'Adidas mengt zich met toptransfer en legt Hazard opvallend eis op'

door
'Adidas mengt zich met toptransfer en legt Hazard opvallend eis op'

Real Madrid kondigde deze week aan dat het de samenwerking met kledingsponsor Adidas nog een tijdje zal voort zetten. Het Duitse sportmerk zal de tenues van Real nog tot minstens 2028 voorzien. Het zou gaan om de grootste commerciële deal ooit in het voetbal, waarbij de club jaarlijks tot 150 miljoen euro zou ontvangen.


Een gigantisch bedrag, tijdens de onderhandelingen kwamen dan ook heel wat zaken ter sprake, waaronder de transferplannen. Adidas zou geëist hebben dat er in de komende mercato's opnieuw een aantal grote namen worden aangetrokken, die uiteraard interessant moeten zijn om een commerciële campagne op te bouwen, en kreeg daarover bevestiging van de clubleiding. Naar verluidt zou ook de nakende komst van Eden Hazard aan bod zijn gekomen.

Volgens Don Balon zou Adidas op zich wel interessante mogelijkheden zien in de komst van de Belg, maar werd ook meteen een opvallende eis neergelegd zijn. Volgens de geruchtenmolen zou het rugnummer 10 immers gereserveerd zijn voor de Belg en daar heeft het Duitse sportmerk zijn bedenkingen bij. Commercieel zou het aantrekkelijker zijn om de '10' vrij te houden voor een speler met meer impact op de (sociale) media. Daarbij denkt men spontaan aan Kylian Mbappé en in mindere mate Neymar.

Voor Hazard zou dan weer een fraai alternatief voorzien zijn. Hij zou de legendarisch nummer 7 krijgen. Die is momenteel in het bezit van Mariano Diaz, maar de spits zou op zijn beurt mogen beschikken.

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Adidas zou geen inspraak mogen hebben in de sportieve plannen ...

Meest recent

Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

9
9
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu naar ref geslagen"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

15
15
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

205
205
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

41
41
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

51
51
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

519
519
Exit dreigt: Janssen stelt Antwerp heldere voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

305
305
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

93
93
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

264
264
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

26
26
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

84
84
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

32
32
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

246
246
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

213
213
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

97
97
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

71
71
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

509
509
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

127
127
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

89
89
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

112
112
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

97
97
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

234
234
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

117
117
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

1044
1044
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248

Meer sportnieuws