TRANSFERUURTJE: 'RSCA denkt al aan zomertransfer, Genk slaat alsnog toe'

269 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA denkt al aan zomertransfer, Genk slaat alsnog toe'

De wintermercato is achter de rug in de grootste voetballanden, maar in bepaalde niet-Europese competitie mogen wel nog transfers gedaan worden.Bovendien duikt er hier en daar nog informatie op van al dan niet geslaagde deals van het voorbije transferwindow en zijn verschillende clubs al bezig met hun plannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in een handig overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht greep afgelopen mercato naast een nieuwe spits, maar het lichtte wel de aankoopoptie op Landry Dimata. De spits werd tot voor kort gehuurd van VfL Wolfsburg, maar is nu dus definitief van Paars-Wit. Het Turkse talent Yunnus Akgun blijft in beeld voor komende zomer. Verder hoopt men Ognjen Vranjes alsnog naar een exotische competitie verkast, maar die kans is eerder klein.

Club Brugge vindt mogelijk dan toch een oplossing voor één van zijn overbodige spelers: Dorin Rotariu. Volgens het Roemeense Telekom Sport kan hij nog aan de slag in zijn thuisland. Universitatea Craiova zou dicht bij de komst van Rotariu staan. Ze zouden hem voor de rest van het seizoen huren van Club en ook over een aankoopoptie beschikken.

KRC Genk heeft de komst van Yunja Ito dan toch tijdig afgerond gekregen. De Japanse international komt over van Kashiwa Reysol. Hij wordt anderhalf seizoen gehuurd met optie tot koop en moet de ongeduldige Edon Zhegrova vervangen.

BUITENLAND
De transfer van Marouane Fellaini is nu ook helemaal rond. Manchester United bevestigde op zijn officiële kanalen het vertrek van de Rode Duivel. "Iedereen bij United wil Marouane bedanken voor bewezen diensten en wil hem geluk wensen voor de toekomst bij Shandong Luneng in China", klinkt het.

Volgens de Spaanse krant El Pais wil Bayern München zich versterken met Lucas Hernández van Atlético Madrid. Al in januari werd gesproken over een transfer, maar de Duitse topclub wilde de gelimiteerde transfersom van 80 miljoen euro niet ophoesten. Dankzij financiële verplichtingen zou dat zelfs oplopen tot 96 miljoen euro, zo weet het medium. Toch hopen de Duitsers in de zomer op een herkansing.

Jadon Sancho is bij Borussia Dortmund helemaal doorgebroken en dat levert hem de nodige interesse op. Ook Manchester United houdt de ontwikkeling van de aanvaller in de gaten. De club maakt al transferplannen voor komende zomer en de vleugelflitser uit Londen is volgens het Engelse Metro een van de spelers die op de radar staat voor een transfer. Dortmund zou wel zo'n 100 miljoen euro verlangen.

LEES OOK: KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Dimata is de beste Anderlecht-aanwinst van vorige zomer ...

Meest recent

'Anderlecht komt te laat: De Cat tekent voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

17
17
KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

31
31
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

119
119
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

235
235
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

334
334
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

353
353
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

410
410
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

197
197
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

475
475
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

156
156
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

216
216
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

215
215
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

98
98
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

239
239
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

539
539
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

157
157
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

404
404
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

99
99
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

670
670
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

67
67
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

272
272
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

440
440

Meer sportnieuws