'Club zag absolute recordtransfer op nippertje in water vallen'

door
'Club zag absolute recordtransfer op nippertje in water vallen'

Club Brugge hield het bijzonder rustig tijdens de voorbije transfermarkt. Aan inkomende zijde werd zelfs geen enkele transfer gerealiseerd en dat als enige ploeg in de Jupiler Pro League. Aan de andere kant werden de sterkhouders wel aan boord gehouden, al had het niet veel gescheeld of Blauw-Zwart was wél één van zijn steunpilaren kwijt.


Zowat de hele winter werd aan de mouw van Wesley Moraes getrokken. Club weigerde een Chinees bod van zo'n 25 miljoen euro en de speler zelf liet op het Gala van de Gouden Schoen weten dat hij gewoon zou blijven. Maar in de slotdagen van de mercato werd Cardiff City blijkbaar nog erg concreet. En een overstap naar de Premier League liet de 22-jarige Braziliaan uiteraard niet onberoerd. Toch bleef een deal uiteindelijk uit.

BETREURDE SALA
Het medium Wales Online komt nu met meer info over dit dossier. Blijkbaar had Cardiff voor aanbreken van de mercato twee namen naar voren geschoven: Wesley en Emiliano Sala, die al een tijdje indruk maakte bij FC Nantes. Uiteindelijk werd voor die laatste gekozen en vond men een akkoord over een transfersom van zo'n 17.5 miljoen euro. Maar daags nadat de deal werd afgerond verdween het privévliegtuig van Sala van de radar. Momenteel is de betreurde Argentijn nog steeds niet teruggevonden.

Cardiff, dat tegen degradatie strijdt, moest dus snel doorschakelen en besloot vol voor Wesley te gaan. Er werd volgens bovengenoemd medium een bod neergelegd dat hoger was dan dat op Sala. Club weigerde en liet verstaan dat het zo'n 30 miljoen euro verlangde. Een heuse som, maar Wales Online schrijft dat de clubs desondanks op het randje van een doorbraak stonden. Maar uiteindelijk kwam het toch niet tot een akkoord en bleef de recordtransfer van Club uit.

SAMATTA
Wellicht was Blauw-Zwart niet bereid om de laatste toegevingen te doen bij tijdsgebrek om een vervanger te vinden. Cardiff probeerde wanhopig nog andere pistes, waaronder naar verluidt Ally Samatta van KRC Genk. Tevergeefs en dus bleef de club uit Wales achter zonder nieuwe spits en met een tragedie rijker.

LEES OOK: Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

Club had het bod op Wesley moeten accepteren ...

Meest recent

Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

0
0
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

58
58
Marseille dumpt Vermeeren: JPL lonkt plots

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

125
125
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

144
144
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

59
59
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

149
149
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

218
218
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

190
190
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

107
107
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

100
100
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

143
143
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

136
136
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

138
138
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

88
88
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

244
244
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

147
147
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

180
180
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

276
276
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

258
258
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

143
143
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

54
54
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

239
239
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

435
435
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

114
114
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

695
695

Meer sportnieuws