KVM laat kans liggen: "Beerschot heeft respect afgedwongen"

373 stemmen
KVM laat kans liggen:

In de Proximus League geven promotiefinalisten KFCO Beerschot Wilrijk en KV Mechelen mekaar voorlopig geen duimbreed toe. De heenwedstrijd van zaterdagavond op 't Kiel eindigde immers op 0-0. De terugmatch van komend weekend moet dus aanduiden welke ploeg (sportief gezien) het ticket voor de Jupiler Pro League pakt.


Beerschot moet het dan wel zonder Jan Van Den Bergh doen, die zaterdag rood pakte. Opvallend was dat KVM toen, ondanks het mannetje meer, de kans liet liggen om door te drukken voor het belangrijke uitdoelpunt. "De rode kaart fnuikte een mogelijk slotoffensief van de Ratten en zorgde ervoor dat Mechelen ook minder ruimte kreeg. Toch was het verrassend dat KVM met die man meer niet nadrukkelijker op zoek ging naar dat zo belangrijke uitdoelpunt. Het toont aan dat Beerschot Wilrijk de voorbije weken het nodige respect heeft afgedwongen", stelt analist en 1B-kenner Karel Fraeye bij Sporza.

In ieder geval biedt de scoreloze puntendeling voldoende perspectief op een spectaculaire return in het AFAS-stadion. "Beerschot Wilrijk weet dat scoren op KV Mechelen kan gelijkstaan aan promotie, gezien Mechelen uit niet tot scoren kwam. Zelfs een gelijkspel helpt de Antwerpenaren dan aan de promotie. Een leuke statistiek : het gebeurde dit seizoen nog geen enkele keer dat KV Mechelen of Beerschot Wilrijk twee wedstrijden na elkaar niet tot scoren kwamen. Vuurwerk verzekerd", aldus Fraeye.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

🚀

Welke ploeg heeft na de 0-0 de beste uitgangspositie?

Meest recent

Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

33
33
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

35
35
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

404
404
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

24
24
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

172
172
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

149
149
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

359
359
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

358
358
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

316
316
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

68
68
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

95
95
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

158
158
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

85
85
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

192
192
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

155
155
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

130
130
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

250
250
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

503
503
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

317
317
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

31
31
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

147
147
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

41
41

Meer sportnieuws