TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt eindelijk 'verlost' van Ivan Tomecak. De Kroaat werd vorig jaar overgenomen van KV Mechelen, maar kon zich niet doorzetten en viel dit seizoen zelfs naast de A-kern. Nadat een transfer afgelopen winter uitbleef, zou nu toch een oplossing in de maak zijn. Zo zou Tomecak zijn contract op Jan Breydel laten ontbinden om weer aan de slag te gaan bij ex-club HNK Rijeka.

Anderlecht hoopt de overbodige Ognjen Vranjes alsnog te verkopen aan een club uit een land waar de mercato nog open is. In Roemenië bijvoorbeeld kunnen de clubs tot 25 februari nog spelers kopen en Het Nieuwsblad weet dat Universitatea Craiova belangstelling toont voor Vranjes. Maar de Bosniër heeft blijkbaar geen trek in een vertrek naar de nummer drie in de Roemeense competitie en weigerde ook deze transfer.

Björn Vleminckx zat al enige tijd te verkommeren in de B-kern van Antwerp, maar er is eindelijk een oplossing gevonden voor de spits. Komende zomer lijkt Antwerp verlost te zijn van zijn goed betaalde contract, weet Het Nieuwsblad. Vleminckx zou zijn carrière immers verderzetten bij Oppuurs, dat in eerste provinciale uitkomt.

STVV heeft dan toch een rechtstreekse vervanger voor de naar AA Gent vertrokken Roman Bezus gevonden. De club bevestigt immers dat ze Rai Vloet binnengehaald heeft. De 23-jarige Nederlander sluit transfervrij aan nadat zijn contract bij Frosinone enkele dagen geleden ontbonden werd.

BUITENLAND
Luka Modric werd de voorbije maanden aan een transfer gelinkt en had naar verluidt zelf zijn zinnen gezet op een overgang naar Inter Milaan. Maar een vertrek bij Real Madrid lijkt niet langer aan de orde. Volgens AS heeft onder meer het winnen van de Gouden Bal zijn toekomstplannen veranderd en zou de middenvelder goed op weg zijn om een contractverlening van twee seizoenen te tekenen.

Volgens Repubblica heeft Liverpool een bod van 70 miljoen euro gedaan op Lorenzo Insigne. De kleine flankaanvaller van Napoli is dit seizoen aan zijn beste seizoen bezig bij de Italianen. Maar volgens het Italiaanse medium is Napoli niet bereid om het bod op Insigne te accepteren. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou minstens 150 miljoen euro willen vangen voor de 27-jarige Italiaan, en het blijft nog maar de vraag of Liverpool een bod van dat kaliber zal plaatsen.

LEES OOK: Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Anderlecht moet Vranjes nog een laatste herkansing geven ...

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

96
96
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

61
61
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

33
33
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

23
23
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

18
18
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

131
131
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

57
57
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

96
96
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

146
146
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

108
108
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

398
398
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

150
150
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

87
87
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

122
122
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

221
221
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

261
261
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

141
141
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

86
86
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

356
356
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

130
130

Meer sportnieuws