"Hadden akkoord van 23 miljoen, maar Club Brugge kwam met goed argument"

door

Club Brugge wil dit seizoen absoluut zijn landstitel verlengen en daarom deed het bestuur een extra inspanning afgelopen wintermercato. Zo ging de club bijzonder ver om haar sterkhouders aan boord te houden. Het kostte Blauw-Zwart zelfs een uitgaande recordtransfer.


Zo stond Wesley Moraes in de laatste dagen bijzonder dicht bij een overstap naar de Premier League. Na het drama rond Emiliano Sala had Cardiff City hem immers aangeduid als alternatief. En volgens Wales Online was de Welshe club, gesteund door de steenrijke eigenaar Vincent Tan, bereid om ver te gaan. Blauw-Zwart vroeg 30 miljoen euro voor de spits. Maar Cardiff was overtuigd dat het beet zou hebben met een bod van 20 miljoen pond, een slordige 23 miljoen euro, aangevuld met nog een aardige som aan bonussen indien de club het behoud kon vrijwaren.

Deze informatie werd bevestigd door bestuurslid, die ook uitleg waarom de deal uiteindelijk niet door ging. "Het is geen geheim dat we geïnteresseerd waren in Wesley. We dachten dat we prijs hadden, maar Club Brugge kwam met een goed argument om de transfer tegen te houden: ze hadden onvoldoende tijd om een geschikte vervanger aan te trekken. Dat konden we wel begrijpen", klonk het bij bovengenoemd medium.

Nochtans had Dalman de Braziliaanse targetspits graag zien komen naar zijn club. "We kregen ze dus niet over de streep getrokken. Maar de denkpistes was wel goed. Een jonge en hongerige speler, die de club misschien wel zeven, acht tot tien jaar dienst kon bewijzen."

LEES OOK: 'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Voor dergelijke som had Club Brugge hem moeten laten gaan ...

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

43
43
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

27
27
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

41
41
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

51
51
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

45
45
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

14
14
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

34
34
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

327
327
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

141
141
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

90
90
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

424
424
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

184
184
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

73
73
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

381
381
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

362
362
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

298
298
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

364
364
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

507
507
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

386
386
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

129
129
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

50
50
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

749
749

Meer sportnieuws