De Boeck oneens met Preud'homme & co: "Onterechte kritiek"

door
De Boeck oneens met Preud'homme & co:

Michel Preud'homme was na de partij tegen Antwerp kritisch voor de thuisploeg. Ook Philippe Clement vindt de speelstijl van de Great Old maar niets.


Glen De Boeck is het niet eens met hen. "Onterecht. Het krijgt veel kritiek over de manier van spelen, maar ik vind gewoon dat het heel mannelijk voetbal speelt. En goed voetbal, iets wat vaak over het hoofd gezien wordt. Kijk, iedereen heeft het altijd over het fysieke spel van Antwerp, maar technisch en tactisch zit het ook heel goed in elkaar. Als trainer wil je dat je ploeg zo speelt. Er zijn nu trainers die kritiek hebben op hun speelwijze, terwijl die in het verleden ook zo gespeeld hebben", zegt de coach van Lokeren aan Het Nieuwsblad.

"Op dat vlak valt Antwerp niets te verwijten. Dit seizoen heeft het de kloof met veel ploegen gedicht. Technisch talent wordt gekoppeld aan karakter en ervaring. De centrale as alleen al: Bolat, Van Damme, Haroun, Refaelov en Mbokani, dat is veel ervaring samen. Een ploeg waarmee iedereen toch rekening zal moeten houden. Antwerp is gewapend om tot de laatste speeldag mee te doen voor de prijzen. Het staat daar niet voor niets na 24 speeldagen. Zelf minimaliseert het dat natuurlijk om de druk weg te houden. Het is ook niet van moeten, zoals bij andere clubs wel het geval is."

LEES OOK: JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Heeft De Boeck gelijk?

Meest recent

Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

9
9
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

40
40
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

55
55
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

41
41
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

178
178
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

406
406
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

151
151
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

446
446
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

25
25
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

81
81
Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

238
238
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

269
269
'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Dankzij de knappe zege tegen Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed gevoel de interlandbreak ...

258
258
'Club Brugge verlegt grenzen: transfer van 50 miljoen?'

Club Brugge bouwde het afgelopen decennium een internationale reputatie op als kweekvijver van ...

174
174
Kazachse bondscoach doet krankzinnige uitspraak over Doku

De Rode Duivels zijn donderdagavond al aangekomen in Astana, waar ze zaterdag hun ticket voor het WK ...

200
200
Jonge Duivel: "Geruchten over Anderlecht gehoord, maar..."

Anderlecht zet sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur zwaar in op de komst van ...

101
101
'Club zet zich schrap: Inter heeft plan met Stankovic'

Club Brugge realiseerde in de zomer een nieuwe recordtransfer met de verkoop van Ardon Jashari aan ...

214
214
'Toptransfer voor Godts: prijskaartje bekend'

Ajax beleeft een moeilijke periode en zette onlangs nog trainer John Heitinga op straat. In die ...

69
69
Baro wrijft zich in handen: jaarrekening AA Gent bekend

Bij AA Gent sloegen ze in de zomer van 2023 een nieuwe weg in. Het tijdperk van Ivan De Witte en ...

163
163
'Lukaku duwt gaspedaal in: comeback vroeger dan verwacht?'

Zoek dezer dagen niet naar Belgen bij Napoli, want Antonio Conte kan voorlopig niet rekenen op zijn ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cat, Club breekt weer record'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

305
305
'Code rood in Anderlecht: exit De Cat onvermijdelijk'

Op amper 17-jarige leeftijd beleeft Nathan De Cat al zijn seizoen van de doorbraak bij RSC ...

188
188
'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

315
315
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

195
195
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

559
559

Meer sportnieuws