Nieuwe bom bij Real: "De supporters moeten zich schamen"

door
Nieuwe bom bij Real:

Real Madrid-coach Santiago Solari besloot in de Clasico van afgelopen zaterdag (0-1-nederlaag) om Gareth Bale nog eens vanaf de aftrap te laten starten, maar de Welshman stelde tegen Barcelona andermaal teleur. De aanvaller blijft zo een erg tegenvallend seizoen kennen. En zijn zaakwaarnemer maakt de situatie er niet gemakkelijker op.


Bale kreeg ook dit seizoen weer met een pak blessures te maken, wanneer hij dan toch fit was liep hij doorgaans tevergeefs naar zijn beste vorm te zoeken. Afgelopen week kwam hij ook nog eens in het oog van de storm te liggen toen hij zijn doelpunt tegen Levante niet vierde. De aanvaller zou boos zijn geweest om uitspraken van onder meer Marcelo en Thibaut Courtois, die openlijk stelden dat Bale zich buiten de spelersgroep plaatste.

Dat brandje leek inmiddels geblust, maar nu dropt zijn makelaar Jonathan Barnett een nieuwe bom. Zo haalde de zaakwaarnemer bij Sky Sports vernietigend uit tegen de aanhang van Real. "Deze generatie van Real-fans gaat nog jaren over de goals van Gareth spreken. Ze zouden zich moeten schamen. Gareth verdient het grootste respect, maar de manier waarop ze hem behandelen is gewoonweg schandalig. In zes jaar tijd heeft hij alles gewonnen in Madrid. Hij is één van de beste spelers ter wereld, die supporters zouden zijn voeten moeten kussen", klinkt zijn forse uithaal.

Volgens Spaanse media zou ook het bestuur steeds meer twijfels hebben bij Bale, die al jaren onder de verwachtingen blijft en bovendien blijft sukkelen met fysieke ongemakken. Maar Barnett beweert dat zijn cliënt er nog steeds gelukkig is en van geen vertrek wil weten. "Ondanks wat de Spaanse pers beweert, is hij gelukkig in Madrid, spreekt hij behoorlijk Spaans en kan hij het wél vinden met zijn ploegmaats. Er wordt op geen enkel moment gesproken over een transfer, hij gaat komende zomer nergens naar toe."

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Dergelijke uitspraken maken de situatie alleen maar erger ...

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

77
77
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

27
27
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

55
55
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

118
118
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

38
38
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

144
144
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

272
272
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

236
236
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

133
133
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

76
76
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

637
637
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

102
102
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

179
179
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

268
268
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

147
147
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

136
136
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

469
469
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

129
129
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

501
501
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

399
399
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

239
239
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

404
404

Meer sportnieuws