TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge nadert volgens diverse Italiaanse media een akkoord met SS Lazio omtrent de transfer van Wesley Moraes. Het verschil tussen het bod van de Italianen en de vraagprijs van de West-Vlamingen zou nog slechts vier miljoen euro bedragen. Een kloof die op zich gemakkelijk te overbruggen is door allerlei bonussen en andere variabelen.

KRC Genk zou interesse hebben in Daniele Verdi, een Italiaanse flankaanvaller die door AS Roma dit seizoen werd uitgeleend aan de Spaanse eersteklasser Real Valladolid. Verde ligt wel nog tot medio 2020 onder contract bij Roma en geniet ook interesse van AEK Athene en Spaanse clubs. Dieumerci Ndongala zou dan weer bij Besiktas terecht kunnen, de Turkse club zou zo'n 2.5 miljoen euro voor hem over hebben.

Royal Antwerp FC en Club Brugge zouden interesse tonen in Nana Ampomah, die zich bij Waasland-Beveren in de kijker kon spelen. En blijkbaar niet alleen bij de Belgische top, want volgens GhanaSoccernet krijgen Club en Antwerp ook concurrentie uit Nederland. Daar zou Feyenoord zijn oog op Ampomah laten vallen hebben.

BUITENLAND
Na een teleurstellend einde van het seizoen, zal FC Barcelona zich komende zomer versterken. Volgens El Mundo Deportivo blijft Antoine Griezmann een concrete optie voor de Catalanen, de Fransman kondigde eerder al zijn vertrek bij Atletico Madrid aan. Maar ook Neymar zou in beeld blijven. Het lijkt onwaarschijnlijk dat PSG wil meewerken aan een transfer, maar de Braziliaan zelf zou al langer hengelen achter een terugkeer.

Thomas Meunier werd de voorbije weken nadrukkelijk gelinkt aan Arsenal FC, ex-coach Unaï Emery zou hem graag naar Londen halen. Maar nu zou ook Manchester United in de dans zijn gesprongen om de Rode Duivel. Daar hebben ze nood aan een nieuwe rechtsachter en de club van Romelu Lukaku is bereid om de gevraagde 25 miljoen euro te betalen. Bij PSG mag hij in ieder geval vertrekken.

LEES OOK: 'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

Welke club past volgens u het best bij Meunier?

Meest recent

Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

32
32
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

66
66
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

81
81
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

123
123
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

113
113
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

527
527
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

146
146
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

123
123
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

607
607
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

392
392
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

131
131
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

234
234
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

747
747
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

336
336
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

224
224
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

64
64
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

36
36
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

259
259
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

93
93
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

562
562
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

205
205
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

196
196
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

433
433
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

416
416

Meer sportnieuws