'Anderlecht plots in pole-positie voor straffe transfer'

1711 stemmen
'Anderlecht plots in pole-positie voor straffe transfer'

RSC Anderlecht zal zijn spelersgroep komende zomer gevoelig moeten versterken. Maar ondanks de grote kapitaalsverhoging zijn de financiële middelen relatief beperkt, vooral als er effectief naast Europees voetbal wordt gegrepen. "We zullen moeten creatief zijn, en hier en daar een speler huren, al dan niet met een aankoopoptie", liet technisch directeur Frank Arnesen al verstaan.


RSCA werd dan ook al gelinkt aan een aantal interessante spelers die eventueel op huurbasis naar Brussel kunnen afzakken. Eén daarvan is Alexander Isak. De Zweedse spits is dit seizoen helemaal doorgebroken bij Willem II, maar dat huurt hem van Borussia Dortmund. Bij de Duitse topclub is de concurrentie in de aanvalslinie echter moordend en dus zou het voor zijn ontwikkeling het beste zijn als hij opnieuw verhuurd wordt.

Volgens Der Westen is dat ook de bedoeling van de Borussen en het Duitse medium voegt daar meteen aan toe dat vooral Anderlecht kans maakt op zijn komst. Over andere clubs, onder meer Ajax werd al genoemd, wordt bij DW niet gerept. Grootmachten als Chelsea zou dan weer interesse hebben om hem permanent binnen te halen, maar daar wil Dortmund niets van weten. Zij vormen momenteel dus geen concrete concurrent.

INTERESSANTE SPELER
Pär Zetterberg, sportief raadgever bij RSCA, werd onlangs gepolst over de paars-witte interesse in Isak. Hij ontkende dat er toen al iets concreet speelde, maar stak zijn belangstelling niet weg. "Het is zeker een interessante speler, voor ons en voor andere ploegen, en als er een opportuniteit bestaat om hem in de toekomst aan onze kern toe te voegen, dan zouden we misschien wel interesse kunnen hebben", klonk het.

LEES OOK: 'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Anderlecht moet in de zomer minstens twee spitsen aantrekken ...

Meest recent

Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

0
0
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

25
25
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

27
27
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

64
64
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

99
99
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

76
76
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

104
104
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

424
424
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

249
249
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

71
71
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

387
387
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

131
131
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

785
785
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

122
122
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

90
90
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

212
212
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

396
396
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

360
360
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

597
597
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

934
934
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1056
1056

Meer sportnieuws