Nieuwe bom bij Real: "De supporters moeten zich schamen"

door
Nieuwe bom bij Real:

Real Madrid-coach Santiago Solari besloot in de Clasico van afgelopen zaterdag (0-1-nederlaag) om Gareth Bale nog eens vanaf de aftrap te laten starten, maar de Welshman stelde tegen Barcelona andermaal teleur. De aanvaller blijft zo een erg tegenvallend seizoen kennen. En zijn zaakwaarnemer maakt de situatie er niet gemakkelijker op.


Bale kreeg ook dit seizoen weer met een pak blessures te maken, wanneer hij dan toch fit was liep hij doorgaans tevergeefs naar zijn beste vorm te zoeken. Afgelopen week kwam hij ook nog eens in het oog van de storm te liggen toen hij zijn doelpunt tegen Levante niet vierde. De aanvaller zou boos zijn geweest om uitspraken van onder meer Marcelo en Thibaut Courtois, die openlijk stelden dat Bale zich buiten de spelersgroep plaatste.

Dat brandje leek inmiddels geblust, maar nu dropt zijn makelaar Jonathan Barnett een nieuwe bom. Zo haalde de zaakwaarnemer bij Sky Sports vernietigend uit tegen de aanhang van Real. "Deze generatie van Real-fans gaat nog jaren over de goals van Gareth spreken. Ze zouden zich moeten schamen. Gareth verdient het grootste respect, maar de manier waarop ze hem behandelen is gewoonweg schandalig. In zes jaar tijd heeft hij alles gewonnen in Madrid. Hij is één van de beste spelers ter wereld, die supporters zouden zijn voeten moeten kussen", klinkt zijn forse uithaal.

Volgens Spaanse media zou ook het bestuur steeds meer twijfels hebben bij Bale, die al jaren onder de verwachtingen blijft en bovendien blijft sukkelen met fysieke ongemakken. Maar Barnett beweert dat zijn cliënt er nog steeds gelukkig is en van geen vertrek wil weten. "Ondanks wat de Spaanse pers beweert, is hij gelukkig in Madrid, spreekt hij behoorlijk Spaans en kan hij het wél vinden met zijn ploegmaats. Er wordt op geen enkel moment gesproken over een transfer, hij gaat komende zomer nergens naar toe."

LEES OOK: Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Dergelijke uitspraken maken de situatie alleen maar erger ...

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

75
75
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

90
90
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

25
25
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

129
129
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

196
196
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

228
228
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

479
479
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

96
96
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

461
461
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

534
534
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

280
280
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

169
169
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

64
64
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

173
173
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

73
73
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

88
88
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

242
242
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

681
681
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

116
116
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

302
302
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

255
255
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

151
151
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

44
44
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

125
125

Meer sportnieuws