Vanhamel snoeihard voor Beerschot: "Wil ik niet meer meemaken"

door
Vanhamel snoeihard voor Beerschot:

KFCO Beerschot Wilrijk beleeft voorlopig een Play-Off II-campagne van uitersten. Een week na de knappe zege tegen Eupen, gingen de Antwerpenaren immers zwaar onderuit op het veld van Charleroi. Uiteindelijk werd het 4-0 op Mambourg en die score had nog veel hoger kunnen liggen in het voordeel van de Carolo's.


Doelman Mike Vanhamel speelde immers een sterke wedstrijd en weerhield Charleroi meermaals van nog meer doelpunten. De 29-jarige is dan ook hard voor zijn ploegmaats. "Ik zag tegen Charleroi geen ploeg die er als één blok wou voor gaan. Te veel individuele fouten, te weinig verbetenheid in de duels. De instelling van een aantal spelers moet beter, anders gaan we zondag op STVV weer met de billen bloot. En zo’n frustrerende negentig minuten met veel tegengoals wil ik niet meer meemaken", klonk het op de clubwebstek.

Vanhamel ergerde zich vooral aan het vele balverlies binnen de ploeg en probeerde daarmee zijn verdedigers uit de wind te zetten. "Aangezien onze aanvallers en middenvelders amper een bal konden vasthouden kwam alle druk op de verdediging terecht. En dat kan je niet blijven opvangen. Dan mag je als verdediger nog zo veel voetballende oplossingen uitproberen om uit te verdedigen, die bal komt vrijwel onmiddellijk terug … en uiteindelijk ga je bij al die druk kopje-onder."

LEES OOK: Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

Het huidige Beerschot zou tekort komen in 1A ...

Meest recent

Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

14
14
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

27
27
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

84
84
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

109
109
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

237
237
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

62
62
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

163
163
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

108
108
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

71
71
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

26
26
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

121
121
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

166
166
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

386
386
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

290
290
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

232
232
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

379
379
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

52
52
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

492
492
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

354
354
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

709
709
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

481
481
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

357
357
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

79
79
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

137
137
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

804
804

Meer sportnieuws