'Anderlecht plots in pole-positie voor straffe transfer'

1711 stemmen
'Anderlecht plots in pole-positie voor straffe transfer'

RSC Anderlecht zal zijn spelersgroep komende zomer gevoelig moeten versterken. Maar ondanks de grote kapitaalsverhoging zijn de financiële middelen relatief beperkt, vooral als er effectief naast Europees voetbal wordt gegrepen. "We zullen moeten creatief zijn, en hier en daar een speler huren, al dan niet met een aankoopoptie", liet technisch directeur Frank Arnesen al verstaan.


RSCA werd dan ook al gelinkt aan een aantal interessante spelers die eventueel op huurbasis naar Brussel kunnen afzakken. Eén daarvan is Alexander Isak. De Zweedse spits is dit seizoen helemaal doorgebroken bij Willem II, maar dat huurt hem van Borussia Dortmund. Bij de Duitse topclub is de concurrentie in de aanvalslinie echter moordend en dus zou het voor zijn ontwikkeling het beste zijn als hij opnieuw verhuurd wordt.

Volgens Der Westen is dat ook de bedoeling van de Borussen en het Duitse medium voegt daar meteen aan toe dat vooral Anderlecht kans maakt op zijn komst. Over andere clubs, onder meer Ajax werd al genoemd, wordt bij DW niet gerept. Grootmachten als Chelsea zou dan weer interesse hebben om hem permanent binnen te halen, maar daar wil Dortmund niets van weten. Zij vormen momenteel dus geen concrete concurrent.

INTERESSANTE SPELER
Pär Zetterberg, sportief raadgever bij RSCA, werd onlangs gepolst over de paars-witte interesse in Isak. Hij ontkende dat er toen al iets concreet speelde, maar stak zijn belangstelling niet weg. "Het is zeker een interessante speler, voor ons en voor andere ploegen, en als er een opportuniteit bestaat om hem in de toekomst aan onze kern toe te voegen, dan zouden we misschien wel interesse kunnen hebben", klonk het.

LEES OOK: Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Anderlecht moet in de zomer minstens twee spitsen aantrekken ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

12
12
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

73
73
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

35
35
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

57
57
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

301
301
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

78
78
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

126
126
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

470
470
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

55
55
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

238
238
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

360
360
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1275
1275
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

548
548
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

178
178
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

808
808
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

595
595
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

278
278
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

139
139
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

204
204
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws