Beerschotter wil revanche op KVO: "Geen positieve herinneringen"

139 stemmen
Beerschotter wil revanche op KVO:

KFCO Beerschot Wilrijk moest vorig seizoen tot de laatste speeldag wachten op zijn eerste zege in Play-Off II en wil dit seizoen veel beter doen. Zaterdagavond krijgt het op het veld van KV Oostende alvast een nieuwe kans. En één speler zal extra gemotiveerd zijn om de volle buit te rapen aan de kust.


Mike Vanhamel verdedigde voor hij naar 't Kiel trok immers de kleuren van KVO, maar dat was niet de meest geslaagde periode in zijn carrière. "Ik heb maar één seizoentje bij KV Oostende gespeeld en bewaar daar niet direct veel positieve herinneringen aan. In de Play-Off II-wedstrijd van vorig seizoen keepte ik wel tegen Beerschot. Op het Kiel zelfs, en toen wonnen we met 0-2. Kon ik al van die typische Beerschot-sfeer proeven", vertelt hij op de website van zijn de Antwerpse club.

En die sfeer smaakte blijkbaar naar meer, want in het tussenseizoen maakte Vanhamel uiteindelijk de overstap naar Beerschot. "Of er toen al contacten waren? Vaag wel, ja. Zo had ik de week daarvoor reeds gesproken met de toenmalige keeperstrainer Bram Verbist. Na die rechtstreekse confrontatie in het Olympisch Stadion is alles in een stroomversnelling geraakt. In zoverre dat het uiteindelijk tot een transfer is gekomen. En daar heb ik zeker geen spijt van, want hier bij Beerschot heb ik mijn carrière als het ware kunnen herlanceren."

🚀

Vanhamel is de beste doelman in 1B ...

Meest recent

Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

37
37
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

94
94
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

353
353
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

318
318
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

68
68
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

313
313
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

53
53
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

290
290
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

89
89
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

35
35
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

94
94
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

342
342
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

279
279
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

104
104
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

580
580
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

298
298
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

136
136
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

611
611
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

247
247
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

221
221
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

73
73
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

994
994
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

607
607
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

250
250

Meer sportnieuws