'Club Brugge wil ook tweede topdoelwit RSCA afsnoepen'

door
'Club Brugge wil ook tweede topdoelwit RSCA afsnoepen'

Na de terugkeer van Kara Mbodj, haalde RSC Anderlecht woensdag met Stefan Zulj ook een nieuwe spelmaker in huis. Maar daarmee zijn de Brusselaars nog lang niet klaar op de mercato. Vooral in de aanvalslinie wordt extra versterking verwacht en daarvoor worden verschillende pistes gevolgd.

Volgens Turkse media heeft Paars-Wit nu een bod gedaan van 3 miljoen euro op het Turkse talent Yunus Akgun. Die is momenteel actief bij Galatasaray, maar kon er nog niet helemaal doorbreken. Het bod bleek echter niet voldoende en Anderlecht is echter niet de enige club die achter de diensten van de flankaanvaller aanzit. Naar verluidt hebben ook Juventus, Benfica, Chelsea en Wolfsburg hem al gescout. Ook Standard zou volgens bepaalde bronnen geïnteresseerd zijn.

UPDATE 30/01

Anderlecht lijkt de jonge Turk nog voor het einde van de wintermercato binnen halen. Zo melden de Turkse journalist Ertan Süzgün, alsook het medium Futbol Arena dat Paars-Wit zijn bod op de 18-jarige flankaanvaller verhoogd heeft tot 3.5 miljoen euro. Daarnaast zouden de Brusselaars ook 30 procent van de eventuele doorverkoopsom afstaan aan zijn huidige club. Of Galatasaray hier wel mee akkoord gaat is afwachten, maar de grootmacht uit Istanbul zou binnen enkele uren al met een antwoord komen.

UPDATE 10u20

Volgens bepaalde Turkse bronnen zou niet enkel Anderlecht geïnteresseerd zijn in Yunus Akgun. Naar verluidt zou namelijk ook Club Brugge interesse tonen in de flankaanvaller. Van enige concrete aanbieding op het Turkse talent is evenwel geen sprake.

Het lijkt zo de tweede keer te zijn dat Club een target van RSCA op het oog heeft, want eerder was dat ook al met Sardar Azmoun het geval. Echter viel die voor beide clubs te duur uit, en de kans dat ook Akgun niet naar België komt lijkt zeer reëel. De flankaanvaller krijgt namelijk ook bij Galatasaray veel speelkansen, en was gisteren zelfs nog goed voor een hattrick in een bekerduel.

LEES OOK: 'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zal hij straks naar België komen?

Meest recent

Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

5
5
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

8
8
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

10
10
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

69
69
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

25
25
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

27
27
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

569
569
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

29
29
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

37
37
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

38
38
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

369
369
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

116
116
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

634
634
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

405
405
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

64
64
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

73
73
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

815
815
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

562
562
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

119
119
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

337
337
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

31
31
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

96
96
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

35
35
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

280
280
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

235
235

Meer sportnieuws