'Van Holsbeeck probeert steeds meer macht te krijgen bij Belgische topclub'

door
'Van Holsbeeck probeert steeds meer macht te krijgen bij Belgische topclub'

Herman Van Holsbeeck gaf nog steeds geen groot interview sinds zijn vertrek bij RSC Anderlecht. Toch is de ex-manager momenteel aan de slag als makelaar en hij lijkt steeds meer macht te krijgen bij een andere Belgische topclub. Hij zet er immers zeer veel pionnen neer die er ook bij RSCA waren.


Van Holsbeeck lijkt zijn zinnen op Standard te zetten. De manager ziet dat Mogi Bayat er al heel aanwezig is en Van Holsbeeck heeft een zeer goede band met de beruchte makelaar. Michel Preud'homme is zeer loyaal aan Bayat, maar diens rechterhand Emilio Ferrera is dat bij Van Holsbeeck. Ferrera heeft hetzelfde plan als bij Anderlecht: de grote baas worden van de jeugdopleiding. In Brussel faalde hij, want Jean Kindermans was er ongenaakbaar.

Sport/Voetbalmagazine weet dat het in Luik anders ligt. "Naast zijn job als T2 treedt Ferrera ook op als schakel tussen de A-kern en de jeugd, waar hij zijn principes en spelstijl opdringt aan de trainers. Maar Ferrera ambieert het volledige zeggenschap over de Académie om het naar eigen goeddunken te boetseren. De Spaanse Belg ziet het groots. Hij zou zelfs van plan zijn om in Aalst een voetbalschool op te richten die als filiaal van Standard zou moeten fungeren om de beste jongeren uit Brussel aan te trekken."

Ferrera-Bayat-Van Holsbeeck
"Op de Académie hebben de trainers en directie het spelletje van het trio Ferrera- Bayat-Van Holsbeeck intussen door. Wie een profcontract wil krijgen, is blijkbaar op hen aangewezen. Die subliminale boodschap is veel mensen niet ontgaan. En het heeft menig persoon doen gruwen. Begin dit jaar stapte met name Christophe Lonnoy op, de rechterhand van Olivier Renard die Moussa Djenepo ontdekte en wiens werk erg gewaardeerd werd door zijn oversten."

Van Holsbeeck is al een tijdje bezig met Standard in te palmen. "Een jaar na de onbeduidende interland tussen Japan en Mali in Luik is het web van het trio Ferrera-Van Holsbeeck-Bayat gesponnen. Van Holsbeeck schuimt voor supermakelaar Fali Ramadani, die samen met Pini Zahavi in 2015 Mouscron opkocht, de Belgische en Nederlandse markt af. Het is op aanraden van Ferrera dat de ex-manager van Anderlecht tevergeefs geprobeerd heeft om William Balikwisha aan zich te binden. Enkele maanden later zou de jonkie naar de stal van Didier Frenay trekken. Na een nieuwe tip van Ferrera trachtte Van Holsbeeck zich in de transfer van Alen Halilovic te wringen, maar die gaf de voorkeur aan zijn twee Kroatische zaakwaarnemers", meldt het weekblad.

LEES OOK: KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

Vreemd dat Venanzi dit toelaat?

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

0
0
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

196
196
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

71
71
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

523
523
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

121
121
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

104
104
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

256
256
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

146
146
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

279
279
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

401
401
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

18
18
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

212
212
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

42
42
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

325
325
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

323
323
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

68
68
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

342
342
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

493
493
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

732
732
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

647
647
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1166
1166
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

193
193
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

54
54
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1120
1120
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

302
302

Meer sportnieuws