Dendoncker verklaart waarom hij RSCA boven Club verkoos

door
Dendoncker verklaart waarom hij RSCA boven Club verkoos

Leander Dendoncker kende een moeizame start van het seizoen, maar inmiddels geldt hij als een vaste sterkhouder bij Wolverhampton. Maar de Rode Duivel is nog steeds slechts 24 jaar en heeft zijn plafond dus nog niet bereikt. Maar wat de toekomst ook brengt, zijn parcours tot dusver mag gezien worden.


Al had dat er ook helemaal anders kunnen uitzien. Destijds kon hij immers ook bij Club Brugge aan de slag, maar uiteindelijk werd het toch Anderlecht. "Ik mocht eens een training meemaken op Anderlecht. Ene Romelu Lukaku liep ook rond op dat veld. Ik heb mij daar zó geamuseerd. Ik wou meteen blijven. Ik was ook fan van Anderlecht, moet ik toegeven", verklaart hij zijn keuze bij De Zondag.

Bij RSCA groeide hij uiteindelijk uit tot een vaste sterkhouder, maar ook daar kende hij in het begin de nodige problemen. "Ik woonde in een gastgezin. Goede mensen, absoluut. Maar ik had heimwee. Ik belde soms drie keer op een dag naar mijn mama. Ik ben een ‘mama’s kindje’, hè. Pas toen het schooljaar van start ging, begon ik mij beter te voelen. Wellicht had ik die routine nodig."

LEES OOK: 'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Denkt u dat Dendoncker ooit voor een Europese topclub zal spelen?

Meest recent

Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

12
12
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

18
18
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

15
15
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

319
319
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

116
116
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

266
266
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

27
27
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

254
254
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

186
186
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

155
155
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

284
284
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

177
177
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

436
436
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

137
137
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

43
43
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

242
242
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

440
440
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

48
48
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

131
131
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

500
500
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

286
286
'Lukaku-soap duurt voort: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

529
529
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

364
364
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

264
264

Meer sportnieuws