"Sarri pakt Hazard helemaal verkeerd aan"

door

Eden Hazard speelde donderdag opnieuw een sterke match en hielp zijn Chelsea aan een finaleplek in de League Cup. Dat zal coach Maurizio Sarri ongetwijfeld deugd hebben gedaan. Vorig weekend toonde de Italiaan zich nog scherp voor de Rode Duivel en stelde hij onder meer dat 'Hazard geen leider is'.


Maar daarvoor krijgt Sarri nu de nodige kritiek. Onder meer analist en columnist Paul Merson tikt hem stevig op de vingers. "Ik weet niet waar die uitspraken vandaan komen. Hazard is niet iemand die oppeppende speeches gaat geven of staat te schreeuwen tegen zijn ploegmaats. Dat zit gewoon niet in zijn natuur. Maar hij is wel een leider! Hij leidt zijn ploeg met zijn prestaties op het veld. Hij wijst de weg aan en zijn ploegmaats volgen, want hij is de beste speler bij Chelsea", klinkt het bij The Daily Star.

Sarri is wel niet de eerste coach die dit soort kritiek heeft op Hazard. "Maar ze behandelen hem allemaal verkeerd. Door hem aan te vallen zal je hem niet op het juiste spoor krijgen, laat hem gewoon doen wat hij wilt. Geef hem een vrije rol en laat hem die dodelijke pass versturen, laat hem die goal scoren vanuit het niets."

Volgens Merson is het gewoon een kwestie van Hazard het nodige vertrouwen te geven. "Hij heef nood aan vrijheid en af en toe een arm om zijn schouder. Je moet zorgen dat hij gelukkig is en hem gewoon zijn spel laten spelen. Hazard is een 'luxe-speler', maar wat een luxe is het om hem in je ploeg te hebben."

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Sarri is veel te streng voor Hazard ...

Meest recent

Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

43
43
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

88
88
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

138
138
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

165
165
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

74
74
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

159
159
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

204
204
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

58
58
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

155
155
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

91
91
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

96
96
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

85
85
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

511
511
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

438
438
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

76
76
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

228
228
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

261
261
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

267
267
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

88
88
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

188
188
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

56
56
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

31
31
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

453
453
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

536
536
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

457
457

Meer sportnieuws