TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge nadert volgens diverse Italiaanse media een akkoord met SS Lazio omtrent de transfer van Wesley Moraes. Het verschil tussen het bod van de Italianen en de vraagprijs van de West-Vlamingen zou nog slechts vier miljoen euro bedragen. Een kloof die op zich gemakkelijk te overbruggen is door allerlei bonussen en andere variabelen.

KRC Genk zou interesse hebben in Daniele Verdi, een Italiaanse flankaanvaller die door AS Roma dit seizoen werd uitgeleend aan de Spaanse eersteklasser Real Valladolid. Verde ligt wel nog tot medio 2020 onder contract bij Roma en geniet ook interesse van AEK Athene en Spaanse clubs. Dieumerci Ndongala zou dan weer bij Besiktas terecht kunnen, de Turkse club zou zo'n 2.5 miljoen euro voor hem over hebben.

Royal Antwerp FC en Club Brugge zouden interesse tonen in Nana Ampomah, die zich bij Waasland-Beveren in de kijker kon spelen. En blijkbaar niet alleen bij de Belgische top, want volgens GhanaSoccernet krijgen Club en Antwerp ook concurrentie uit Nederland. Daar zou Feyenoord zijn oog op Ampomah laten vallen hebben.

BUITENLAND
Na een teleurstellend einde van het seizoen, zal FC Barcelona zich komende zomer versterken. Volgens El Mundo Deportivo blijft Antoine Griezmann een concrete optie voor de Catalanen, de Fransman kondigde eerder al zijn vertrek bij Atletico Madrid aan. Maar ook Neymar zou in beeld blijven. Het lijkt onwaarschijnlijk dat PSG wil meewerken aan een transfer, maar de Braziliaan zelf zou al langer hengelen achter een terugkeer.

Thomas Meunier werd de voorbije weken nadrukkelijk gelinkt aan Arsenal FC, ex-coach Unaï Emery zou hem graag naar Londen halen. Maar nu zou ook Manchester United in de dans zijn gesprongen om de Rode Duivel. Daar hebben ze nood aan een nieuwe rechtsachter en de club van Romelu Lukaku is bereid om de gevraagde 25 miljoen euro te betalen. Bij PSG mag hij in ieder geval vertrekken.

LEES OOK: Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

Welke club past volgens u het best bij Meunier?

Meest recent

Hayen in clinch met Antwerp-fans: Genk-coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

44
44
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

34
34
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

5
5
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

60
60
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

45
45
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

54
54
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

230
230
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

29
29
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

376
376
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

257
257
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

342
342
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

111
111
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

67
67
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

426
426
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

166
166
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

331
331
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

128
128
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

479
479
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

292
292
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

240
240
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

179
179

Meer sportnieuws