Genk komt met tegenvallend nieuws over drietal

445 stemmen
Genk komt met tegenvallend nieuws over drietal

Een baalavond, anders kan je de wedstrijd van KRC Genk tegen Slavia Praag niet omschrijven. De competitieleider kreeg een 1-4 om de oren. Philippe Clement moest lijdzaam toezien, want de trainer kon niet ingrijpen. Hij moest immers drie keer noodgedwongen wisselen en zit bijgevolg met drie vraagtekens voor de komst van Antwerp op zondag.

Bryan Heynen moest al na een halfuur ziek naar de kant, rond het uur volgde ook Casper De Norre zijn voorbeeld. "Ik had vooraf geen indicatie gekregen dat die jongens zich niet goed voelden, maar gaandeweg werden ze misselijk en draaierig", legt Clement uit aan Het Laatste Nieuws. "Misschien heb ik wel iets binnen gebracht, want vorige week was ik zelf ziek. Hopelijk komen er geen extra zieken bij."

Danny Vukovic moest dan weer gewisseld worden na een botsing met Dewaest bij de 1-2. "Danny had de bal vast en eigenlijk leek er niets aan de hand. Danny's ribben werden geraakt en ook hij kon niet meer verder. Hoe ernstig de blessure is? Op dit moment kan ik dat moeilijk inschatten, maar hij werd meteen na zijn vervanging afgevoerd naar het ziekenhuis. Een goed teken is dat in elk geval niet."

UPDATE 17u
Genk is met een update gekomen over de toestand van het trio. "Keeper Danny Vukovic heeft een zware contusie zonder blijvende letsels opgelopen. Hij is twijfelachtig voor de training van morgen. Zijn optreden zondag tegen Antwerp komt daardoor in het gedrang", klinkt het.

"Bryan Heynen en Casper De Norre zijn allebei ziek. Ook hun optreden zondag is zeer twijfelachtig." Het wordt dus nog bang afwachten voor de Limburgers.

LEES OOK: WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Denk je dat Genk hen allemaal zal moeten missen?

Meest recent

Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

73
73
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

53
53
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

364
364
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

241
241
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

180
180
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

263
263
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

185
185
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

245
245
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

138
138
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

482
482
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

197
197
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

319
319
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

379
379
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

278
278
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

323
323
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

93
93
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

185
185
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

108
108
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

388
388
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

485
485
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1081
1081
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

132
132
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

211
211
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

143
143

Meer sportnieuws