TRANSFERUURTJE 2/2: 'Anderlecht wil twee keer toeslaan, transfer Jordan Lukaku'

586 stemmen
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Anderlecht wil twee keer toeslaan, transfer Jordan Lukaku'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht is nog niet klaar op de mercato. Volgens La Dernière Heure willen de Brusselaars immers nog minstens twee inkomende transfers afronden. Een extra aanvaller is zoals alom geweten de prioriteit. Maar ook een rechtsvoetige verdediger zou nog bovenaan de verlanglijst staan.

Waasland-Beveren heeft opnieuw een tegenvallende zomeraanwinst laten vertrekken. Ajaccio maakte immers de komst van Lamine Ndao bekend. De aanvaller kwam in de zomer via Rouen naar Waasland-Beveren, maar hij kon nooit overtuigen. Ndao tekende voor 2,5 jaar bij de club uit de Franse Ligue II.

BUITENLAND
Jordan Lukaku staat voor een tijdelijk vertrek bij SS Lazio, zo melden diverse bronnen in Europa. Hij trekt normaal gezien naar Newcastle United, dat de Rode Duivel voor zes maanden zal huren. De Engelsen bedingen ook een aankoopoptie, al is het nog niet duidelijk hoeveel die bedraagt.

Die andere Belgische back in Italië lijkt gewoon bij zijn club te blijven. Zo weigert Atalanta voorlopig om mee te werken aan een vertrek van Timothy Castagne. Naar verluidt bood Fiorentina één miljoen euro om hem een half seizoen te huren, met daarbij een aankoopoptie van zeven miljoen euro. Maar het bod werd dus geweigerd door Atalanta.

Voormalig Gouden Schoen Matias Suarez heeft in de herfst van zijn carrière nog een fraaie transfer gerealiseerd. De ex-speler van RSC Anderlecht ruilt Belgrano immers in voor topclub River Plate. De Argentijnse grootmacht kondigde de komst van de aanvaller donderdag officieel aan.

LEES OOK: Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Anderlecht had moeten proberen Suarez terug te halen ...

Meest recent

L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

14
14
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

69
69
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

123
123
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

62
62
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

265
265
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

131
131
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

227
227
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

115
115
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

159
159
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

109
109
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

836
836
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1117
1117
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

77
77
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

576
576
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

180
180
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

295
295
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

654
654
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

169
169
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

159
159
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

382
382
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

220
220
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

824
824

Meer sportnieuws