Najar rekent af met Hein: "Hij paste niet bij Anderlecht"

door
Najar rekent af met Hein:

Hij is nog steeds maar 25 jaar, maar inmiddels hoort Andy Najar bij de 'routiniers' van RSC Anderlecht. Door een pak blessureleed stond de Hondurees de voorbije maanden en zelfs jaren regelmatig aan de kant, maar desondanks beleefde hij alle recente problemen van op de eerste rij. Zo ook het turbulente vertrek van Hein Vanhaezebrouck.


Maar dat vindt Najar niet zo'n grote ramp. In zijn ogen was Vanhaezebrouck niet eens de juiste man voor Paars-Wit. "Hij paste niet echt bij RSCA. Ik speel sinds 2013 in Anderlecht. Wel, Vanhaezebrouck was de eerste coach die consequent met drie achterin wilde spelen. Dat is niet 'Anderlecht'. Dominant voetbal omwille van die driemansdefensie? Nu spelen we attractiever, vind ik. De nieuwe trainer spreekt ook met iedereen, wat voorheen nauwelijks gebeurde - dat geeft vertrouwen", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

Bovendien is de algemene sfeer binnen de spelersgroep nu ook beter volgens de winger. "Er is meer plezier op training. Onder Vanhaezebrouck was er veel te veel tactiek. Dat hoort erbij, maar élke dag, zelfs bij slecht weer? We stonden tijdens die sessies zo vaak stil dat ik het koud kreeg. Speel liever wat wedstrijdjes. Dat gebeurt nu vaker, we doen meer met de bal. Niet meer enkel lopen, lopen, lopen, lopen en nóg eens lopen. Geloof me, elke speler is gelukkig."

LEES OOK: Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Anderlecht heeft te lang vastgehouden aan Vanhaezebrouck ...

Meest recent

Lammens schrikt: Man Utd gooit Amorim genadeloos buiten

Het is weer miserie bij Manchester United. Na het gelijkspel tegen laagvlieger Wolverhampton ...

41
41
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht wordt gelinkt aan een behoorlijk spectaculaire transfer. Volgens Duitse bronnen mikt ...

57
57
Details Gouden Schoen bekend: VTM zorgt voor enorme schok

Aanstaande zondag vindt het 72ste Gala van de Gouden Schoen plaats. Maar de uitreiking van de ...

340
340
Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

227
227
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

104
104
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

187
187
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

199
199
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

124
124
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

183
183
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

342
342
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

68
68
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

71
71
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

58
58
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

393
393
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

307
307
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

300
300
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

416
416
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

554
554
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

214
214
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

45
45
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

239
239
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

667
667
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

226
226
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

228
228
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

75
75

Meer sportnieuws