TRANSFERUURTJE 2/2: 'Anderlecht wil twee keer toeslaan, transfer Jordan Lukaku'

door
TRANSFERUURTJE 2/2: 'Anderlecht wil twee keer toeslaan, transfer Jordan Lukaku'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht is nog niet klaar op de mercato. Volgens La Dernière Heure willen de Brusselaars immers nog minstens twee inkomende transfers afronden. Een extra aanvaller is zoals alom geweten de prioriteit. Maar ook een rechtsvoetige verdediger zou nog bovenaan de verlanglijst staan.

Waasland-Beveren heeft opnieuw een tegenvallende zomeraanwinst laten vertrekken. Ajaccio maakte immers de komst van Lamine Ndao bekend. De aanvaller kwam in de zomer via Rouen naar Waasland-Beveren, maar hij kon nooit overtuigen. Ndao tekende voor 2,5 jaar bij de club uit de Franse Ligue II.

BUITENLAND
Jordan Lukaku staat voor een tijdelijk vertrek bij SS Lazio, zo melden diverse bronnen in Europa. Hij trekt normaal gezien naar Newcastle United, dat de Rode Duivel voor zes maanden zal huren. De Engelsen bedingen ook een aankoopoptie, al is het nog niet duidelijk hoeveel die bedraagt.

Die andere Belgische back in Italië lijkt gewoon bij zijn club te blijven. Zo weigert Atalanta voorlopig om mee te werken aan een vertrek van Timothy Castagne. Naar verluidt bood Fiorentina één miljoen euro om hem een half seizoen te huren, met daarbij een aankoopoptie van zeven miljoen euro. Maar het bod werd dus geweigerd door Atalanta.

Voormalig Gouden Schoen Matias Suarez heeft in de herfst van zijn carrière nog een fraaie transfer gerealiseerd. De ex-speler van RSC Anderlecht ruilt Belgrano immers in voor topclub River Plate. De Argentijnse grootmacht kondigde de komst van de aanvaller donderdag officieel aan.

LEES OOK: 'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

Anderlecht had moeten proberen Suarez terug te halen ...

Meest recent

KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

7
7
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

26
26
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

66
66
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

40
40
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

73
73
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

18
18
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

118
118
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

475
475
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

132
132
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

331
331
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

65
65
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

435
435
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

128
128
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

359
359
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

121
121
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

256
256
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

295
295
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

774
774
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

97
97
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

213
213
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

534
534
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

64
64
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

324
324
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

335
335

Meer sportnieuws