Wolfsburg bevestigt transfer Osimhen: Charleroi kan miljoenen pakken

219
Wolfsburg bevestigt transfer Osimhen: Charleroi kan miljoenen pakken

Charleroi greep dit seizoen naast Play-Off I, maar pakte wel de eindzege in Play-Off II en greep uiteindelijk in de barrages tege Antwerp maar net naast een Europees ticket. Deze zomer zullen de Carolo's wellicht stevig kunnen investeren om volgend seizoen weer voor de top zes te kunnen strijden en één transferrecord wordt alvast van de tabellen geveegd.


Algemeen directeur Mehdi Bayat bevestigde vrijdagochtend immers aan La Dernière Heure dat Charleroi de aankoopoptie op Victor Osimhen gelicht heeft. De club had tot vandaag de tijd om de huurling definitief over te nemen van VfL Wolfsburg en heeft dat nu dus ook gedaan. Charleroi legde 3,5 miljoen euro op tafel, waarmee Osimhen de duurste aankoop in de clubgeschiedenis wordt.

UPDATE 14u36
De definitieve overgang van Osimhen naar Mambourg is nu ook helemaal in kannen en kruiken. Wolfsburg bevestigde vrijdagmiddag dat de Carolo's de aankoopoptie hebben gelicht en dat de spits dus niet meer terugkeert naar de Volkswagen Arena. Of men er bij Die Wölve ook zo blij mee is, valt te betwijfelen.

Zoals gezegd betaalt Charleroi 3.5 miljoen euro voor de spits, maar de bedoeling is om hem meteen door te verkopen met een forse meerwaarde. Verschillende clubs tonen al belangstelling, de vraagprijs zou tussen de 12 en 15 miljoen euro schommelen. Wolfsburg ziet dus een aardig bedrag door de neus geboord.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Osimhen behoorde afgelopen seizoen bij de vijf beste spitsen in de JPL ...

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

2
2
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

16
16
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

96
96
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

59
59
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

41
41
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

54
54
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

161
161
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

98
98
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

202
202
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

162
162
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

145
145
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

143
143
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

109
109
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

200
200
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

257
257
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

124
124
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

98
98
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

17
17
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

23
23
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

87
87
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

235
235
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

132
132
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

115
115

Meer sportnieuws