TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt eindelijk 'verlost' van Ivan Tomecak. De Kroaat werd vorig jaar overgenomen van KV Mechelen, maar kon zich niet doorzetten en viel dit seizoen zelfs naast de A-kern. Nadat een transfer afgelopen winter uitbleef, zou nu toch een oplossing in de maak zijn. Zo zou Tomecak zijn contract op Jan Breydel laten ontbinden om weer aan de slag te gaan bij ex-club HNK Rijeka.

Anderlecht hoopt de overbodige Ognjen Vranjes alsnog te verkopen aan een club uit een land waar de mercato nog open is. In Roemenië bijvoorbeeld kunnen de clubs tot 25 februari nog spelers kopen en Het Nieuwsblad weet dat Universitatea Craiova belangstelling toont voor Vranjes. Maar de Bosniër heeft blijkbaar geen trek in een vertrek naar de nummer drie in de Roemeense competitie en weigerde ook deze transfer.

Björn Vleminckx zat al enige tijd te verkommeren in de B-kern van Antwerp, maar er is eindelijk een oplossing gevonden voor de spits. Komende zomer lijkt Antwerp verlost te zijn van zijn goed betaalde contract, weet Het Nieuwsblad. Vleminckx zou zijn carrière immers verderzetten bij Oppuurs, dat in eerste provinciale uitkomt.

STVV heeft dan toch een rechtstreekse vervanger voor de naar AA Gent vertrokken Roman Bezus gevonden. De club bevestigt immers dat ze Rai Vloet binnengehaald heeft. De 23-jarige Nederlander sluit transfervrij aan nadat zijn contract bij Frosinone enkele dagen geleden ontbonden werd.

BUITENLAND
Luka Modric werd de voorbije maanden aan een transfer gelinkt en had naar verluidt zelf zijn zinnen gezet op een overgang naar Inter Milaan. Maar een vertrek bij Real Madrid lijkt niet langer aan de orde. Volgens AS heeft onder meer het winnen van de Gouden Bal zijn toekomstplannen veranderd en zou de middenvelder goed op weg zijn om een contractverlening van twee seizoenen te tekenen.

Volgens Repubblica heeft Liverpool een bod van 70 miljoen euro gedaan op Lorenzo Insigne. De kleine flankaanvaller van Napoli is dit seizoen aan zijn beste seizoen bezig bij de Italianen. Maar volgens het Italiaanse medium is Napoli niet bereid om het bod op Insigne te accepteren. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou minstens 150 miljoen euro willen vangen voor de 27-jarige Italiaan, en het blijft nog maar de vraag of Liverpool een bod van dat kaliber zal plaatsen.

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Anderlecht moet Vranjes nog een laatste herkansing geven ...

Meest recent

Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

30
30
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

40
40
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

44
44
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

335
335
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

97
97
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

92
92
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

393
393
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

357
357
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

107
107
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

217
217
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

657
657
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

314
314
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

209
209
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

58
58
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

32
32
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

252
252
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

86
86
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

538
538
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

196
196
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

190
190
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

425
425
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

408
408
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

316
316
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

163
163

Meer sportnieuws