TRANSFERUURTJE: 'Club verlangt de jackpot, opvallend plannetje Barcelona'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club verlangt de jackpot, opvallend plannetje Barcelona'

Terwijl de ontknoping van de competities in binnen- en buitenland volop aan de gang is, wordt in de bestuurskamers al druk gewerkt naar de komende zomermercato toe. Die opent pas binnen enkele weken, maar nu al wemelt het van de geruchten en berichten over nakende deals. VoetbalNieuws zet daarom dagelijks het belangrijkste transfernieuws op een rijtje in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Loïs Openda werkt bij Club Brugge gestaag aan zijn doorbraak, maar inmiddels tonen ook andere clubs interesse. AS Roma wordt genoemd, maar nog meer Europese ploegen zouden de jonge spits volgen. Arsenal zou dan weer een bod van 16 miljoen euro voorbereiden om Wesley Moraes, maar Blauw-Zwart verlangt naar verluidt zo'n 20 miljoen euro voor de Braziliaan.

KFCO Beerschot Wilrijk zal komende zomer een aantal spelers van de hand doen. Zo weet Gazet van Antwerpen dat vier spelers zeker al de club zullen verlaten. Jan Van den Bergh tekende al bij AA Gent, terwijl ook de aflopende contracten van Emil Abaz, Rubin Okotie en Erwin Hoffer niet verlengd worden. Ook voor routinier Mo Messoudi zou het verhaal mogelijk afgelopen zijn.

BUITENLAND
Timothy Castagne kan mogelijk een fraaie transfer maken. AC Milan volgt de vleugelback al een tijdje en volgens Gazzetta dello Sport hebben de Rossoneri inmiddels verkennende gesprekken opgestart. Met Atalanta is er wel nog geen akkoord. Maar Milan zou bereid zijn om Diego Laxalt in de deal op te nemen en dat zou Castagne's werkgever wel zien zitten.

Volgens Corriere dello Sport is AS Roma van plan om zich te gaan mengen in de strijd om Thorgan Hazard. De middenvelder heeft al aangegeven dat hij in de zomer wil vertrekken bij Borussia Mönchengladbach en geniet veel interesse. Behalve Roma worden immers ook Tottenham, Bayern München en Sevilla genoemd. Toch lijkt Borussia Dortmund de grootste kanshebber op zijn komst.

FC Barcelona gaat mogelijk een verrassende zomertransfer tot stand brengen. Volgens SER Catalunya is de nummer één van Spanje concreet geïnteresseerd in Juan Mata. Die is nochtans al een tijdje geen vaste basisspeler meer bij zijn huidige club Manchester United. Maar hij is komende zomer wel transfervrij en bovendien zou coach Ernesto Valverde een fan zijn.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Is Wesley Moraes klaar voor een Europese topcompetitie?

Meest recent

‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

135
135
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

54
54
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

245
245
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

73
73
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

171
171
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

182
182
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

322
322
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

105
105
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

120
120
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

259
259
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

131
131
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

335
335
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

485
485
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

395
395
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

125
125
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

110
110
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

104
104
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

68
68
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

65
65
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

80
80
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

255
255
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

290
290
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

368
368
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260

Meer sportnieuws