Pochettino eist verandering: "Zou dom zijn om anders te blijven"

163 stemmen
Pochettino eist verandering:

Ondanks het succes van Tottenham Hotspur is het allesbehalve zeker dat manager Mauricio Pochettino ook na de zomer nog aan de club verbonden is. De Argentijn is niet blij met het beleid van de clubdirectie. Als daarin niks veranderd lijkt de trainer Londen te gaan verlaten.


Tottenham heeft een historische week achter de rug, waarin de club zich voor het eerste plaatste voor de finale van de Champions League. Desondanks blijven er frustraties bij Pochettino over de houding van de clubleiding. De afgelopen twee transferperiode werden er geen aankopen gedaan, terwijl de directie wel topprestaties eisen. De 47-jarige manager is klaar met deze gang van zaken en sluit een vertrek niet uit.

"Ik sta open voor alles", vertelt Pochettino over zijn toekomst. "Waar ik niet voor open sta, is een nieuw hoofdstuk beginnen bij deze club zonder plan, zonder helder idee, zonder eerlijk te zijn naar de buitenwacht. We moeten realistisch zijn en onze fans de waarheid vertellen. Iedereen weet dat er dingen moeten veranderen. Dat betekent niet per se dat er meer geld uitgegeven moet worden. Het moet vooral duidelijker worden. Er moet een plan zijn waar we naartoe willen de komende vijf tot tien jaar."

De verwachtingen van de clubleiding van de Londenaren zijn niet realistisch volgens Pochettino. "Het is gewoon naïef om te denken dat we op deze manier nog een keer de Champions League-finale halen en altijd maar bij de eerste vier eindigen. We concurreren met clubs als Liverpool, City, Chelsea en United. Als je van ons hetzelfde verwacht als van die clubs, moet de club mij ander gereedschap geven. Als alles hier bij het oude blijft, zou het stom zijn om hier te blijven werken. Er moet een duidelijk plan komen, anders gaat het gegarandeerd mis."

LEES OOK: 'Grens van 300 mil doorbroken: nieuwe transferraket Spurs'

Denkt u dat Pochettino bij Tottenham blijft?

Meest recent

Beerschot komt met transfernieuws én nieuw shirt

Beerschot liep vorig seizoen nipt promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn bij ...

5
5
Belgische comeback? Hugo Broos bevestigt ‘moeilijke beslissing’

Hugo Broos veroverde heel wat harten op het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

63
63
Wesley Sonck zorgt voor totaal onverwacht spektakel

Wesley Sonck heeft de voorbije weken opnieuw indruk gemaakt als analist tijdens het WK, maar deze ...

38
38
'PSG gaat voor dubbelslag met gewezen JPL-sensatie'

In mei sleepte Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht door ...

30
30
'Vinicius-bom ontploft: Real stelt fors ultimatum'

Het is bij Real Madrid al een zeer bewogen transferzomer geweest. De Koninklijke haalde José ...

97
97
Charleroi laat ervaren pion gratis vertrekken

Bij Charleroi zijn dezer dagen alle ogen gericht op het dossier van Yassine Titraoui, die de kassa ...

9
9
Pro League grijpt in na kwalificatie Anderlecht en Gent

De voorbije week maakten de eerste Belgische clubs hun intrede op het Europese toneel. Anderlecht ...

219
219
'Sibierski bijt tanden stuk op twee dossiers'

Het nieuwe seizoen is voor Anderlecht al voorspoedig begonnen, want ze wisten in de voorbije week af ...

405
405
Records sneuvelen bij Genk: De Condé dankt Club Brugge

KRC Genk gaat door een bewogen zomer, met een onverwachte trainerswissel en twee recordtransfers. ...

652
652
TRANSFERUURTJE: 'Broos beslist, Club vangt bot'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

285
285
‘Groen licht toptransfer Arne Engels: nog één struikelblok’

Arne Engels is aan een straffe opmars bezig. Bij Celtic is de middenvelder niet meer weg te denken ...

76
76
Antwerp komt met contractnieuws: focus is duidelijk

Royal Antwerp FC versterkte zich eerder al met Michael Frey en Maxime Busi, maar The Great Old ...

208
208
‘Knaltransfer Malick Fofana lonkt, KAA Gent kijkt mee’

Malick Fofana maakte de overstap van KAA Gent naar Olympique Lyon en in Frankrijk werd de ...

152
152
Vitor Bruno spreekt over transfervuurwerk Anderlecht

Komt er nog transfervuurwerk aan bij RSC Anderlecht? Paars-Wit won met 3-1 van Hammarby en mag zich ...

1074
1074
‘Club Brugge bikkelt: toptransfer plots van de baan’

Club Brugge hoopt het middenveld te versterken met Peer Koopmeiners van AZ. De Nederlander wordt al ...

600
600
‘Antwerp verbaast met nieuwe T1: wending op komst’

Royal Antwerp FC is nog steeds op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Faris Haroun neemt voorlopig de ...

370
370
Patro haalt weer Japanner, Lokeren strikt zoon ex-Gouden Schoen

In de Jupiler Pro League wordt er binnen een week alweer afgetrapt, in de Challenger Pro League ...

59
59
'Verrassende transfer voor Arne Engels'

Vorig seizoen wist Arne Engels op de valreep nog de Schotse dubbel te pakken met Celtic. Onze ...

118
118
'Charleroi vindt akkoord en wacht in spanning af'

Bij Charleroi maken ze zich een week voor de start van het nieuwe seizoen nog op voor hun grootste ...

23
23
'Union waagt tweede poging voor recordtransfer'

Voor Union is het al een drukke transferzomer geweest. Het haalde al heel wat versterkingen binnen, ...

186
186
'Broos heeft knoop over toekomst definitief doorgehakt'

Hugo Broos zette deze zomer de kroon op zijn rijkgevulde trainerscarrière, want op zijn 74ste ...

470
470
'Club Brugge maakt zeer straf transferstatement'

Voor Club Brugge begint het nieuwe seizoen vrijdagavond al met de Supercup. Tegen Union zal Ivan ...

960
960
Voetbalwereld in shock: legende van Milan en Italië overleden

De internationale voetbalwereld in het algemeen en de Italiaanse in het bijzonder is vrijdagochtend ...

0
0
'Union troeft prestigieuze club af voor nieuwste aanwinst'

Het Belgische voetbalseizoen begint om 20u30 met de Supercup tussen Club Brugge en Union. Daarbij ...

160
160
‘Lukaku verraadt Napoli voor de meest gehate vijand’

Romelu Lukaku kan Napoli deze zomer verlaten voor de meest gehate vijand. Een Italiaanse topclub ...

587
587

Meer sportnieuws