'Guardiola verklapt megatransfer van Griezmann'

451
'Guardiola verklapt megatransfer van Griezmann'

Manchester City was dit seizoen ongenaakbaar in Engeland, indien het dit weekend de FA Cup-finale wint pakt het alle grote nationale prijzen. Maar in de Champions League slaagden de mannen van Pep Guardiola er andermaal niet in om zich te plaatsen voor de finale. En dus volgt er komende zomer wellicht opnieuw de nodige versterking.

Volgens het Spaanse Sport zou City zelfs overwegen een heuse transferbom te droppen. Zo spelen de Engelsen naar verluidt met het idee om de afkoopclausule in het contract van Antoine Griezmann te lichten. De Fransman kondigde begin deze week aan dat hij vertrekt bij Atletico Madrid. Hij leek goed op weg naar FC Barcelona, al werd ook PSG genoemd, maar nu lijkt City hem dus op andere gedachten te willen brengen. 

Het eventuele bod van de landskampioen van de Premier League is wel afhankelijk van een mogelijke transferban. City zou de regels met betrekking tot Financial Fair Play overtreden hebben en op dit moment wordt dat onderzocht door de aangewezen organen. De kans bestaat dat City daarop wil anticiperen en toeslaan nog voor de uitspraak gevallen is.

UPDATE 19u15

Deze middag kwam het bericht dat Man City mee in de dans zou springen om Antoine Griezmann binnen te lijven, maar volgens Pep Guardiola is daar helemaal niet van aan. Tegenover de Engelse tak van ESPN verklaarde hij namelijk dat City hem niet zou kunnen betalen.

De Engelse topclub zou volgens de Spaanse oefenmeester dan ook geen interesse vertonen, en Guardiola lijkt mogelijk ook de nieuwe club van Griezmann te verklappen door te stellen dat FC Barcelona niet ongerust hoeft te zijn. Gezien de connectie tussen Guardiola en Barça, weet hij dus mogelijk al wat meer.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Zal Griezmann naar FC Barcelona trekken?

Meest recent

RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

19
19
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

12
12
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

10
10
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

14
14
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

44
44
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

98
98
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

35
35
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

23
23
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

98
98
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

47
47
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

92
92
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

48
48
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

42
42
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

120
120
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

106
106
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

199
199
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

198
198
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

482
482
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

412
412
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

368
368
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

53
53
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

372
372

Meer sportnieuws