TRANSFERUURTJE: 'RSCA denkt al aan zomertransfer, Genk slaat alsnog toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'RSCA denkt al aan zomertransfer, Genk slaat alsnog toe'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht greep afgelopen mercato naast een nieuwe spits, maar het lichtte wel de aankoopoptie op Landry Dimata. De spits werd tot voor kort gehuurd van VfL Wolfsburg, maar is nu dus definitief van Paars-Wit. Het Turkse talent Yunnus Akgun blijft in beeld voor komende zomer. Verder hoopt men Ognjen Vranjes alsnog naar een exotische competitie verkast, maar die kans is eerder klein.

Club Brugge vindt mogelijk dan toch een oplossing voor één van zijn overbodige spelers: Dorin Rotariu. Volgens het Roemeense Telekom Sport kan hij nog aan de slag in zijn thuisland. Universitatea Craiova zou dicht bij de komst van Rotariu staan. Ze zouden hem voor de rest van het seizoen huren van Club en ook over een aankoopoptie beschikken.

KRC Genk heeft de komst van Yunja Ito dan toch tijdig afgerond gekregen. De Japanse international komt over van Kashiwa Reysol. Hij wordt anderhalf seizoen gehuurd met optie tot koop en moet de ongeduldige Edon Zhegrova vervangen.

BUITENLAND
De transfer van Marouane Fellaini is nu ook helemaal rond. Manchester United bevestigde op zijn officiële kanalen het vertrek van de Rode Duivel. "Iedereen bij United wil Marouane bedanken voor bewezen diensten en wil hem geluk wensen voor de toekomst bij Shandong Luneng in China", klinkt het.

Volgens de Spaanse krant El Pais wil Bayern München zich versterken met Lucas Hernández van Atlético Madrid. Al in januari werd gesproken over een transfer, maar de Duitse topclub wilde de gelimiteerde transfersom van 80 miljoen euro niet ophoesten. Dankzij financiële verplichtingen zou dat zelfs oplopen tot 96 miljoen euro, zo weet het medium. Toch hopen de Duitsers in de zomer op een herkansing.

Jadon Sancho is bij Borussia Dortmund helemaal doorgebroken en dat levert hem de nodige interesse op. Ook Manchester United houdt de ontwikkeling van de aanvaller in de gaten. De club maakt al transferplannen voor komende zomer en de vleugelflitser uit Londen is volgens het Engelse Metro een van de spelers die op de radar staat voor een transfer. Dortmund zou wel zo'n 100 miljoen euro verlangen.

LEES OOK: Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Dimata is de beste Anderlecht-aanwinst van vorige zomer ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

4
4
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

28
28
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

43
43
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

18
18
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

95
95
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

71
71
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

277
277
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

86
86
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

109
109
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

151
151
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

276
276
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

287
287
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

58
58
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

336
336
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

290
290
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

178
178
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

315
315
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

297
297
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

238
238
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

49
49
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

112
112
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

250
250
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

202
202
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

171
171

Meer sportnieuws