TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt eindelijk 'verlost' van Ivan Tomecak. De Kroaat werd vorig jaar overgenomen van KV Mechelen, maar kon zich niet doorzetten en viel dit seizoen zelfs naast de A-kern. Nadat een transfer afgelopen winter uitbleef, zou nu toch een oplossing in de maak zijn. Zo zou Tomecak zijn contract op Jan Breydel laten ontbinden om weer aan de slag te gaan bij ex-club HNK Rijeka.

Anderlecht hoopt de overbodige Ognjen Vranjes alsnog te verkopen aan een club uit een land waar de mercato nog open is. In Roemenië bijvoorbeeld kunnen de clubs tot 25 februari nog spelers kopen en Het Nieuwsblad weet dat Universitatea Craiova belangstelling toont voor Vranjes. Maar de Bosniër heeft blijkbaar geen trek in een vertrek naar de nummer drie in de Roemeense competitie en weigerde ook deze transfer.

Björn Vleminckx zat al enige tijd te verkommeren in de B-kern van Antwerp, maar er is eindelijk een oplossing gevonden voor de spits. Komende zomer lijkt Antwerp verlost te zijn van zijn goed betaalde contract, weet Het Nieuwsblad. Vleminckx zou zijn carrière immers verderzetten bij Oppuurs, dat in eerste provinciale uitkomt.

STVV heeft dan toch een rechtstreekse vervanger voor de naar AA Gent vertrokken Roman Bezus gevonden. De club bevestigt immers dat ze Rai Vloet binnengehaald heeft. De 23-jarige Nederlander sluit transfervrij aan nadat zijn contract bij Frosinone enkele dagen geleden ontbonden werd.

BUITENLAND
Luka Modric werd de voorbije maanden aan een transfer gelinkt en had naar verluidt zelf zijn zinnen gezet op een overgang naar Inter Milaan. Maar een vertrek bij Real Madrid lijkt niet langer aan de orde. Volgens AS heeft onder meer het winnen van de Gouden Bal zijn toekomstplannen veranderd en zou de middenvelder goed op weg zijn om een contractverlening van twee seizoenen te tekenen.

Volgens Repubblica heeft Liverpool een bod van 70 miljoen euro gedaan op Lorenzo Insigne. De kleine flankaanvaller van Napoli is dit seizoen aan zijn beste seizoen bezig bij de Italianen. Maar volgens het Italiaanse medium is Napoli niet bereid om het bod op Insigne te accepteren. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou minstens 150 miljoen euro willen vangen voor de 27-jarige Italiaan, en het blijft nog maar de vraag of Liverpool een bod van dat kaliber zal plaatsen.

LEES OOK: Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Anderlecht moet Vranjes nog een laatste herkansing geven ...

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

15
15
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

38
38
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

43
43
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

111
111
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

113
113
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

61
61
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

291
291
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

138
138
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

266
266
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

214
214
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

262
262
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

172
172
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

57
57
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

198
198
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

134
134
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

174
174
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

158
158
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

64
64
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

250
250
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

293
293
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

56
56
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

400
400
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

234
234
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

316
316
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

185
185

Meer sportnieuws