TRANSFERUURTJE 2/2: 'Anderlecht wil twee keer toeslaan, transfer Jordan Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Anderlecht wil twee keer toeslaan, transfer Jordan Lukaku'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht is nog niet klaar op de mercato. Volgens La Dernière Heure willen de Brusselaars immers nog minstens twee inkomende transfers afronden. Een extra aanvaller is zoals alom geweten de prioriteit. Maar ook een rechtsvoetige verdediger zou nog bovenaan de verlanglijst staan.

Waasland-Beveren heeft opnieuw een tegenvallende zomeraanwinst laten vertrekken. Ajaccio maakte immers de komst van Lamine Ndao bekend. De aanvaller kwam in de zomer via Rouen naar Waasland-Beveren, maar hij kon nooit overtuigen. Ndao tekende voor 2,5 jaar bij de club uit de Franse Ligue II.

BUITENLAND
Jordan Lukaku staat voor een tijdelijk vertrek bij SS Lazio, zo melden diverse bronnen in Europa. Hij trekt normaal gezien naar Newcastle United, dat de Rode Duivel voor zes maanden zal huren. De Engelsen bedingen ook een aankoopoptie, al is het nog niet duidelijk hoeveel die bedraagt.

Die andere Belgische back in Italië lijkt gewoon bij zijn club te blijven. Zo weigert Atalanta voorlopig om mee te werken aan een vertrek van Timothy Castagne. Naar verluidt bood Fiorentina één miljoen euro om hem een half seizoen te huren, met daarbij een aankoopoptie van zeven miljoen euro. Maar het bod werd dus geweigerd door Atalanta.

Voormalig Gouden Schoen Matias Suarez heeft in de herfst van zijn carrière nog een fraaie transfer gerealiseerd. De ex-speler van RSC Anderlecht ruilt Belgrano immers in voor topclub River Plate. De Argentijnse grootmacht kondigde de komst van de aanvaller donderdag officieel aan.

LEES OOK: 'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Anderlecht had moeten proberen Suarez terug te halen ...

Meest recent

Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

10
10
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

86
86
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

328
328
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

218
218
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

104
104
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

92
92
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

51
51
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

131
131
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

390
390
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

141
141
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

88
88
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

594
594
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

548
548
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

51
51
De Mil laat zich gelden: sterkhouders klappen uit de biecht

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

578
578
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

267
267
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

180
180
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

177
177
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

482
482
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

397
397
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

82
82
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

200
200
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

295
295
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

164
164
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

563
563

Meer sportnieuws