Anderlecht-icoon: "Heb me beschikbaar gesteld bij Coucke en Verschueren"

door
Anderlecht-icoon:

RSC Anderlecht neemt het zondagavond op tegen AA Gent en hoopt dan zijn eerste punten in PO I te rapen, maar verder lijkt het toch gewoon zaak te worden van schade te beperken. Wat belangrijker wordt, is hoe de club op langere termijn weer op de rails zal worden gezet. Want het is duidelijk dat er één en ander moet veranderen.


Dat kan clubicoon Georges Heylens alleen maar beamen. De voormalige Rode Duivel speelde destijds meer dan 350 wedstrijden voor RSCA en zijn hart bloedt als hij ziet hoe het nu met de club gesteld is. "Het is een ramp hoe de club er nu aan toe is. Waar zijn ze mee bezig? Hoeveel mensen komen nog kijken? Twaalfduizend, dertienduizend? En zij die komen beleven er geen plezier meer aan. Op deze manier zie ik het niet goed komen. Marc Coucke moet dringend grote kuis houden en zich omringen door mensen met voetbalverstand, visie en een hart voor de club", klinkt het in De Zondag.

In die omschrijving herkent Heylens alvast zichzelf. Hij staat er dan ook voor open om terug te keren naar zijn ex-club. "Volgens mij heeft Anderlecht nood aan mensen die voeling hebben met het huis, mensen die het niet voor het geld doen. Ik heb me alvast beschikbaar gesteld bij zowel Marc Coucke als Michael Verschueren, toen ik enkele maanden geleden de aftrap kwam geven. We zouden elkaar ontmoeten, maar ik heb er niet meer van gehoord."

LEES OOK: ‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Heylens moet een functie krijgen binnen de club ...

Meest recent

Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

65
65
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

46
46
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

21
21
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

159
159
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

6
6
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

80
80
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

389
389
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

50
50
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

72
72
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

214
214
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

160
160
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

133
133
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

172
172
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

284
284
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

285
285
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

81
81
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

37
37
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

185
185
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

455
455
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

359
359
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

247
247
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

297
297
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

87
87

Meer sportnieuws