'Nog een Spaanse club meldt zich voor speler Zulte Waregem'

door
'Nog een Spaanse club meldt zich voor speler Zulte Waregem'

Scouts vinden blijkbaar opnieuw hun weg naar de Gaverbeek, want behalve Théo Bongonda telt Zulte Waregem met Marco Bürki nog een mogelijke vertrekker in de rangen. De jongere broer van Borussia Dortmund-doelman Roman staat in de belangstelling van meerdere clubs in het buitenland.

Eerder berichtten we al hoe het Spaanse Leganes verregaande interesse toonde voor Bürki, nu zouden er ook een aantal Engelse clubs in de dans voor de 25-jarige Zwitser gesprongen zijn. Het Engelse Nottingham Post linkt de verdediger namelijk met een overgang naar tweedeklasser Nottingham Forest FC, al zou ook Premier League-club Norwich City interesse tonen. 

De twee Engelse clubs zouden behalve van Leganes echter ook de concurrentie van het Italiaanse Torino FC moeten dulden. Hoe dan ook lijkt Bürki met een steeds groeiende zekerheid Zulte Waregem deze zomer te zullen verlaten.

UPDATE 24/05
Het lijkt erop dat Bürki stilaan grof wild is in de grote competities. Aan bovenstaand lijstje met geïnteresseerden mogen we volgens Het Laatste Nieuws nu ook Alaves toevoegen. Die club stond dit seizoen lange tijd in de subtop in La Liga, maar eindigde uiteindelijk elfde. De Zwitserse verdediger heeft dus ruime keuze in Engeland, Italië en Spanje. Volgens Het Nieuwsblad is Zulte Waregem er echter nog niet uit of het wel wil meewerken aan een transfer.

LEES OOK: Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

Moet Zulte Waregem hem laten gaan?

Meest recent

Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

5
5
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

15
15
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

16
16
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

91
91
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

52
52
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

76
76
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

34
34
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

99
99
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

100
100
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

98
98
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

137
137
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

106
106
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

117
117
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

46
46
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

424
424
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

190
190
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

131
131
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

280
280
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

400
400
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

329
329
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

106
106
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

535
535
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

101
101
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

339
339
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

271
271

Meer sportnieuws