'Vandaag nog doorbraak in dossier Pozuelo'

door
'Vandaag nog doorbraak in dossier Pozuelo'

De transfersoap rond Alejandro Pozuelo blijft de gemoederen bedaren bij KRC Genk en iedereen die de club een warm hart toedraagt. Ruim anderhalve week nadat bekend geraakte dat de Spaanse draaischijf alsnog kan vertrekken, is er nog steeds geen oplossing in zijn dossier gevonden. Maar daar kan snel verandering in komen.

Afgelopen weekend reisde TD Dimitri De Condé naar New York om er gesprekken te voeren met Toronto FC, nu stuurt de Canadese club zelf haar mannetjes naar Limburg. Volgens Het Laatste Nieuws gaat het om voorzitter Bill Manning en algemeen directeur Ali Curtis die komen het onderhandelen, het blijft de MLS-ploeg dus menens. En ook het kamp-Pozuelo blijft vol op een oversteek van de Atlantische Oceaan inzetten.

De voorbije dagen werd 18 maart voorgesteld als uiterste transferdatum, maar daar gaat Genk niet mee akkoord. De leider in de Jupiler Pro League zou volgens Het Nieuwsblad wel bereid zijn om Pozuelo op 7 mei te laten gaan, wanneer de mercato in de MLS sluit. Afwachten of Toronto bereid is om daar in mee te gaan, maar HLN schrijft wel dat het woensdag snel kan gaan en dat Genk voor de Europa League-wedstrijd van donderdagavond duidelijkheid wil hebben.

UPDATE 12u24
Woensdag trainde Pozuelo nog gewoon mee met het oog op de Europese match van donderdag tegen Slavia Praag, maar het lijkt er nog altijd op dat er snel nieuws zal komen in zijn transferdossier. Het Laatste Nieuws herhaalt dat er in principe vandaag nog een doorbraak moet komen in de onderhandelingen tussen KRC Genk en Toronto.

Vinden de clubs geen akkoord, dreigt Pozuelo nog steeds met het verbreken van zijn contract. In dat geval zou hij wellicht in China aan de slag gaan.

LEES OOK: ‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

Moet Genk zich inschikkelijk tonen?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

115
115
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

9
9
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

47
47
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

77
77
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

97
97
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

63
63
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

55
55
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

154
154
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

209
209
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

88
88
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

134
134
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

336
336
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

295
295
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

100
100
Enorme teleurstelling: grijpt Garcia genadeloos in?

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia is al ...

171
171
‘Antwerp wil deze winter in eigen land shoppen’

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen om het hoofd boven water te houden, maar komende ...

318
318
‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Op 20 december namen SK Beveren en Beerschot het tegen elkaar op. De match werd ontsierd door een ...

147
147
Wesley Hoedt en Emma Heesters droppen gigantische relatiebom

Voetballer Wesley Hoedt en zangeres Emma Heesters zijn opnieuw uit elkaar. Dat bevestigt de manager ...

120
120
Tielemans doet transferboekje open: “Het klopt”

Youri Tielemans is dit seizoen enorm sterk bezig. Met Aston Villa doet de middenvelder zowaar mee ...

158
158
Ontsteltenis bij Anderlecht: Stroeykens weg in januari?

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato van gerichte versterking voorzien. Maar de ...

527
527
'Doorbraak gevonden: supertransfer City binnen 48 uur'

Een winterstop is de clubs uit de Premier League niet gegund, in de komende drie dagen wordt zelfs ...

102
102
'Club blijft cashen: Liverpool legt grote zak geld klaar'

Club Brugge KV maakt zich ook in 2026 op voor enkele grote uitgaande transfers. Eén van de ...

608
608
'Hayen slikt meteen forse transferopdoffer bij KRC Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste helft van het ...

1064
1064
La Louvière strikt bekende naam, Westerlo laat aanvaller gaan

De winterstop in de Jupiler Pro League is aangebroken, maar achter de schermen blijven de ...

159
159
Totale leegloop: meer dan 10 (!) vertrekkers bij Antwerp?

Na een tegenvallende start van het seizoen, heeft Antwerp FC zich de voorbije weken op een ...

499
499

Meer sportnieuws