Hoofd Sarri op kapblok: "Abramovich zal dit niet accepteren"

door
Hoofd Sarri op kapblok:

Met de 5-0-zege tegen Huddersfield leek Chelsea weer onder stoom te komen, maar daar was zondagavond niets meer van te merken. Op het veld van titelverdediger Manchester City werden de Blues genadeloos in de pan gehakt: 6-0. De positie van coach Maurizio Sarri wordt zo wel heel wankel.


De Italiaan begon nochtans goed op Stamford Bridge, maar slechte resultaten in combinatie met openlijke kritiek op zijn spelers zorgden ervoor dat hij momenteel zwaar onder vuur ligt. Analist Paul Clement denkt dan ook dat de pandoering op City de druppel is. "De club, en vooral eigenaar Roman Abramovich, zal dit niet accepteren. Er zal worden ingegrepen. De recente geschiedenis leert ons dat wanneer de ploeg niet presteert zoals gewenst, er maatregelen zullen volgen", wijst hij bij BeIN Sports naar de ontslagen van onder meer José Mourinho en Antonio Conte.

Ook Jamie Carragher verwacht actie van het bestuur, de oud-verdediger van Liverpool spaart zijn kritiek op de Italiaanse coach niet. "Ik zei dit seizoen al meermaals dat Chelsea een schande is, zeker tegen Watford en Arsenal. Maar de prestatie tegen City is zowat het slechtste dat ze ooit gedaan hebben. Als ik naar Sarri kijk, is het ergste wat ik kan zeggen dat hij Chelsea in Arsenal heeft veranderd", doelt Carragher op het verval dat de Gunners de voorbije jaren kende.

LEES OOK: 'Malick Fofana verbaast met zeer pikante transfer'

Denkt u dat Sarri volgend seizoen nog coach is bij Chelsea?

Meest recent

'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

25
25
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

137
137
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

63
63
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

124
124
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

74
74
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

114
114
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1136
1136
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

200
200
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

81
81
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

47
47
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

619
619
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

170
170
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

234
234
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

825
825
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

930
930
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

98
98
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

244
244
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

109
109
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

206
206
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

134
134
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

128
128
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

530
530
'Union schiet na schokkende wending in actie op mercato'

Binnen een week gaat het seizoen voor landskampioen Union al van start, want dan wacht al de ...

250
250
OHL moet het onderspit delven in marathonwedstrijd

OH Leuven draaide vorig seizoen opnieuw een grijs seizoen. Het wisselde deze zomer daarom nog maar ...

63
63

Meer sportnieuws