Nieuwe bom bij Real: "De supporters moeten zich schamen"

352 stemmen
Nieuwe bom bij Real:

Real Madrid-coach Santiago Solari besloot in de Clasico van afgelopen zaterdag (0-1-nederlaag) om Gareth Bale nog eens vanaf de aftrap te laten starten, maar de Welshman stelde tegen Barcelona andermaal teleur. De aanvaller blijft zo een erg tegenvallend seizoen kennen. En zijn zaakwaarnemer maakt de situatie er niet gemakkelijker op.


Bale kreeg ook dit seizoen weer met een pak blessures te maken, wanneer hij dan toch fit was liep hij doorgaans tevergeefs naar zijn beste vorm te zoeken. Afgelopen week kwam hij ook nog eens in het oog van de storm te liggen toen hij zijn doelpunt tegen Levante niet vierde. De aanvaller zou boos zijn geweest om uitspraken van onder meer Marcelo en Thibaut Courtois, die openlijk stelden dat Bale zich buiten de spelersgroep plaatste.

Dat brandje leek inmiddels geblust, maar nu dropt zijn makelaar Jonathan Barnett een nieuwe bom. Zo haalde de zaakwaarnemer bij Sky Sports vernietigend uit tegen de aanhang van Real. "Deze generatie van Real-fans gaat nog jaren over de goals van Gareth spreken. Ze zouden zich moeten schamen. Gareth verdient het grootste respect, maar de manier waarop ze hem behandelen is gewoonweg schandalig. In zes jaar tijd heeft hij alles gewonnen in Madrid. Hij is één van de beste spelers ter wereld, die supporters zouden zijn voeten moeten kussen", klinkt zijn forse uithaal.

Volgens Spaanse media zou ook het bestuur steeds meer twijfels hebben bij Bale, die al jaren onder de verwachtingen blijft en bovendien blijft sukkelen met fysieke ongemakken. Maar Barnett beweert dat zijn cliënt er nog steeds gelukkig is en van geen vertrek wil weten. "Ondanks wat de Spaanse pers beweert, is hij gelukkig in Madrid, spreekt hij behoorlijk Spaans en kan hij het wél vinden met zijn ploegmaats. Er wordt op geen enkel moment gesproken over een transfer, hij gaat komende zomer nergens naar toe."

LEES OOK: 'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

Dergelijke uitspraken maken de situatie alleen maar erger ...

Meest recent

'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

12
12
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

3
3
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

37
37
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

37
37
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

78
78
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

68
68
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

210
210
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

25
25
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

121
121
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

81
81
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

198
198
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1075
1075
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

94
94
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

265
265
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

369
369
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

27
27
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

57
57
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

327
327
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

157
157
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

416
416
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

314
314
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

483
483
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

507
507
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

78
78

Meer sportnieuws