Najar rekent af met Hein: "Hij paste niet bij Anderlecht"

door
Najar rekent af met Hein:

Hij is nog steeds maar 25 jaar, maar inmiddels hoort Andy Najar bij de 'routiniers' van RSC Anderlecht. Door een pak blessureleed stond de Hondurees de voorbije maanden en zelfs jaren regelmatig aan de kant, maar desondanks beleefde hij alle recente problemen van op de eerste rij. Zo ook het turbulente vertrek van Hein Vanhaezebrouck.


Maar dat vindt Najar niet zo'n grote ramp. In zijn ogen was Vanhaezebrouck niet eens de juiste man voor Paars-Wit. "Hij paste niet echt bij RSCA. Ik speel sinds 2013 in Anderlecht. Wel, Vanhaezebrouck was de eerste coach die consequent met drie achterin wilde spelen. Dat is niet 'Anderlecht'. Dominant voetbal omwille van die driemansdefensie? Nu spelen we attractiever, vind ik. De nieuwe trainer spreekt ook met iedereen, wat voorheen nauwelijks gebeurde - dat geeft vertrouwen", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Bovendien is de algemene sfeer binnen de spelersgroep nu ook beter volgens de winger. "Er is meer plezier op training. Onder Vanhaezebrouck was er veel te veel tactiek. Dat hoort erbij, maar élke dag, zelfs bij slecht weer? We stonden tijdens die sessies zo vaak stil dat ik het koud kreeg. Speel liever wat wedstrijdjes. Dat gebeurt nu vaker, we doen meer met de bal. Niet meer enkel lopen, lopen, lopen, lopen en nóg eens lopen. Geloof me, elke speler is gelukkig."

LEES OOK: 'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Anderlecht heeft te lang vastgehouden aan Vanhaezebrouck ...

Meest recent

'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

0
0
Hayen & De Condé doen boekje open over wintermercato Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

3
3
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

284
284
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

108
108
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

137
137
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

209
209
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

292
292
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

313
313
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

231
231
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

179
179
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

217
217
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

95
95
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

351
351
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

457
457
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

304
304
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

113
113
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

586
586
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

31
31
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

601
601
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

329
329
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

499
499
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

301
301
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

133
133
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

198
198
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

272
272

Meer sportnieuws