Pochettino eist verandering: "Zou dom zijn om anders te blijven"

door
Pochettino eist verandering:

Ondanks het succes van Tottenham Hotspur is het allesbehalve zeker dat manager Mauricio Pochettino ook na de zomer nog aan de club verbonden is. De Argentijn is niet blij met het beleid van de clubdirectie. Als daarin niks veranderd lijkt de trainer Londen te gaan verlaten.


Tottenham heeft een historische week achter de rug, waarin de club zich voor het eerste plaatste voor de finale van de Champions League. Desondanks blijven er frustraties bij Pochettino over de houding van de clubleiding. De afgelopen twee transferperiode werden er geen aankopen gedaan, terwijl de directie wel topprestaties eisen. De 47-jarige manager is klaar met deze gang van zaken en sluit een vertrek niet uit.

"Ik sta open voor alles", vertelt Pochettino over zijn toekomst. "Waar ik niet voor open sta, is een nieuw hoofdstuk beginnen bij deze club zonder plan, zonder helder idee, zonder eerlijk te zijn naar de buitenwacht. We moeten realistisch zijn en onze fans de waarheid vertellen. Iedereen weet dat er dingen moeten veranderen. Dat betekent niet per se dat er meer geld uitgegeven moet worden. Het moet vooral duidelijker worden. Er moet een plan zijn waar we naartoe willen de komende vijf tot tien jaar."

De verwachtingen van de clubleiding van de Londenaren zijn niet realistisch volgens Pochettino. "Het is gewoon naïef om te denken dat we op deze manier nog een keer de Champions League-finale halen en altijd maar bij de eerste vier eindigen. We concurreren met clubs als Liverpool, City, Chelsea en United. Als je van ons hetzelfde verwacht als van die clubs, moet de club mij ander gereedschap geven. Als alles hier bij het oude blijft, zou het stom zijn om hier te blijven werken. Er moet een duidelijk plan komen, anders gaat het gegarandeerd mis."

LEES OOK: Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Denkt u dat Pochettino bij Tottenham blijft?

Meest recent

Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

8
8
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

17
17
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

60
60
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

326
326
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

12
12
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

216
216
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

144
144
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

129
129
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

282
282
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

158
158
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

54
54
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

33
33
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

226
226
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

81
81
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

307
307
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

165
165
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

41
41
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

214
214
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

262
262
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

83
83
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

222
222
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

71
71
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

112
112
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

289
289
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

94
94

Meer sportnieuws