'Club verliest ook tweede uitblinker: miljoenentransfer wenkt'

843
'Club verliest ook tweede uitblinker: miljoenentransfer wenkt'

Club Brugge boekte donderdagavond na 21 jaar eindelijk nog eens een competitiezege op het veld van aartsrivaal Anderlecht. Naast Wesley Moraes en Emmanuel Dennis, wist ook Arnaut Danjuma zijn steentje bij te dragen met een knap doelpunt. De winger lijkt langzaam maar zeker weer naar zijn topniveau toe te groeien.


Door zijn maandenlange afwezigheid wegens blessureleed, is het aan Danjuma om deze PO's te bewijzen dat zijn sterke seizoensstart geen toevalstreffer was. En dan vooral tegenover de geïnteresseerde clubs uit het buitenland. Want volgens Het Nieuwsblad blijft het wel degelijk de bedoeling dat de Nederlander komende zomer meteen weer een stapje hoger zet. "Als Danjuma de lijn doortrekt en wervelende Play-Offs speelt, staan de grote clubs straks in de rij. Opnieuw wenkt een miljoenentransfer voor Club", schrijft men.

Iets wat Danjuma zelf ook niet ontkent, maar hij benadrukt wel dat hij absoluut eerst de titel wil pakken met Blauw-Zwart. "Iedereen weet dat ik ambitie heb en ik ben daar ­altijd eerlijk over geweest. Maar ik loop niet op de zaken vooruit. ­Momenteel ben ik een speler van Club Brugge, de rest zien we wel na het seizoen. Natuurlijk charmeert die interesse. Ik lees het wel, maar momenteel heb ik maar één doel: de titel pakken met Club Brugge."

Interesse vanuit het buitenland lijkt alvast geen probleem. AC Milan werd afgelopen winter al uitvoerig genoemd, vanuit zijn vaderland zou Ajax hem ook volgen. Maar daar wil Danjuma voorlopig niets van weten. "Momenteel weet ik van niets en mijn management moet nu niet met geïnteresseerde ploegen op de proppen komen. Mijn focus ligt nu op de Play-Offs."

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Wie zou het grootste verlies zijn voor Club?

Meest recent

'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

10
10
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

21
21
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

31
31
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

49
49
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

37
37
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

235
235
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

40
40
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

52
52
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

244
244
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

237
237
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

196
196
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

156
156
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

102
102
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

191
191
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

190
190
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

245
245
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

116
116
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

136
136
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

215
215
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

165
165
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

409
409
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

113
113
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

486
486

Meer sportnieuws