'Eriksen heeft nieuwe club gekozen: transfer van 100 miljoen'

door
'Eriksen heeft nieuwe club gekozen: transfer van 100 miljoen'

Christian Eriksen gaat Tottenham Hotspur na dit seizoen hoogstwaarschijnlijk verlaten. De Deense spelmaker gaat zijn laatste contractjaar tegemoet en volgens de Daily Express wil voorzitter Daniel Levy absoluut nog winst maken. Het lijkt momenteel nog tussen twee ploegen te gaan.


Het Britse medium noemt alvast een mogelijke transfersom van 100 miljoen euro. De strijd zou gaan tussen Manchester United en Real Madrid, die allebei ver willen gaan voor de oud-Ajacied. Naar verluidt heeft Eriksen al aangegeven waar zijn voorkeur ligt: spelen in het Bernabéu.

Ook Tottenham zelf heeft een voorkeur voor Real Madrid als nieuwe club. De Londense club heeft al sinds de transfer van Dimitar Berbatov in 2008 een moeizame relatie met Manchester United. Met de Spanjaarden is de band daarentegen wel goed na een aantal miljoenentransfers, waaronder die van Gareth Bale en Luka Modric.

LEES OOK: 'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Eriksen is één van de vijf beste spelmakers ter wereld ...

Meest recent

'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

4
4
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

236
236
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

35
35
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

77
77
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

59
59
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

165
165
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

77
77
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

31
31
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

85
85
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

58
58
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

28
28
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

135
135
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

257
257
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

119
119
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

352
352
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

47
47
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

206
206
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

65
65
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

289
289
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

82
82
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

423
423
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

209
209
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

495
495
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

282
282
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

76
76

Meer sportnieuws