'Anderlecht zet erg verrassende naam op transferlijst'

door
'Anderlecht zet erg verrassende naam op transferlijst'

RSC Anderlecht vertoont onder nieuwe coach Fred Rutten weliswaar beterschap, maar zal nog flink aan de bak moeten om Play-Off I überhaupt te halen. Versterking is dan ook meer dan welkom. Alleen is daar geld voor nodig en dat zou wel eens een probleem kunnen vormen.


Voorzitter Marc Coucke zette weliswaar een flinke kapitaalsverhoging in gang gezet, maar volgens Het Nieuwsblad zal dat geld deels gebruikt worden om de schulden op de jaarrekening weg te werken. En dus moeten er bepaalde spelers verkocht worden. Wat dat betreft heeft Paars-Wit keuze te over. Vranjes, Saief, Appiah, Morioka, Lawrence, Milic ... komen in principe allemaal in aanmerking voor een vertrek. Maar door hun mindere prestaties van de voorbije maanden is het nog maar de vraag welke club voldoende voor hun wil betalen. Bovendien zijn verschillende van deze spelers nogal 'kieskeurig' wat betreft een transfer.

En dus worden ook andere pistes overwogen. Zo stelt HNB dat ook Pieter Gerkens verrassend genoeg in aanmerking komt voor een vertrek. De Limburger is doorgaans nochtans basisspeler en Rutten was al lovend over hem. Maar desondanks zou RSCA toch hopen dat er nog een interessant bod op hem binnenkomt.

Hetzelfde geldt voor Ivan Santini. De Kroaat scoorde dit seizoen dan wel een aantal belangrijke doelpunten, maar lijkt toch tekort te komen voor de Belgische top. Cardiff City werd al genoemd, maar het bestuur zou vooral hopen dat een club uit pakweg Saudi-Arabië met een lucratief voorstel komt.

LEES OOK: Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

Anderlecht moet Gerkens zien te houden ...

Meest recent

Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

0
0
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

16
16
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

9
9
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

82
82
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

25
25
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

35
35
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

47
47
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

25
25
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

158
158
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

140
140
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

72
72
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

67
67
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

144
144
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

183
183
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

46
46
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

58
58
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

79
79
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

796
796
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

155
155
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

286
286
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

82
82
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

257
257
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

70
70
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

263
263
Uitblinker dankzij Hasi: "Veel vertrouwen in mij"

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen KV Mechelen. Paars-Wit won met 3-1, maar pakweg een ...

90
90

Meer sportnieuws