'Anderlecht-bestuur wil steunpilaar van de hand doen'

door
'Anderlecht-bestuur wil steunpilaar van de hand doen'

Goed was het geleverde spel tegen AA Gent nog steeds niet, maar Karim Belhocine wist bij RSC Anderlecht wel wat meer strijdlust in de spelersgroep van Anderlecht te krijgen. Al was dat ook niet bij iedereen het geval. Adrien Trebel bijvoorbeeld, liet opnieuw een wat ongeïnteresseerde indruk achter.


De relatie tussen de club en de Franse middenvelder, nog steeds dé grootverdiener in het Astridpark, zou dan ook wat bekoeld zijn. Volgens Stephan Keygnaert, chef voetbal van Het Laatste Nieuws, zou een deel van het bestuur hem liefst willen verkopen. "Het clubbestuur laat inmiddels op allerlei manieren doorsijpelen: 'Wij moeten eerst verkopen vooraleer we kunnen kopen.' Zou Arnesen in Trebel een onmisbare pion zien op het schaakbord volgend seizoen? Als de Deen op dezelfde manier over de selectie denkt als de inmiddels doorgestuurde Rutten, dan is die kans bijzonder klein."

Bovendien zou de verkoop van Trebel ook ruimte creëren binnen het salarisbudget. Ruimte die gebruikt kan worden voor het aantrekken van nieuwe spelers. "Trebel van de hand doen zou de 'economische realiteit' van Anderlecht een stevig handje helpen. Trebel heeft een contract tot 2023 aan 2 miljoen euro netto per jaar. Indien de Fransman speelt zoals tegen AA Gent is dat contract een molensteen om de nek van Anderlecht", aldus Keygnaert.

LEES OOK: Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht moet Trebel van de hand doen ...

Meest recent

Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

0
0
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

19
19
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

58
58
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

20
20
Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

72
72
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

31
31
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

96
96
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

117
117
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

209
209
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

311
311
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

123
123
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

66
66
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

184
184
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

165
165
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

92
92
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

337
337
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

154
154
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

222
222
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

160
160
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

89
89
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

229
229
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

103
103
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

163
163
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

309
309
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

382
382

Meer sportnieuws