TRANSFERUURTJE: 'Ajax haalt JPL-smaakmaker, Club Brugge moet knokken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Ajax haalt JPL-smaakmaker, Club Brugge moet knokken'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden. Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard zou eerstdaags een uitgaande toptransfer afronden. Zo is De Telegraaf er zeker van dat Razvan Marin aan de slag gaat bij Ajax. De Amsterdammers waren op zoek naar een middenvelder om het nakende vertrek van Frenkie de Jong op te vangen en zijn dus bij de Roemeense uitblinker van de Rouches uitgekomen. Na zijn interlands met Roemenië zou Marin medisch getest worden, vervolgens kan hij voor vijf seizoenen tekenen. Standard zou zo'n 12 miljoen euro vangen.

Loïs Openda zou interesse genieten van AS Roma, maar Club Brugge dreigt nog één van zijn veelbelovende jongeren kwijt te spelen. Zo meldt La Dernière Heure dat Gabriel Lemoine zich in de kijker gespeeld. De 17-jarige spits heeft met zijn prestaties bij de jeugd de aandacht getrokken van AS Monaco en Juventus. Club wil de speler, die nog tot 2020 onder contract ligt, wel behouden.

AA Gent verliest komende zomer mogelijk een speler aan één van de twee grote clubs uit Milaan. Volgens Tuttosport heeft Inter immers interesse in Roman Yaremchuk. De 23-jarige aanvaller kent een goed seizoen en is zelfs een basisspeler geworden bij het nationaal team van Oekraïne. Yaremchuk ligt nog tot medio 2021 onder contract bij AA Gent, dat hem twee jaar geleden voor twee miljoen euro weghaalde bij Dinamo Kiev.

Moeskroen stuurde de voorbije maanden heel wat spelers al snel weer door en dat gaat de Henegouwse club nu opnieuw doen. Het Laatste Nieuws weet immers dat ook het contract van Jesus Marimon verbroken werd. De 20-jarige middenvelder werd in de zomer weggehaald bij Once Caldas en gold als een groot talent, maar kwam op Le Canonnier geen seconde in actie.

BUITENLAND
Het magazine France Football kwam maandag met een spraakmakend gerucht. Zo zou Real Madrid een bod van maar liefst 280 miljoen euro voorbereiden om Kylian Mbappé weg te plukken bij PSG. Bij Marca liet de Spaanse grootmacht echter weten dat er geen sprake zou zijn van dergelijk monsterbod. Ook Neymar lijkt geen optie meer bij Real, volgens zijn vader verlengt de Braziliaan mogelijk zijn contract bij PSG.

Paulo Dybala zou niet langer gelukkig zijn bij Juventus en daar willen anderen van profiteren om toe te slaan. Zo zouden onder meer Real Madrid, Liverpool, Manchester United, Bayern München en Chelsea interesse tonen. Die laatste club zal geen bod kunnen doen, want zij mogen de komende mercato geen transfers doen. Vooral Bayern zou Dybala willen aantrekken.

LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Zou Marin een basisspeler zijn bij het huidige Ajax?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

13
13
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

109
109
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

124
124
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

120
120
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

46
46
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

283
283
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

152
152
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

477
477
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

181
181
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

242
242
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

476
476
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

713
713
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

328
328
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

722
722
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

126
126
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

385
385
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

613
613
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

546
546
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

262
262
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

451
451
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

591
591
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws