Crasson: "Hij heeft wél wat Anderlecht momenteel nodig heeft"

door
Crasson:

Ondanks de hoge verwachtingen die op voorhand gecreëerd werden, hield RSC Anderlecht het bijzonder rustig tijdens de voorbije mercato. Met Peter Zulj en Yannick Bolasie kwamen er zelfs slechts twee echte nieuwkomers bij. Daarnaast keerde ook Kara Mbodj terug na een mislukte huurbeurt aan Nantes.


Die laatste liet tegen Gent en Eupen meteen een behoorlijke indruk achter. Maar zondag op het veld viel de Senegalese verdediger hopeloos door de mand. "Kara keert terug naar Anderlecht en maakt meteen grootse statements in de pers. Maar heb je zijn wedstrijd zondag gezien? Hoe is dat mogelijk op dit niveau? Bij het eerste tegendoelpunt blijft hij staan als een bloemkool. En bij de tweede treffer wordt hij voorbij gehold door de nochtans niet zo snelle benen van Mpoku. Hij verdedigde zeer slecht", aldus oud-speler Betrand Crasson.

De voormalige Rode Duivel was zelf jarenlang één van de defensieve sterkhouders bij Paars-Wit, zijn ex-club zo zien verdedigen doet dus pijn. Zeker omdat het bij Standard wél goed stond. "Anderlecht was veel te vriendelijk. Ze praten veel op Instagram, maar brengen niets op het veld. Als ik Vanheusden bezig zie bij Standard, dat is een heel andere zaak. Hij doet dat uitstekend en dat is wat Anderlecht nodig heeft: de agressiviteit, de mentaliteit. Hem zie ik ver geraken. En dat is bij bijvoorbeeld Bornauw niet het geval", klonk het bij Le Grand Débrief.

LEES OOK: Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

2
2
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

20
20
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

40
40
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

32
32
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

177
177
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

45
45
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

137
137
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

233
233
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

107
107
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

276
276
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

158
158
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

546
546
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

112
112
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

102
102
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

379
379
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

142
142
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

267
267
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

190
190
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

108
108
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

114
114
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

323
323
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

203
203

Meer sportnieuws