TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt eindelijk 'verlost' van Ivan Tomecak. De Kroaat werd vorig jaar overgenomen van KV Mechelen, maar kon zich niet doorzetten en viel dit seizoen zelfs naast de A-kern. Nadat een transfer afgelopen winter uitbleef, zou nu toch een oplossing in de maak zijn. Zo zou Tomecak zijn contract op Jan Breydel laten ontbinden om weer aan de slag te gaan bij ex-club HNK Rijeka.

Anderlecht hoopt de overbodige Ognjen Vranjes alsnog te verkopen aan een club uit een land waar de mercato nog open is. In Roemenië bijvoorbeeld kunnen de clubs tot 25 februari nog spelers kopen en Het Nieuwsblad weet dat Universitatea Craiova belangstelling toont voor Vranjes. Maar de Bosniër heeft blijkbaar geen trek in een vertrek naar de nummer drie in de Roemeense competitie en weigerde ook deze transfer.

Björn Vleminckx zat al enige tijd te verkommeren in de B-kern van Antwerp, maar er is eindelijk een oplossing gevonden voor de spits. Komende zomer lijkt Antwerp verlost te zijn van zijn goed betaalde contract, weet Het Nieuwsblad. Vleminckx zou zijn carrière immers verderzetten bij Oppuurs, dat in eerste provinciale uitkomt.

STVV heeft dan toch een rechtstreekse vervanger voor de naar AA Gent vertrokken Roman Bezus gevonden. De club bevestigt immers dat ze Rai Vloet binnengehaald heeft. De 23-jarige Nederlander sluit transfervrij aan nadat zijn contract bij Frosinone enkele dagen geleden ontbonden werd.

BUITENLAND
Luka Modric werd de voorbije maanden aan een transfer gelinkt en had naar verluidt zelf zijn zinnen gezet op een overgang naar Inter Milaan. Maar een vertrek bij Real Madrid lijkt niet langer aan de orde. Volgens AS heeft onder meer het winnen van de Gouden Bal zijn toekomstplannen veranderd en zou de middenvelder goed op weg zijn om een contractverlening van twee seizoenen te tekenen.

Volgens Repubblica heeft Liverpool een bod van 70 miljoen euro gedaan op Lorenzo Insigne. De kleine flankaanvaller van Napoli is dit seizoen aan zijn beste seizoen bezig bij de Italianen. Maar volgens het Italiaanse medium is Napoli niet bereid om het bod op Insigne te accepteren. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou minstens 150 miljoen euro willen vangen voor de 27-jarige Italiaan, en het blijft nog maar de vraag of Liverpool een bod van dat kaliber zal plaatsen.

LEES OOK: Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

Anderlecht moet Vranjes nog een laatste herkansing geven ...

Meest recent

DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

157
157
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

165
165
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

87
87
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

144
144
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

88
88
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

322
322
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

147
147
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

174
174
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

150
150
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

114
114
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

435
435
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

57
57
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

156
156
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

333
333
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

247
247
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

80
80
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

393
393
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

335
335
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

217
217
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

538
538
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

196
196
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

232
232
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

179
179
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

259
259

Meer sportnieuws