Club Brugge heeft het donderdagavond eindelijk voor elkaar gekregen: voor de eerste keer sinds 1998 gingen ze winnen op het veld van Anderlecht. Net als toen werd het in het Astridpark 2-3, een zege die Club vooral forceerde in een sterke eerste helft. Ivan Leko glunderde dan ook na de prestatie van zijn ploeg.
"De eerste helft was een demonstratie van Club Brugge", jubelt hij op de website van Club. "We speelden op hetzelfde niveau van vorige zondag, met veel beweging, pressing, kansen en ook doelpunten. Bovendien gaven we bijna niets weg. Bij de rust had het eigenlijk al 0-3 of 0-4 moeten zijn."
"Tijdens de tweede helft moesten we vanuit de organisatie spelen. Voor de spelers was het moeilijk om te switchen van pressing naar organisatie, maar ze hebben goed standgehouden. Ik ben dan ook erg trots op mijn spelers. Ze konden geschiedenis schrijven en dat hebben ze ook gedaan. 4 april 2019 is een datum die de fans van Club Brugge zich wellicht nog lang zullen herinneren."
LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is
Jannick Lanckriet