TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

door
TRANSFERUURTJE: 'Genk lonkt naar Rome, Duivels duel tussen United en Arsenal'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge nadert volgens diverse Italiaanse media een akkoord met SS Lazio omtrent de transfer van Wesley Moraes. Het verschil tussen het bod van de Italianen en de vraagprijs van de West-Vlamingen zou nog slechts vier miljoen euro bedragen. Een kloof die op zich gemakkelijk te overbruggen is door allerlei bonussen en andere variabelen.

KRC Genk zou interesse hebben in Daniele Verdi, een Italiaanse flankaanvaller die door AS Roma dit seizoen werd uitgeleend aan de Spaanse eersteklasser Real Valladolid. Verde ligt wel nog tot medio 2020 onder contract bij Roma en geniet ook interesse van AEK Athene en Spaanse clubs. Dieumerci Ndongala zou dan weer bij Besiktas terecht kunnen, de Turkse club zou zo'n 2.5 miljoen euro voor hem over hebben.

Royal Antwerp FC en Club Brugge zouden interesse tonen in Nana Ampomah, die zich bij Waasland-Beveren in de kijker kon spelen. En blijkbaar niet alleen bij de Belgische top, want volgens GhanaSoccernet krijgen Club en Antwerp ook concurrentie uit Nederland. Daar zou Feyenoord zijn oog op Ampomah laten vallen hebben.

BUITENLAND
Na een teleurstellend einde van het seizoen, zal FC Barcelona zich komende zomer versterken. Volgens El Mundo Deportivo blijft Antoine Griezmann een concrete optie voor de Catalanen, de Fransman kondigde eerder al zijn vertrek bij Atletico Madrid aan. Maar ook Neymar zou in beeld blijven. Het lijkt onwaarschijnlijk dat PSG wil meewerken aan een transfer, maar de Braziliaan zelf zou al langer hengelen achter een terugkeer.

Thomas Meunier werd de voorbije weken nadrukkelijk gelinkt aan Arsenal FC, ex-coach Unaï Emery zou hem graag naar Londen halen. Maar nu zou ook Manchester United in de dans zijn gesprongen om de Rode Duivel. Daar hebben ze nood aan een nieuwe rechtsachter en de club van Romelu Lukaku is bereid om de gevraagde 25 miljoen euro te betalen. Bij PSG mag hij in ieder geval vertrekken.

LEES OOK: Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Welke club past volgens u het best bij Meunier?

Meest recent

‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

0
0
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

21
21
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

109
109
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

32
32
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

126
126
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

53
53
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

65
65
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

837
837
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

216
216
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

286
286
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

125
125
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

100
100
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

407
407
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

144
144
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

189
189
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

548
548
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

33
33
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

60
60
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

244
244
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

192
192
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

100
100
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

209
209
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

440
440
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34

Meer sportnieuws