Club Brugge komt met straf nieuws over Play-Off I

door
Club Brugge komt met straf nieuws over Play-Off I

Club Brugge begon sterk aan het seizoen, maar moest uiteindelijk terugblikken op een vrij wisselvallige reguliere competitie. Toch blijft Blauw-Zwart op koers om zichzelf op te volgen als landskampioen. De achterstand op leider KRC Genk bedraagt bij de start van Play-Off I immers slechts vier punten.


De tweede opeenvolgende titel zit er dus zeker nog in en ook het geloof bij de supporters is blijkbaar erg groot. Club kwam dinsdagmiddag immers met straf nieuws. Zo zijn álle thuiswedstrijden in Play-Off I nu al uitverkocht. Wie nog een wedstrijd wil bijwonen komt dus te laat, al laat Blauw-Zwart weten dat er mogelijk nog zitjes vrijkomen indien bepaalde abonnees de wedstrijd niet kunnen bijwonen en hun plaatsje eenmalig te koop zetten.

De eerste thuiswedstrijd van Club volgt nu zondag tegen AA Gent, op de derde speeldag kom Standard op bezoek. In de terugronde staan nog drie thuisduels gepland: tegen Anderlecht, KRC Genk en op de slotspeeldag tegen Antwerp.

LEES OOK: Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Denkt u dat Club zichzelf zal opvolgen als kampioen?

Meest recent

Het stopt maar niet: Lavia slikt alwéér pijnlijke domper

De weelde lijkt de komende jaren groot te gaan worden op het middenveld bij de Rode Duivels. Er ...

24
24
Saelemaekers spreekt duidelijke taal over toekomst

Vorig seizoen werd voor AC Milan een jaar om snel te vergeten, maar in deze jaargang lijken ze weer ...

7
7
'Anderlecht baalt na drastische beslissing van fans'

Anderlecht leek alweer op de rand van een crisis te staan, maar herpakte zich vorig weekend met een ...

92
92
Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Vlak voor de confrontatie met Club Brugge kwam er vandaag alarmerend nieuws vanuit Spanje. Daar is ...

75
75
'Mokerslag Kompany: Real overtuigt sterkhouder Bayern'

Bayern München blijft dit seizoen maar razen. Dinsdag sloot het ook zijn zestiende wedstrijd ...

104
104
Lammens kraakt nu al: heel Engeland ruikt bloed

Na een droomstart voelt Senne Lammens voor het eerst de echte Man United-druk. Een moment tegen ...

172
172
'Antwerp hakt knoop door over ontslag Wils'

Het is dezer dagen volop crisis bij Antwerp, dat al sinds eind augustus geen wedstrijd meer gewonnen ...

247
247
Nu nog Club 1: NXT pakt uit met enorme stunt tegen Barça

Club Brugge droomt stilletjes van een stunt tegen FC Barcelona, straks om 21u in de Champions ...

203
203
'Knaltransfer Ordoñez krijgt vorm: deze club in pole'

Vorige zomer incasseerde Club Brugge nog 80 miljoen euro met de verkoop van spelers en in de komende ...

174
174
Degryse blikt vooruit: ligt hier dé kans voor Club tegen Barça?

Club Brugge speelt vanavond om 21u tegen FC Barcelona in de Champions League. Blauw-Zwart hoopt op ...

43
43
Duivels én Flames in het nieuw: dit zijn de knappe shirts

De Red Flames komen uit een enorme ontgoocheling nadat ze door Ierland uit de A-divisie van de ...

47
47
Keert ex-publiekslieveling terug naar Club Brugge?

Vele jaren geleden probeerde Club Brugge weer aansluiting te vinden met de Belgische top. Dat lukte ...

409
409
Muzio verklaart saga rondom De Mil: "Raar mediaverhaal"

Union SG zag Sébastien Pocognoli plots naar AS Monaco verkassen en moest snel een nieuwe ...

52
52
'Bromance' Club en Barça: topdeals én anonieme passage

Club Brugge en FC Barcelona deden de afgelopen vijftien jaar toch wel wat zaken met elkaar. Drie ...

235
235
Anderlecht slaat weer toe: contract tot medio 2028

RSC Anderlecht heeft een volgend dossier tot een goed einde weten te brengen. De Brusselaars hebben ...

147
147
Oude bekende onthult: zo kan Club Barça kloppen

Na nederlagen tegen Atalanta en Bayern München kan Club Brugge wel een driepunter gebruiken in ...

65
65
Sonck keihard voor Antwerp: "Hoe is het mogelijk?"

Het lijkt met Antwerp alleen maar van kwaad naar erger te gaan. De Great Old liet zich vorig weekend ...

221
221
'Barça kent eindelijk datum voor terugkeer naar Camp Nou'

Om 21u treffen Club Brugge en FC Barcelona elkaar in de Champions League. Dat is ook een duel tussen ...

109
109
Lavia is eindelijk terug: Chelsea onthult plannetje

Weinig Belgische spelers werden de voorbije jaren zo'n grote toekomst voorspeld als Roméo ...

94
94
De Condé waarschuwt: Genk trekt les uit vorig seizoen

KRC Genk kende een woelig seizoensbegin, met resultaten die aanvankelijk toch tegenvielen. De ...

161
161
TD Man Utd onthult de waarheid achter transfer Lammens

Senne Lammens is intussen een tweetal maanden aan de slag bij Manchester United en in die periode is ...

179
179
Johan Derksen incasseert mokerslag in zaak-Borsato

De ontuchtzaak tegen Marco Borsato blijft de gemoederen bezighouden, niet alleen vanwege de ...

118
118
Pocognoli met straffe prestatie in CL-geschiedenisboeken

Het was dinsdag een avond met wisselend succes voor de Belgen in de Champions League. Union ging ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil stunten, Hayen naar Celtic?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

320
320
Bart Verhaeghe grijpt in bij Club: “Hij daagt ons uit”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona, maar eerst moet Club NXT de ...

507
507

Meer sportnieuws