'Henry topfavoriet als assistent Kompany bij Anderlecht'

1110
'Henry topfavoriet als assistent Kompany bij Anderlecht'

Marc Coucke, Michael Verschueren en de rest van het Anderlecht-bestuur kreeg dit seizoen vooral heel wat kritiek te slikken. Maar met hun nieuwste zet hebben ze heel wat kunnen goedmaken. Zo werd zondagmiddag de komst van Vincent Kompany als speler-trainer aangekondigd.


De Rode Duivel zal dus het trainerschap op zich nemen, maar beschikt nog niet over het vereiste pro license-diploma. Bovendien gaat hij in eerste instantie ook nog door als speler. Er zal dus sowieso nog iemand naast hem staan. "Hij zal vooral als een soort manager optreden. Hij wordt de baas over de manier van spelen en de opstelling. Maar als hij zelf op het veld staat, zal hij een beroep doen op een coach, die hij zelf meebrengt. Dat is iemand met trainerservaring. Zijn naam maken we nu nog niet bekend. Vincent zal daar op het gepaste moment zelf over communiceren", vertelde Verschueren bij Sporza.

UPDATE 18u23
Wie de nieuwe assistent zal worden, zal Kompany dus later op de week zelf bekend maken. Maar ondertussen doen wel al geruchten de ronde. Zo liet Filip Joos, die zondagavond het commentaar voorzag bij de wedstrijd van Anderlecht op Gent, de naam van Thierry Henry vallen. "Niemand wil het bevestigen, maar het is toch de naam die het meest rond gonst hier in de entourage van Anderlecht", klonk het bij Play Sports.

Henry is in ieder geval beschikbaar na zijn mislukt avontuur bij AS Monaco. Daarnaast kent hij Kompany uiteraard goed van hun gezamenlijke periode bij de Rode Duivels. Maar het is niet bekend of de Fransman wel over de juiste diploma's beschikt. Bovendien zijn het twee sterke karakters en dat kan gezien de ongewone rol van Kompany voor problemen zorgen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Vanaken bijna weg, Lukaku richting RSCA?

Henry zou de ideale man zijn naast Kompany ...

Meest recent

AA Gent bevestigt mokerslag: zwaar verdict voor Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

81
81
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

18
18
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

33
33
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

122
122
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

156
156
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

136
136
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

121
121
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

77
77
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

165
165
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

161
161
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

208
208
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

104
104
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

119
119
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

205
205
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

147
147
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

354
354
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

101
101
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

468
468
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

649
649
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

219
219
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

144
144

Meer sportnieuws