'Napoli wil vervanger van Mertens bij PSV halen'

278
'Napoli wil vervanger van Mertens bij PSV halen'

Hirving Lozano staat nu nog onder contract bij PSV, maar in de aankomende zomer komt daar hoogstwaarschijnlijk toch verandering in. De international van Mexico staat op dit moment vooral in de belangstelling van Napoli, maar dat wenst niet zo heel veel voor hem te betalen.


Volgens het medium Calciomercato hopen de Italianen er eerst uit te komen met de vleugelspits zelf en diens zaakwaarnemer Mino Raiola, zodat men PSV vervolgens onder druk kan zetten. De Eindhovenaren willen minimaal 40 tot 45 miljoen euro hebben voor hun smaakmaker, maar voorzitter Aurelio De Laurentiis heeft achter de schermen al aangegeven dat hij niet verder dan 30 miljoen euro wil betalen.

Dat lijkt de zaken te bemoeilijken, zeker omdat er nog een aantal clubs zitten die op het vinkentouw zitten wat betreft Lozano. Toch heeft Napoli er naar verluidt vertrouwen in dat men er wel uit kan komen met technisch directeur John de Jong van PSV. Het lijkt echter wel heel erg sterk dat de huidige nummer één van de Eredivisie akkoord zal gaan met de hierboven geschetste voorwaarden. In de lichtstad van Nederland wil men in ieder geval dat het clubrecord (34 miljoen euro voor Memphis Depay) verbroken wordt.

Bij Napoli zou Lozano wel eens de vervanger van Mertens kunnen worden. De afgelopen weken kwamen er steeds vaker geruchten naar buiten over een zomers vertrek van de Rode Duivel.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Zal Lozano Mertens gaan vervangen?

Meest recent

Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

2
2
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

20
20
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

47
47
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

29
29
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

29
29
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

14
14
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

151
151
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

52
52
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

105
105
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

73
73
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

96
96
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

81
81
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

310
310
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

56
56
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

64
64
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

311
311
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

285
285
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

231
231
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

179
179
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

205
205
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

207
207
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

260
260
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

131
131

Meer sportnieuws