Premier League toont geen begrip na Sala-verzoek Cardiff

door
Premier League toont geen begrip na Sala-verzoek Cardiff

De Engelse reddingswerkers kwamen donderdag met slechts nieuws omtrent Emiliano Sala. De Argentijnse aanvaller zat maandagavond in een privévliegtuig dat plots van de radar verdwenen was. De voorbije dagen werd met man en macht naar het toestel gezocht, maar de zoektocht werd donderdag gestopt en de hoop hem nog levend terug te vinden is nagenoeg onbestaand.


Dramatisch nieuws dus, maar stilaan moeten ook enkele praktische zaken geregeld worden. Sala werd afgelopen weekend immers van FC Nantes getransfereerd naar Cardiff City, dat daarvoor een clubrecord van zo'n 17 miljoen euro verbrak. De vraag is nu wie zal opdraaien voor die som. Het wordt afwachten wel de documenten werden goedgekeurd door de verschillende voetbalbonden en welke verzekeringen al dan niet werden afgesloten. Er wacht dus nog een serieuze juridische en administratieve slag.

Maar ondertussen moet er wel nog gevoetbald worden en heeft Cardiff City nog steeds zijn gewenste spits niet beet. Daarom zou de club aan de Premier League gevraagd hebben om langer tijd te krijgen dan de transferdeadline van volgende week donderdag. Maar ondanks de toch wel bijzondere omstandigheden werd het verzoek rechtstreekse geweigerd. Dat bevestigde manager Ken Choo tegenover Talk Sport.

Cardiff wacht nu dus een pak papierwerk, moet mogelijk een herdenkingsmoment organiseren én wacht een race tegen de klok om een nieuwe spits te halen. Zware tijden dus voor huidige nummer 18 in de Premier League.

LEES OOK: Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Cardiff had een uitzondering op de transferperiode moeten krijgen ...

Meest recent

Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

33
33
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

98
98
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

53
53
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

293
293
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

179
179
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

55
55
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

215
215
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

178
178
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

201
201
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

155
155
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

441
441
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

347
347
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

242
242
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

52
52
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

110
110
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

149
149
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

63
63
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

278
278
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

99
99
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

157
157
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

79
79
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

273
273
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

249
249

Meer sportnieuws