Pochettino eist verandering: "Zou dom zijn om anders te blijven"

door
Pochettino eist verandering:

Ondanks het succes van Tottenham Hotspur is het allesbehalve zeker dat manager Mauricio Pochettino ook na de zomer nog aan de club verbonden is. De Argentijn is niet blij met het beleid van de clubdirectie. Als daarin niks veranderd lijkt de trainer Londen te gaan verlaten.


Tottenham heeft een historische week achter de rug, waarin de club zich voor het eerste plaatste voor de finale van de Champions League. Desondanks blijven er frustraties bij Pochettino over de houding van de clubleiding. De afgelopen twee transferperiode werden er geen aankopen gedaan, terwijl de directie wel topprestaties eisen. De 47-jarige manager is klaar met deze gang van zaken en sluit een vertrek niet uit.

"Ik sta open voor alles", vertelt Pochettino over zijn toekomst. "Waar ik niet voor open sta, is een nieuw hoofdstuk beginnen bij deze club zonder plan, zonder helder idee, zonder eerlijk te zijn naar de buitenwacht. We moeten realistisch zijn en onze fans de waarheid vertellen. Iedereen weet dat er dingen moeten veranderen. Dat betekent niet per se dat er meer geld uitgegeven moet worden. Het moet vooral duidelijker worden. Er moet een plan zijn waar we naartoe willen de komende vijf tot tien jaar."

De verwachtingen van de clubleiding van de Londenaren zijn niet realistisch volgens Pochettino. "Het is gewoon naïef om te denken dat we op deze manier nog een keer de Champions League-finale halen en altijd maar bij de eerste vier eindigen. We concurreren met clubs als Liverpool, City, Chelsea en United. Als je van ons hetzelfde verwacht als van die clubs, moet de club mij ander gereedschap geven. Als alles hier bij het oude blijft, zou het stom zijn om hier te blijven werken. Er moet een duidelijk plan komen, anders gaat het gegarandeerd mis."

LEES OOK: 12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Denkt u dat Pochettino bij Tottenham blijft?

Meest recent

Bom op barsten bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

26
26
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

376
376
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

342
342
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

101
101
De Cat neusje van de zalm in Europa: Anderlecht ziet goud

RSC Anderlecht zit dan wel in de hoek waar de klappen vallen, dit seizoen is er één ...

143
143
‘Nagelbijten voor Kompany: drie prangende dossiers’

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. Der Rekordmeister staat ...

42
42
‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

241
241
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

46
46
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

263
263
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

147
147
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

352
352
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

69
69
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

428
428
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

383
383
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

439
439
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

160
160
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

427
427
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

164
164
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

410
410
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

393
393
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

77
77
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

582
582
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

128
128
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

1091
1091
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

613
613

Meer sportnieuws