Club Brugge heeft de titelstrijd weer razend spannend gemaakt door met 2-3 te gaan winnen in Anderlecht. Het profiteert zo optimaal van de nederlaag van KRC Genk op Antwerp en nadert tot op één punt van de Limburgers. Club lijkt zo meer dan ooit klaar te zijn om zijn titel te verlengen.
Ludo Vandewalle, chef voetbal van Het Nieuwsblad, zag dat de zege ondanks de twee tegendoelpunten gestoeld was op een solide defensie. "De defensie stond als een huis. In de tweede minuut keerde Mechele al meesterlijk een zeker gemaakt doelpunt voor de aanstormende Bolasie. De Brugse defensie bleef de volgende 43 minuten makkelijk overeind. Met Mata heeft Ivan Leko zijn derde centrale verdediger gevonden. De Club-trainer heeft lang gezocht, maar we zien Poulain niet snel de Belgische Angolees uit de ploeg spelen", oordeelt hij.
Maar hij ziet ook een andere grote sterkte, en reikt concurrenten meteen een oplossing aan. "Toch hebben we het gevoel dat het vooral de flanken zullen zijn die blauw-zwart naar een verlenging van de titel kunnen stuwen. Zoals Dennis en Diatta in de eerste helft weer flitsten: we zien niet meteen wie daartegen verdedigend opgewassen is. Een tip voor de tegenstanders: stel er even aanvallend ingestelde spelers tegenover. Defensief laten ze steken vallen. Offensief zijn ze een gesel."
LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is
Jannick Lanckriet