'Juventus stelt indrukwekkend driekoppig verlanglijstje samen'

door
'Juventus stelt indrukwekkend driekoppig verlanglijstje samen'

Juventus zorgde vorige zomer voor een verrassende megatransfer door Cristiano Ronaldo binnen te halen, maar dat leverde niet het verhoopte resultaat op. In eigen land haalde de Oude Dame wel weer met overmacht de landstitel binnen, maar in de Champions League werd het in de kwartfinale verrassend uitgeschakeld door Ajax. Om volgend seizoen eindelijk wél een gooi te kunnen doen naar het kampioenenbal, staat er in Turijn straks een nieuw transferoffensief gepland.


In elke linie zou Juventus op een versterking azen en het verlanglijstje waarmee Sport Mediaset komt aandraven oogt ronduit indrukwekkend. Achterin is er vers bloed nodig, want Andrea Barzagli stopt ermee en ook Giorgio Chiellini is op leeftijd. Daarom zou Juve een poging willen wagen om Kalidou Koulibaly bij Napoli weg te halen. Uiteraard zal de club van Dries Mertens niet staan springen om één van zijn sleutelspelers te verkopen aan de aartsrivaal, daarom gelden Alessio Romagnoli (AC Milan) en Kostas Manolas (AS Roma) als alternatieven.

Op het middenveld droomt Juventus dan weer van de terugkeer van Paul Pogba, die open zou staan voor een vertrek bij Manchester United maar ook naar Real Madrid zou kunnen. In principe is het voor Juve Pogba of niets op die positie, al zou technisch directeur Paratici ook gecharmeerd zijn door Tanguy N'Dombélé (Olympique Lyon). Voorin zou de kampioen dan weer zijn pijlen gericht hebben op Federico Chiesa (Fiorentina), al is het ook niet uitgesloten dat er nog een rasechte diepe spits gehaald wordt, zoals Mauro Icardi (Inter) of Romelu Lukaku (Manchester United).

Zou Juventus met die aankopen de Champions League kunnen winnen?

Meest recent

Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

7
7
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

152
152
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

53
53
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

102
102
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

202
202
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

251
251
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

285
285
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

413
413
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

134
134
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

249
249
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

445
445
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

352
352
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

168
168
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

367
367
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

317
317
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

182
182
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

706
706
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

263
263
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

359
359
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

270
270
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

180
180
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

172
172
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

151
151

Meer sportnieuws