"Geloof me, ik ben enorm gefrustreerd bij Chelsea"

door

Chelsea leed maandag alweer duur puntenverlies tegen Burnley. In de basiself alweer geen Olivier Giroud, die transfereerde van Arsenal naar Chelsea om meer aan spelen toe te komen, maar dat wil niet echt lukken. De Franse centrumspits wordt ontzettend vaak op de reservebank geposteerd door oefenmeester Maurizio Sarri.

In gesprek met Goal zegt de aanvaller daarover: "Geloof me, ik ben enorm gefrustreerd als ik niet op het veld sta. Ik wil het alleen niet aan de wereld tonen. Je moet die frustratie voor je houden en deze omzetten in positieve energie. Geloof me, ik ben echt niet gelukkig met mijn rol. Volgend jaar wil ik een belangrijke rol spelen. Het belangrijkste voor mij nu is dat ik op het veld sta en gelukkig kan zijn. Om van het spelletje te genieten. Ik wil meer minuten maken."

Giroud gaat verder: "Ik ben een vechter en ik vecht nu voor meer speeltijd. Ik wil er gewoon van genieten. Ik ben 32 jaar en heb het WK gewonnen, maar ik wil wel met een tevreden gevoel met pensioen gaan. Ik moet nog met de leiding van Chelsea om de tafel, misschien dat ik hier volgend jaar weer speel. Ik weet het niet, maar voor het einde van het seizoen wil ik wel duidelijkheid."

Chelsea heeft een transferban opgelegd gekregen, maar onderneemt daar stappen tegen. "Natuurlijk weten we nog niet of de club spelers kan halen deze zomer. Ik kan ook geen reden bedenken dat ze niet nog een jaar met mij door willen, maar dan wil ik wel gelukkig zijn."

LEES OOK: Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

Wie moet spelen bij Chelsea?

Meest recent

El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

11
11
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

660
660
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

26
26
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

78
78
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

87
87
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

180
180
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

65
65
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

48
48
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

443
443
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

97
97
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

320
320
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

523
523
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

305
305
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

353
353
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

365
365
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

67
67
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

436
436
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

75
75
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

73
73
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

90
90
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

255
255
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

253
253
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

456
456
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

92
92
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

193
193

Meer sportnieuws