

109
109
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

514
514
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

256
256
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

123
123
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

385
385
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

354
354
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

331
331
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

855
855
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

231
231

Meer sportnieuws