'Club Brugge wil ook tweede topdoelwit RSCA afsnoepen'

door
'Club Brugge wil ook tweede topdoelwit RSCA afsnoepen'

Na de terugkeer van Kara Mbodj, haalde RSC Anderlecht woensdag met Stefan Zulj ook een nieuwe spelmaker in huis. Maar daarmee zijn de Brusselaars nog lang niet klaar op de mercato. Vooral in de aanvalslinie wordt extra versterking verwacht en daarvoor worden verschillende pistes gevolgd.

Volgens Turkse media heeft Paars-Wit nu een bod gedaan van 3 miljoen euro op het Turkse talent Yunus Akgun. Die is momenteel actief bij Galatasaray, maar kon er nog niet helemaal doorbreken. Het bod bleek echter niet voldoende en Anderlecht is echter niet de enige club die achter de diensten van de flankaanvaller aanzit. Naar verluidt hebben ook Juventus, Benfica, Chelsea en Wolfsburg hem al gescout. Ook Standard zou volgens bepaalde bronnen geïnteresseerd zijn.

UPDATE 30/01

Anderlecht lijkt de jonge Turk nog voor het einde van de wintermercato binnen halen. Zo melden de Turkse journalist Ertan Süzgün, alsook het medium Futbol Arena dat Paars-Wit zijn bod op de 18-jarige flankaanvaller verhoogd heeft tot 3.5 miljoen euro. Daarnaast zouden de Brusselaars ook 30 procent van de eventuele doorverkoopsom afstaan aan zijn huidige club. Of Galatasaray hier wel mee akkoord gaat is afwachten, maar de grootmacht uit Istanbul zou binnen enkele uren al met een antwoord komen.

UPDATE 10u20

Volgens bepaalde Turkse bronnen zou niet enkel Anderlecht geïnteresseerd zijn in Yunus Akgun. Naar verluidt zou namelijk ook Club Brugge interesse tonen in de flankaanvaller. Van enige concrete aanbieding op het Turkse talent is evenwel geen sprake.

Het lijkt zo de tweede keer te zijn dat Club een target van RSCA op het oog heeft, want eerder was dat ook al met Sardar Azmoun het geval. Echter viel die voor beide clubs te duur uit, en de kans dat ook Akgun niet naar België komt lijkt zeer reëel. De flankaanvaller krijgt namelijk ook bij Galatasaray veel speelkansen, en was gisteren zelfs nog goed voor een hattrick in een bekerduel.

LEES OOK: 'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Zal hij straks naar België komen?

Meest recent

'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

12
12
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

50
50
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

12
12
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

152
152
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

92
92
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

59
59
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

95
95
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

103
103
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

90
90
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

84
84
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

115
115
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

166
166
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

188
188
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

105
105
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

80
80
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

304
304
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

199
199
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

589
589
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

212
212
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

490
490
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

462
462
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

356
356
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

309
309
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

200
200

Meer sportnieuws