'Kara klopt stevig op tafel bij bestuur Anderlecht'

door
'Kara klopt stevig op tafel bij bestuur Anderlecht'

RSC Anderlecht zag Kara Mbodj afgelopen wintermercato een half seizoen vroeger terugkeren van zijn huurbeurt aan FC Nantes. En dat bleek een uitstekende zaak voor de Brusselaars. Zo groeide de Senegalees in een mum van tijd weer uit tot één van de defensieve steunpilaren.


Maar administratief gezien verliep de terugkeer van de verdediger niet geheel op wieltjes. Afgelopen zomer werd met Nantes afgesproken dat Anderlecht voor de helft van zijn salaris zou betalen. Paars-Wit deed dat ook en betaalde Kara in één keer de volledige som. In principe moest de Senegalees dus de helft van die som terugbetalen toen hij na een half seizoen al terugkeerde, maar dat gebeurde niet meteen.

Volgens La Dernière Heure maakte Kara het bestuur echter snel duidelijk dat er wat dat betreft niet met hem gesold moest worden. "Toen er een misverstand was over zijn contract, heeft Kara stevig op tafel geklopt. Hij vindt het vreselijk om als een oplichter beschouwd te worden en Anderlecht kreeg als snel door dat er niet met hem gelachen moet worden. Ondertussen is de zaak weer in orde gebracht", schrijft de Waalse krant.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Kara is de grootste winteraanwinst van RSCA ...

Meest recent

'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

1
1
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

6
6
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

13
13
'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

273
273
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

102
102
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

70
70
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

82
82
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

126
126
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

282
282
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

157
157
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

261
261
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

180
180
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

130
130
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

35
35
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

656
656
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

389
389
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

149
149
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1304
1304
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

781
781
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

66
66
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

662
662
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1483
1483
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

595
595
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

642
642

Meer sportnieuws