Cercle Brugge pakt eindelijk nog eens een overwinning tegen uitgeblust Moeskroen

0
Cercle Brugge pakt eindelijk nog eens een overwinning tegen uitgeblust Moeskroen

Cercle Brugge heeft zichzelf eindelijk nog eens beloond met een overwinning. De ploeg van trainer Guyot kon al maanden niet meer zegevieren maar pakte op het veld van revelatie Moeskroen na een spektakelrijke tweede helft de drie punten. Storck en co blijven achter met nul op negen.

Moeskroen was de revelatie na de winterstop in de Jupiler Pro League maar in deze nacompetitie lijkt het bobijntje wat af te zijn bij Les Hurlus. Storck pakte met zijn ploeg zowaar een nul op zes en stond zowaar laatste in zijn groep. Cercle Brugge leek eerder deze week op weg naar eindelijk een zege tegen Zulte Waregem, de onvermijdelijke Harbaoui zadelde Guyot en co eens te meer op met een kater.
Het vat lijkt af bij Moeskroen en Cercle in flauwe eerste helft
De thuisploeg was de betere in het eerste halfuur en creëerde een handvol kansen via Antonov en Bakic, Nardi had voorlopig weinig moeite om de (zwakke) schoten te keren. Cercle reageerde pas iets voorbij het halfuur met een lage schuiver van Mercier die maar nipt naast de kooi van Butez vloog. In een matig tot zwak duel vielen er uiteindelijk geen doelpunten voor de rust, met een flauwe 0-0 mochten beide ploegen op zoek gaan naar inspiratie in de kleedkamers.

Voorlopig weinig spektakel op Le Cannonier.
Vereniging tapt uit ander vaatje en pakt langverwachte zege
Na de rust was er plots toch veel spektakel op Le Cannonier. Eerst vergat Hazard om de 0-1 te maken, aan de overzijde miste Bakic vanaf elf meter. Het was slechts uitstel van executie voor de vereniging want een paar minuten later haalde Pierrot toch de trekker over: 1-0 voor Moeskroen. Op het uur was weer alles te herdoen toen doelman Butez in de fout ging en Bruno de rebound gemakkelijk benutte: 1-1. Het was niet de avond van doelman Butez want even later ging hij opnieuw in de fout en duwde Ueda binnen. Was de eerste zege voor Cercle in lange tijd in de maak? In de laatste tien minuten maakten de Bruggelingen het zaakje helemaal af toen Bruno een strafschop benutte. In het slot milderde Kuzmanovic nog maar de zege kwam niet meer in gevaar voor de bezoekers. Zo pakt Cercle eindelijk nog eens een zege, eentje die veel deugd zal doen voor Guyot en zijn ploeg.
Scoreverloop:
1-0 (53') Pierrot, 1-1 (61') Bruno, 1-2 (65') Ueda, 1-3 (83') Bruno, 2-3 (88') Kuzmanovic

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Meest recent

Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

5
5
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

36
36
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

123
123
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

111
111
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

35
35
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

281
281
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

257
257
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

145
145
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

114
114
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

107
107
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

177
177
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

179
179
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1525
1525
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

368
368
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

292
292
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

308
308
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

90
90
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

222
222
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

239
239
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

105
105
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

81
81
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

36
36
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

134
134

Meer sportnieuws