TRANSFERUURTJE: 'RSCA laat dure spits schieten, City kiest opvolger Kompany'

841 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA laat dure spits schieten, City kiest opvolger Kompany'

Terwijl de ontknopingen van de competities in binnen- en buitenland bijna afgerond zijn, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht toont interesse in Alexander Isak, maar om hem definitief over te nemen van Borussia Dortmund zou de Brusselse club maar liefst 9 miljoen euro moeten neertellen. En dat bedrag is vooralsnog te hoog. "Ik kan me niet voorstellen dat wij zo een bedrag zullen neertellen deze zomer. We waren al geïnteresseerd voor hij werd uitgeleend aan Willem II, maar nu ik zijn prijskaartje hoor zullen we moeten afhaken", stelt sportief adviseur Pär Zetterberg bij Fotbollskanalen. Adrien Trebel en Kara Mbodj zouden de club wel mogen verlaten om meer salarisbudget vrij te maken.

Club Brugge neemt deze zomer afscheid van Wesley Moraes en die geniet steeds meer interesse. Zo zouden ook Premier League-clubs Newcastle en West Ham United zich aan het front gemeld hebben. Zelf zou Club concrete interesse vertonen in Jonathan Amon. De international van de Verenigde Staten maakt momenteel het mooie weer bij het Deense Nordsjaelland. Volgens Het Nieuwsblad moet hij zo'n 3 miljoen euro kosten.

KRC Genk ziet mogelijk één van zijn kampioenenmakers naar de Serie A trekken. Volgens Italiaanse media heeft Napoli geïnformeerd naar de vraagprijs van Ruslan Malinovskyi, die een voortreffelijk seizoen kende. Hij is ook een vaste waarde bij de nationale ploeg van Oekraïne. Napoli had al contacten met zijn entourage, op clubniveau is er van een overeenkomst nog geen sprake. Aan inkomende zijde lijken de dossiers rond Patrick Hrosovsky en Theo Bongonda de goede richting op te gaan.

BUITENLAND
Nu Vincent Kompany naar Anderlecht trekt, moet Pep Guardiola op zoek naar een nieuwe verdediger. Volgens de Daily Mail heeft de Spanjaard echter al bepaald wie Kompany moet komen vervangen. Hij zou zijn zinnen gezet hebben op Harry Maguire, die de voorbije seizoenen hoge ogen gooide bij Leicester City en de Engelse nationale ploeg. Manchester City zal echter diep in de buidel moeten tasten als het de 26-jarige wil binnenhalen, want Leicester wil hem niet laten vertrekken.

De Champions League-finale wordt allicht de laatste wedstrijd van Simon Mignolet als tweede doelman bij Liverpool. Het Engelse The Daily Mail weet nu dat The Reds een prijskaartje van 17 miljoen euro op Mignolet geplakt zouden hebben. Met verliezend FA Cup-finalist Watford wordt in één adem meteen ook een concrete gegadigde genoemd, al zouden ook Bournemouth en het pas gepromoveerde Norwich City interesse tonen.

Dodi Lukebakio verzilvert zijn sterke seizoen bij Fortuna Dusseldorf mogelijk met een fraaie transfer. Verschillende clubs toonden al interesse in zijn diensten, maar volgens Het Laatste Nieuws mag daar nog een kandidaat aan toegevoegd worden. De krant meldt namelijk dat het Franse Lille OSC hem graag wil binnenhalen.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Denkt u dat Wesley klaar is voor de Premier League?

Meest recent

'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

19
19
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

83
83
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

349
349
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

96
96
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

165
165
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

20
20
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

24
24
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

113
113
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

128
128
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

19
19
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

385
385
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

151
151
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

35
35
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

35
35
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

25
25
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

98
98
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

219
219
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

501
501
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

69
69
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

328
328
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

78
78
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

243
243
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

725
725
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

417
417
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

464
464

Meer sportnieuws