Nieuwe bom bij Real: "De supporters moeten zich schamen"

door
Nieuwe bom bij Real:

Real Madrid-coach Santiago Solari besloot in de Clasico van afgelopen zaterdag (0-1-nederlaag) om Gareth Bale nog eens vanaf de aftrap te laten starten, maar de Welshman stelde tegen Barcelona andermaal teleur. De aanvaller blijft zo een erg tegenvallend seizoen kennen. En zijn zaakwaarnemer maakt de situatie er niet gemakkelijker op.


Bale kreeg ook dit seizoen weer met een pak blessures te maken, wanneer hij dan toch fit was liep hij doorgaans tevergeefs naar zijn beste vorm te zoeken. Afgelopen week kwam hij ook nog eens in het oog van de storm te liggen toen hij zijn doelpunt tegen Levante niet vierde. De aanvaller zou boos zijn geweest om uitspraken van onder meer Marcelo en Thibaut Courtois, die openlijk stelden dat Bale zich buiten de spelersgroep plaatste.

Dat brandje leek inmiddels geblust, maar nu dropt zijn makelaar Jonathan Barnett een nieuwe bom. Zo haalde de zaakwaarnemer bij Sky Sports vernietigend uit tegen de aanhang van Real. "Deze generatie van Real-fans gaat nog jaren over de goals van Gareth spreken. Ze zouden zich moeten schamen. Gareth verdient het grootste respect, maar de manier waarop ze hem behandelen is gewoonweg schandalig. In zes jaar tijd heeft hij alles gewonnen in Madrid. Hij is één van de beste spelers ter wereld, die supporters zouden zijn voeten moeten kussen", klinkt zijn forse uithaal.

Volgens Spaanse media zou ook het bestuur steeds meer twijfels hebben bij Bale, die al jaren onder de verwachtingen blijft en bovendien blijft sukkelen met fysieke ongemakken. Maar Barnett beweert dat zijn cliënt er nog steeds gelukkig is en van geen vertrek wil weten. "Ondanks wat de Spaanse pers beweert, is hij gelukkig in Madrid, spreekt hij behoorlijk Spaans en kan hij het wél vinden met zijn ploegmaats. Er wordt op geen enkel moment gesproken over een transfer, hij gaat komende zomer nergens naar toe."

LEES OOK: Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Dergelijke uitspraken maken de situatie alleen maar erger ...

Meest recent

'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

0
0
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

52
52
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

160
160
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

299
299
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

261
261
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

17
17
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

42
42
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

772
772
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

232
232
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

141
141
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

125
125
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

176
176
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

57
57
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

689
689
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

324
324
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

210
210
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

163
163
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

861
861
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

201
201
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

310
310
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

74
74
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

240
240
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

420
420
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

408
408

Meer sportnieuws