'Napoli wil vervanger van Mertens bij PSV halen'

door
'Napoli wil vervanger van Mertens bij PSV halen'

Hirving Lozano staat nu nog onder contract bij PSV, maar in de aankomende zomer komt daar hoogstwaarschijnlijk toch verandering in. De international van Mexico staat op dit moment vooral in de belangstelling van Napoli, maar dat wenst niet zo heel veel voor hem te betalen.


Volgens het medium Calciomercato hopen de Italianen er eerst uit te komen met de vleugelspits zelf en diens zaakwaarnemer Mino Raiola, zodat men PSV vervolgens onder druk kan zetten. De Eindhovenaren willen minimaal 40 tot 45 miljoen euro hebben voor hun smaakmaker, maar voorzitter Aurelio De Laurentiis heeft achter de schermen al aangegeven dat hij niet verder dan 30 miljoen euro wil betalen.

Dat lijkt de zaken te bemoeilijken, zeker omdat er nog een aantal clubs zitten die op het vinkentouw zitten wat betreft Lozano. Toch heeft Napoli er naar verluidt vertrouwen in dat men er wel uit kan komen met technisch directeur John de Jong van PSV. Het lijkt echter wel heel erg sterk dat de huidige nummer één van de Eredivisie akkoord zal gaan met de hierboven geschetste voorwaarden. In de lichtstad van Nederland wil men in ieder geval dat het clubrecord (34 miljoen euro voor Memphis Depay) verbroken wordt.

Bij Napoli zou Lozano wel eens de vervanger van Mertens kunnen worden. De afgelopen weken kwamen er steeds vaker geruchten naar buiten over een zomers vertrek van de Rode Duivel.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Zal Lozano Mertens gaan vervangen?

Meest recent

Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

20
20
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

14
14
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

60
60
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

65
65
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

91
91
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

70
70
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

232
232
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

232
232
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

596
596
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

55
55
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

146
146
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

110
110
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

292
292
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

417
417
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

184
184
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

121
121
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

169
169
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

114
114
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

307
307
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

61
61
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

836
836
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

503
503

Meer sportnieuws