"Sarri pakt Hazard helemaal verkeerd aan"

door

Eden Hazard speelde donderdag opnieuw een sterke match en hielp zijn Chelsea aan een finaleplek in de League Cup. Dat zal coach Maurizio Sarri ongetwijfeld deugd hebben gedaan. Vorig weekend toonde de Italiaan zich nog scherp voor de Rode Duivel en stelde hij onder meer dat 'Hazard geen leider is'.


Maar daarvoor krijgt Sarri nu de nodige kritiek. Onder meer analist en columnist Paul Merson tikt hem stevig op de vingers. "Ik weet niet waar die uitspraken vandaan komen. Hazard is niet iemand die oppeppende speeches gaat geven of staat te schreeuwen tegen zijn ploegmaats. Dat zit gewoon niet in zijn natuur. Maar hij is wel een leider! Hij leidt zijn ploeg met zijn prestaties op het veld. Hij wijst de weg aan en zijn ploegmaats volgen, want hij is de beste speler bij Chelsea", klinkt het bij The Daily Star.

Sarri is wel niet de eerste coach die dit soort kritiek heeft op Hazard. "Maar ze behandelen hem allemaal verkeerd. Door hem aan te vallen zal je hem niet op het juiste spoor krijgen, laat hem gewoon doen wat hij wilt. Geef hem een vrije rol en laat hem die dodelijke pass versturen, laat hem die goal scoren vanuit het niets."

Volgens Merson is het gewoon een kwestie van Hazard het nodige vertrouwen te geven. "Hij heef nood aan vrijheid en af en toe een arm om zijn schouder. Je moet zorgen dat hij gelukkig is en hem gewoon zijn spel laten spelen. Hazard is een 'luxe-speler', maar wat een luxe is het om hem in je ploeg te hebben."

LEES OOK: Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Sarri is veel te streng voor Hazard ...

Meest recent

'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

2
2
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

49
49
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

31
31
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

92
92
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

54
54
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

115
115
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

232
232
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

76
76
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

137
137
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

358
358
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

129
129
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

564
564
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

265
265
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

77
77
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

254
254
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

208
208
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

283
283
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

187
187
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

464
464
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

437
437
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

260
260
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

64
64
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

133
133
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

183
183
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

82
82

Meer sportnieuws