"Geloof me, ik ben enorm gefrustreerd bij Chelsea"

door

Chelsea leed maandag alweer duur puntenverlies tegen Burnley. In de basiself alweer geen Olivier Giroud, die transfereerde van Arsenal naar Chelsea om meer aan spelen toe te komen, maar dat wil niet echt lukken. De Franse centrumspits wordt ontzettend vaak op de reservebank geposteerd door oefenmeester Maurizio Sarri.

In gesprek met Goal zegt de aanvaller daarover: "Geloof me, ik ben enorm gefrustreerd als ik niet op het veld sta. Ik wil het alleen niet aan de wereld tonen. Je moet die frustratie voor je houden en deze omzetten in positieve energie. Geloof me, ik ben echt niet gelukkig met mijn rol. Volgend jaar wil ik een belangrijke rol spelen. Het belangrijkste voor mij nu is dat ik op het veld sta en gelukkig kan zijn. Om van het spelletje te genieten. Ik wil meer minuten maken."

Giroud gaat verder: "Ik ben een vechter en ik vecht nu voor meer speeltijd. Ik wil er gewoon van genieten. Ik ben 32 jaar en heb het WK gewonnen, maar ik wil wel met een tevreden gevoel met pensioen gaan. Ik moet nog met de leiding van Chelsea om de tafel, misschien dat ik hier volgend jaar weer speel. Ik weet het niet, maar voor het einde van het seizoen wil ik wel duidelijkheid."

Chelsea heeft een transferban opgelegd gekregen, maar onderneemt daar stappen tegen. "Natuurlijk weten we nog niet of de club spelers kan halen deze zomer. Ik kan ook geen reden bedenken dat ze niet nog een jaar met mij door willen, maar dan wil ik wel gelukkig zijn."

LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Wie moet spelen bij Chelsea?

Meest recent

Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

15
15
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

40
40
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

161
161
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

151
151
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

213
213
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

388
388
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

62
62
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

115
115
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

343
343
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

67
67
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

110
110
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

283
283
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

290
290
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

899
899
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

126
126
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

314
314
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

517
517
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

569
569
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

802
802
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

279
279
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

681
681
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

457
457
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

69
69
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

151
151

Meer sportnieuws