Neymar verhuisde in de zomer van 2017 voor een smak geld te vertrekken bij FC Barcelona om bij Paris Saint-Germain aan de slag te gaan. Maar volgens diverse media heeft de Braziliaan daar enorm veel spijt van. Dat kan landgenoot en voormalig Barça-speler Adriano alleen maar bevestigen.
De oud-rechtsback, tegenwoordig actief bij Besiktas, vertelt aan El Larguero dat hij onlangs nog contact had met de superster. "Ik sprak Neymar een paar weken terug. Iedereen die voor Barcelona heeft gespeeld en de club heeft verlaten, krijgt daar spijt van. In het geval van Neymar is dat zelfs bovengemiddeld het geval."
Adriano was natuurlijk zelf ook actief op Camp Nou en volgt zijn ex-club nog steeds. Zo ziet hij ze ook dit seizoen met alleen hoofdprijzen aan de haal gaan. "Mijn aankomst bij Barça was één van de belangrijkste momenten uit mijn carrière. Ik won er een hoop trofeeën. En dit seizoen gaan ze weer voor de treble."
Dit bericht bekijken op InstagramZie jij Neymar ooit nog weer terug gaan naar FC Barcelona? 🤷♂️💸 #neymar #barca #psg #transfer #adriano #fcbarcelona #ligue1 #laliga #voetbalnieuws
- Verrassende Italiaan wint in Giro na knappe solo ploegmaat MVDP
- Cavendish en co lovend "Hij is op korte tijd een legende geworden"
- Wout van Aert dropt bom: 'Je kunt nooit voor iedereen goeddoen'
- Zus Wouter Weylandt emotioneel: "Moet dat nu echt?"
- 'Waanzinnige taferelen bij zege Girmay'