Versterking op komst: "Volgend seizoen doet Antwerp mee om de titel"

door
Versterking op komst:

Royal Antwerp FC verzekerde zich afgelopen weekend van Europees voetbal voor volgend seizoen en legt straks wellicht ook beslag op de derde plaats. Een uitstekende prestatie in slechts het tweede seizoen na de promotie. Maar het plafond is op de Bosuil nog lang niet bereikt.


Want de ambities van de clubleiding blijven bijzonder groot. Sterke man Luciano D'Onofrio wil de club weliswaar gestaag laten groeien, maar Belgisch voetbalicoon Paul Van Himst verwacht niet dat het lang zal duren alvorens Antwerp een echte titelkandidaat is. "Let maar op, D’Onofrio haalt straks nog twee à drie versterkingen en volgend seizoen doet Antwerp mee voor de titel", voorspelt hij bij Humo.

Analist Marc Degryse ziet Antwerp op termijn eveneens meedingen naar het kampioenschap. En ook hij benadrukt de rol van D'Onofrio in die verwachtingen. "Als Gent dat kon, waarom Antwerp dan niet? Ik weet wat ook wat D'Onofrio waard is als clubleider. Toen ik nog bij Club werkte, merkte ik hoe goed hij het voetbal kende, maar vooral hoe hard hij kon zijn tijdens onderhandelingen. Luciano laat een project niet vallen, hij zit goed bij Antwerp en bouwt die club stap voor stap op", klonk het bij Sport/Voetbalmagazine.

LEES OOK: Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Antwerp doet volgend seizoen mee voor de titel ...

Meest recent

‘Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits’

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

41
41
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

58
58
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

50
50
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

229
229
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

128
128
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

259
259
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

146
146
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

35
35
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

96
96
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

192
192
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

155
155
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

146
146
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

574
574
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

196
196
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

462
462
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

417
417
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

558
558
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

210
210
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

417
417
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

312
312
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

572
572
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

664
664
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

102
102
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

482
482

Meer sportnieuws