Crasson: "Hij heeft wél wat Anderlecht momenteel nodig heeft"

418 stemmen
Crasson:

Ondanks de hoge verwachtingen die op voorhand gecreëerd werden, hield RSC Anderlecht het bijzonder rustig tijdens de voorbije mercato. Met Peter Zulj en Yannick Bolasie kwamen er zelfs slechts twee echte nieuwkomers bij. Daarnaast keerde ook Kara Mbodj terug na een mislukte huurbeurt aan Nantes.


Die laatste liet tegen Gent en Eupen meteen een behoorlijke indruk achter. Maar zondag op het veld viel de Senegalese verdediger hopeloos door de mand. "Kara keert terug naar Anderlecht en maakt meteen grootse statements in de pers. Maar heb je zijn wedstrijd zondag gezien? Hoe is dat mogelijk op dit niveau? Bij het eerste tegendoelpunt blijft hij staan als een bloemkool. En bij de tweede treffer wordt hij voorbij gehold door de nochtans niet zo snelle benen van Mpoku. Hij verdedigde zeer slecht", aldus oud-speler Betrand Crasson.

De voormalige Rode Duivel was zelf jarenlang één van de defensieve sterkhouders bij Paars-Wit, zijn ex-club zo zien verdedigen doet dus pijn. Zeker omdat het bij Standard wél goed stond. "Anderlecht was veel te vriendelijk. Ze praten veel op Instagram, maar brengen niets op het veld. Als ik Vanheusden bezig zie bij Standard, dat is een heel andere zaak. Hij doet dat uitstekend en dat is wat Anderlecht nodig heeft: de agressiviteit, de mentaliteit. Hem zie ik ver geraken. En dat is bij bijvoorbeeld Bornauw niet het geval", klonk het bij Le Grand Débrief.

LEES OOK: Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

276
276
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

71
71
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

137
137
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

46
46
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

484
484
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

330
330
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

105
105
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

351
351
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

345
345
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

56
56
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

78
78
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

142
142
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

48
48
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

424
424
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

420
420
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

227
227
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

144
144
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

66
66
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

575
575
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

127
127
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

138
138
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

170
170
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

162
162
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

73
73

Meer sportnieuws