'Adidas mengt zich met toptransfer en legt Hazard opvallend eis op'

1926
'Adidas mengt zich met toptransfer en legt Hazard opvallend eis op'

Real Madrid kondigde deze week aan dat het de samenwerking met kledingsponsor Adidas nog een tijdje zal voort zetten. Het Duitse sportmerk zal de tenues van Real nog tot minstens 2028 voorzien. Het zou gaan om de grootste commerciële deal ooit in het voetbal, waarbij de club jaarlijks tot 150 miljoen euro zou ontvangen.


Een gigantisch bedrag, tijdens de onderhandelingen kwamen dan ook heel wat zaken ter sprake, waaronder de transferplannen. Adidas zou geëist hebben dat er in de komende mercato's opnieuw een aantal grote namen worden aangetrokken, die uiteraard interessant moeten zijn om een commerciële campagne op te bouwen, en kreeg daarover bevestiging van de clubleiding. Naar verluidt zou ook de nakende komst van Eden Hazard aan bod zijn gekomen.

Volgens Don Balon zou Adidas op zich wel interessante mogelijkheden zien in de komst van de Belg, maar werd ook meteen een opvallende eis neergelegd zijn. Volgens de geruchtenmolen zou het rugnummer 10 immers gereserveerd zijn voor de Belg en daar heeft het Duitse sportmerk zijn bedenkingen bij. Commercieel zou het aantrekkelijker zijn om de '10' vrij te houden voor een speler met meer impact op de (sociale) media. Daarbij denkt men spontaan aan Kylian Mbappé en in mindere mate Neymar.

Voor Hazard zou dan weer een fraai alternatief voorzien zijn. Hij zou de legendarisch nummer 7 krijgen. Die is momenteel in het bezit van Mariano Diaz, maar de spits zou op zijn beurt mogen beschikken.

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Adidas zou geen inspraak mogen hebben in de sportieve plannen ...

Meest recent

Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

15
15
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

39
39
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

29
29
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

8
8
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

19
19
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

71
71
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

48
48
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

31
31
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

80
80
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

126
126
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

303
303
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

105
105
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

74
74
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

192
192
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

49
49
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

178
178
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

740
740
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

64
64
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

72
72
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

75
75
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

379
379
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

170
170
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

106
106
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

195
195

Meer sportnieuws