'Guardiola verklapt megatransfer van Griezmann'

door
'Guardiola verklapt megatransfer van Griezmann'

Manchester City was dit seizoen ongenaakbaar in Engeland, indien het dit weekend de FA Cup-finale wint pakt het alle grote nationale prijzen. Maar in de Champions League slaagden de mannen van Pep Guardiola er andermaal niet in om zich te plaatsen voor de finale. En dus volgt er komende zomer wellicht opnieuw de nodige versterking.

Volgens het Spaanse Sport zou City zelfs overwegen een heuse transferbom te droppen. Zo spelen de Engelsen naar verluidt met het idee om de afkoopclausule in het contract van Antoine Griezmann te lichten. De Fransman kondigde begin deze week aan dat hij vertrekt bij Atletico Madrid. Hij leek goed op weg naar FC Barcelona, al werd ook PSG genoemd, maar nu lijkt City hem dus op andere gedachten te willen brengen. 

Het eventuele bod van de landskampioen van de Premier League is wel afhankelijk van een mogelijke transferban. City zou de regels met betrekking tot Financial Fair Play overtreden hebben en op dit moment wordt dat onderzocht door de aangewezen organen. De kans bestaat dat City daarop wil anticiperen en toeslaan nog voor de uitspraak gevallen is.

UPDATE 19u15

Deze middag kwam het bericht dat Man City mee in de dans zou springen om Antoine Griezmann binnen te lijven, maar volgens Pep Guardiola is daar helemaal niet van aan. Tegenover de Engelse tak van ESPN verklaarde hij namelijk dat City hem niet zou kunnen betalen.

De Engelse topclub zou volgens de Spaanse oefenmeester dan ook geen interesse vertonen, en Guardiola lijkt mogelijk ook de nieuwe club van Griezmann te verklappen door te stellen dat FC Barcelona niet ongerust hoeft te zijn. Gezien de connectie tussen Guardiola en Barça, weet hij dus mogelijk al wat meer.

LEES OOK: 'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

🚀

Zal Griezmann naar FC Barcelona trekken?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

42
42
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

28
28
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

50
50
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

64
64
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

95
95
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

27
27
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

75
75
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

262
262
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

113
113
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

188
188
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

50
50
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

194
194
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

90
90
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

87
87
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

348
348
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

331
331
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

442
442
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

373
373

Meer sportnieuws