Crasson: "Hij heeft wél wat Anderlecht momenteel nodig heeft"

door
Crasson:

Ondanks de hoge verwachtingen die op voorhand gecreëerd werden, hield RSC Anderlecht het bijzonder rustig tijdens de voorbije mercato. Met Peter Zulj en Yannick Bolasie kwamen er zelfs slechts twee echte nieuwkomers bij. Daarnaast keerde ook Kara Mbodj terug na een mislukte huurbeurt aan Nantes.


Die laatste liet tegen Gent en Eupen meteen een behoorlijke indruk achter. Maar zondag op het veld viel de Senegalese verdediger hopeloos door de mand. "Kara keert terug naar Anderlecht en maakt meteen grootse statements in de pers. Maar heb je zijn wedstrijd zondag gezien? Hoe is dat mogelijk op dit niveau? Bij het eerste tegendoelpunt blijft hij staan als een bloemkool. En bij de tweede treffer wordt hij voorbij gehold door de nochtans niet zo snelle benen van Mpoku. Hij verdedigde zeer slecht", aldus oud-speler Betrand Crasson.

De voormalige Rode Duivel was zelf jarenlang één van de defensieve sterkhouders bij Paars-Wit, zijn ex-club zo zien verdedigen doet dus pijn. Zeker omdat het bij Standard wél goed stond. "Anderlecht was veel te vriendelijk. Ze praten veel op Instagram, maar brengen niets op het veld. Als ik Vanheusden bezig zie bij Standard, dat is een heel andere zaak. Hij doet dat uitstekend en dat is wat Anderlecht nodig heeft: de agressiviteit, de mentaliteit. Hem zie ik ver geraken. En dat is bij bijvoorbeeld Bornauw niet het geval", klonk het bij Le Grand Débrief.

LEES OOK: Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

3
3
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

57
57
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

106
106
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

42
42
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

68
68
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

132
132
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

76
76
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

123
123
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

85
85
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

242
242
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

59
59
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

255
255
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

228
228
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

118
118
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

310
310
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

57
57
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

141
141
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

291
291
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

372
372
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

143
143
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

83
83
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

65
65
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

78
78
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

188
188

Meer sportnieuws