'Adidas mengt zich met toptransfer en legt Hazard opvallend eis op'

door
'Adidas mengt zich met toptransfer en legt Hazard opvallend eis op'

Real Madrid kondigde deze week aan dat het de samenwerking met kledingsponsor Adidas nog een tijdje zal voort zetten. Het Duitse sportmerk zal de tenues van Real nog tot minstens 2028 voorzien. Het zou gaan om de grootste commerciële deal ooit in het voetbal, waarbij de club jaarlijks tot 150 miljoen euro zou ontvangen.


Een gigantisch bedrag, tijdens de onderhandelingen kwamen dan ook heel wat zaken ter sprake, waaronder de transferplannen. Adidas zou geëist hebben dat er in de komende mercato's opnieuw een aantal grote namen worden aangetrokken, die uiteraard interessant moeten zijn om een commerciële campagne op te bouwen, en kreeg daarover bevestiging van de clubleiding. Naar verluidt zou ook de nakende komst van Eden Hazard aan bod zijn gekomen.

Volgens Don Balon zou Adidas op zich wel interessante mogelijkheden zien in de komst van de Belg, maar werd ook meteen een opvallende eis neergelegd zijn. Volgens de geruchtenmolen zou het rugnummer 10 immers gereserveerd zijn voor de Belg en daar heeft het Duitse sportmerk zijn bedenkingen bij. Commercieel zou het aantrekkelijker zijn om de '10' vrij te houden voor een speler met meer impact op de (sociale) media. Daarbij denkt men spontaan aan Kylian Mbappé en in mindere mate Neymar.

Voor Hazard zou dan weer een fraai alternatief voorzien zijn. Hij zou de legendarisch nummer 7 krijgen. Die is momenteel in het bezit van Mariano Diaz, maar de spits zou op zijn beurt mogen beschikken.

LEES OOK: 'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Adidas zou geen inspraak mogen hebben in de sportieve plannen ...

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

78
78
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

48
48
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

24
24
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

67
67
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

41
41
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

222
222
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

29
29
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

48
48
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

169
169
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

60
60
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

401
401
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

228
228
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

82
82
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

107
107
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

336
336
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

175
175
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

230
230
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

207
207
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

939
939
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

182
182
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws