'Club Brugge wil ook tweede topdoelwit RSCA afsnoepen'

676 stemmen
'Club Brugge wil ook tweede topdoelwit RSCA afsnoepen'

Na de terugkeer van Kara Mbodj, haalde RSC Anderlecht woensdag met Stefan Zulj ook een nieuwe spelmaker in huis. Maar daarmee zijn de Brusselaars nog lang niet klaar op de mercato. Vooral in de aanvalslinie wordt extra versterking verwacht en daarvoor worden verschillende pistes gevolgd.

Volgens Turkse media heeft Paars-Wit nu een bod gedaan van 3 miljoen euro op het Turkse talent Yunus Akgun. Die is momenteel actief bij Galatasaray, maar kon er nog niet helemaal doorbreken. Het bod bleek echter niet voldoende en Anderlecht is echter niet de enige club die achter de diensten van de flankaanvaller aanzit. Naar verluidt hebben ook Juventus, Benfica, Chelsea en Wolfsburg hem al gescout. Ook Standard zou volgens bepaalde bronnen geïnteresseerd zijn.

UPDATE 30/01

Anderlecht lijkt de jonge Turk nog voor het einde van de wintermercato binnen halen. Zo melden de Turkse journalist Ertan Süzgün, alsook het medium Futbol Arena dat Paars-Wit zijn bod op de 18-jarige flankaanvaller verhoogd heeft tot 3.5 miljoen euro. Daarnaast zouden de Brusselaars ook 30 procent van de eventuele doorverkoopsom afstaan aan zijn huidige club. Of Galatasaray hier wel mee akkoord gaat is afwachten, maar de grootmacht uit Istanbul zou binnen enkele uren al met een antwoord komen.

UPDATE 10u20

Volgens bepaalde Turkse bronnen zou niet enkel Anderlecht geïnteresseerd zijn in Yunus Akgun. Naar verluidt zou namelijk ook Club Brugge interesse tonen in de flankaanvaller. Van enige concrete aanbieding op het Turkse talent is evenwel geen sprake.

Het lijkt zo de tweede keer te zijn dat Club een target van RSCA op het oog heeft, want eerder was dat ook al met Sardar Azmoun het geval. Echter viel die voor beide clubs te duur uit, en de kans dat ook Akgun niet naar België komt lijkt zeer reëel. De flankaanvaller krijgt namelijk ook bij Galatasaray veel speelkansen, en was gisteren zelfs nog goed voor een hattrick in een bekerduel.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Zal hij straks naar België komen?

Meest recent

'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

19
19
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

62
62
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

79
79
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

188
188
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

53
53
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

153
153
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

56
56
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

328
328
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

144
144
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

142
142
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

65
65
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

221
221
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

276
276
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

89
89
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

327
327
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

913
913
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

492
492
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

384
384
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

589
589
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

175
175
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

182
182
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

232
232
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

503
503
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

573
573
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

222
222

Meer sportnieuws