TRANSFERUURTJE: 'RSCA denkt al aan zomertransfer, Genk slaat alsnog toe'

269 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA denkt al aan zomertransfer, Genk slaat alsnog toe'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht greep afgelopen mercato naast een nieuwe spits, maar het lichtte wel de aankoopoptie op Landry Dimata. De spits werd tot voor kort gehuurd van VfL Wolfsburg, maar is nu dus definitief van Paars-Wit. Het Turkse talent Yunnus Akgun blijft in beeld voor komende zomer. Verder hoopt men Ognjen Vranjes alsnog naar een exotische competitie verkast, maar die kans is eerder klein.

Club Brugge vindt mogelijk dan toch een oplossing voor één van zijn overbodige spelers: Dorin Rotariu. Volgens het Roemeense Telekom Sport kan hij nog aan de slag in zijn thuisland. Universitatea Craiova zou dicht bij de komst van Rotariu staan. Ze zouden hem voor de rest van het seizoen huren van Club en ook over een aankoopoptie beschikken.

KRC Genk heeft de komst van Yunja Ito dan toch tijdig afgerond gekregen. De Japanse international komt over van Kashiwa Reysol. Hij wordt anderhalf seizoen gehuurd met optie tot koop en moet de ongeduldige Edon Zhegrova vervangen.

BUITENLAND
De transfer van Marouane Fellaini is nu ook helemaal rond. Manchester United bevestigde op zijn officiële kanalen het vertrek van de Rode Duivel. "Iedereen bij United wil Marouane bedanken voor bewezen diensten en wil hem geluk wensen voor de toekomst bij Shandong Luneng in China", klinkt het.

Volgens de Spaanse krant El Pais wil Bayern München zich versterken met Lucas Hernández van Atlético Madrid. Al in januari werd gesproken over een transfer, maar de Duitse topclub wilde de gelimiteerde transfersom van 80 miljoen euro niet ophoesten. Dankzij financiële verplichtingen zou dat zelfs oplopen tot 96 miljoen euro, zo weet het medium. Toch hopen de Duitsers in de zomer op een herkansing.

Jadon Sancho is bij Borussia Dortmund helemaal doorgebroken en dat levert hem de nodige interesse op. Ook Manchester United houdt de ontwikkeling van de aanvaller in de gaten. De club maakt al transferplannen voor komende zomer en de vleugelflitser uit Londen is volgens het Engelse Metro een van de spelers die op de radar staat voor een transfer. Dortmund zou wel zo'n 100 miljoen euro verlangen.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Dimata is de beste Anderlecht-aanwinst van vorige zomer ...

Meest recent

'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

25
25
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

153
153
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

75
75
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

238
238
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

218
218
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

39
39
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

60
60
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

98
98
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

44
44
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

374
374
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

373
373
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

209
209
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

132
132
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

58
58
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

557
557
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

119
119
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

129
129
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

161
161
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

155
155
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

72
72
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

452
452
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

146
146
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

171
171

Meer sportnieuws