TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

248
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute transfer bij Club, opsteker voor Antwerp'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt eindelijk 'verlost' van Ivan Tomecak. De Kroaat werd vorig jaar overgenomen van KV Mechelen, maar kon zich niet doorzetten en viel dit seizoen zelfs naast de A-kern. Nadat een transfer afgelopen winter uitbleef, zou nu toch een oplossing in de maak zijn. Zo zou Tomecak zijn contract op Jan Breydel laten ontbinden om weer aan de slag te gaan bij ex-club HNK Rijeka.

Anderlecht hoopt de overbodige Ognjen Vranjes alsnog te verkopen aan een club uit een land waar de mercato nog open is. In Roemenië bijvoorbeeld kunnen de clubs tot 25 februari nog spelers kopen en Het Nieuwsblad weet dat Universitatea Craiova belangstelling toont voor Vranjes. Maar de Bosniër heeft blijkbaar geen trek in een vertrek naar de nummer drie in de Roemeense competitie en weigerde ook deze transfer.

Björn Vleminckx zat al enige tijd te verkommeren in de B-kern van Antwerp, maar er is eindelijk een oplossing gevonden voor de spits. Komende zomer lijkt Antwerp verlost te zijn van zijn goed betaalde contract, weet Het Nieuwsblad. Vleminckx zou zijn carrière immers verderzetten bij Oppuurs, dat in eerste provinciale uitkomt.

STVV heeft dan toch een rechtstreekse vervanger voor de naar AA Gent vertrokken Roman Bezus gevonden. De club bevestigt immers dat ze Rai Vloet binnengehaald heeft. De 23-jarige Nederlander sluit transfervrij aan nadat zijn contract bij Frosinone enkele dagen geleden ontbonden werd.

BUITENLAND
Luka Modric werd de voorbije maanden aan een transfer gelinkt en had naar verluidt zelf zijn zinnen gezet op een overgang naar Inter Milaan. Maar een vertrek bij Real Madrid lijkt niet langer aan de orde. Volgens AS heeft onder meer het winnen van de Gouden Bal zijn toekomstplannen veranderd en zou de middenvelder goed op weg zijn om een contractverlening van twee seizoenen te tekenen.

Volgens Repubblica heeft Liverpool een bod van 70 miljoen euro gedaan op Lorenzo Insigne. De kleine flankaanvaller van Napoli is dit seizoen aan zijn beste seizoen bezig bij de Italianen. Maar volgens het Italiaanse medium is Napoli niet bereid om het bod op Insigne te accepteren. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou minstens 150 miljoen euro willen vangen voor de 27-jarige Italiaan, en het blijft nog maar de vraag of Liverpool een bod van dat kaliber zal plaatsen.

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Anderlecht moet Vranjes nog een laatste herkansing geven ...

Meest recent

Leko moet puzzelen: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

48
48
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na Brugse stunt

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

45
45
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

28
28
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

102
102
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

62
62
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

77
77
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

24
24
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

157
157
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

134
134
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

49
49
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

161
161
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

203
203
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

84
84
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

47
47
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

203
203
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

101
101
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

182
182
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

195
195
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

81
81
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

439
439
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

282
282
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

252
252
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1051
1051

Meer sportnieuws