Lokeren beleeft horrorscenario tegen zwierige Panda's

227 stemmen
Lokeren beleeft horrorscenario tegen zwierige Panda's

Na vanavond lijkt het ons een mirakel dat dit Lokeren zich nog gaat redden. Op bezoek bij het 'kleine' Eupen moesten de Lokerse spelers met het schaamrood op de wangen het veld verlaten na een heuse pandoering. De panda's lijken definitief gered na vanavond.

Met Eupen tegen Lokeren stond er een heuse kelderkraker op het programma. Lokeren had dringend nood aan punten om van de laatste plaats weg te geraken, terwijl Eupen nog enkele punten nodig had om zich definitief te redden. Bij de bezoekers kwam ex-Anderlecht speler Musona meteen in de basis, De Wolf nam zijn plaats weer in onder de lat. De Panda's speelden een degelijk seizoen tot nu toe, Keita verving de geblesseerde Ocansey.
Dramatische start voor hekkensluiter
Eens te meer begonnen de bezoekers ook in dit nieuwe jaar dramatisch: na vier minuten kopte Fall een voorzet tegen de touwen, vooral Skulason en doelman De Wolf zagen er niet goed uit bij deze fase. Ook nadien wettigde de thuisploeg zijn voorsprong met een nieuwe kans voor Marreh, De Wolf moest zich volledig strekken. Halfweg de eerste helft kreeg ook Lokeren plots een dot van een kans toen Musona alleen voor Van Crombrugge verscheen, zijn stift ging echter voorlangs. Vlak voor de rust werd de pil voor de bezoekers nog wat bitterder toen Keita via doelman De Wolf de vrijstaande Toyokawa vond en die maakte er 2-0 van. Halfweg hadden Sollied en co veel werk voor de boeg.

Fall legt de bezoekers al snel het zwijgen op met een fraai kopbaldoelpunt.
Horrorscenario voor Lokeren
De martelgang voor Lokeren ging na de rust vrolijk verder want na een dik uur spelen stond het al 4-0 in het krijt toen verdediger(!) Blondelle in een paar minuten tijd veel teveel ruimte kreeg van de bezoekende defensie en telkens de trekker overhaalde. Invaller Reznicek deed even later iets terug door van dichtbij de 4-1 in doel te jassen. Verder liet Eupen het niet meer komen, het kreeg zelf nog een paar keer de kans om de score hoger te laten oplopen maar uiteindelijk bleef het bij een ruime thuisoverwinning. Een nieuwe mokerslag voor Lokeren.
Scoreverloop:
1-0 (5') Fall, 2-0 (40') Toyokawa, 3-0 (59') Bondelle, 4-0 (62') Blondelle, 4-1 (65') Reznicek

Zal Lokeren zich nog redden?

Meest recent

Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

18
18
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

185
185
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

260
260
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

61
61
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

165
165
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

96
96
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

77
77
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

175
175
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

265
265
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

385
385
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

190
190
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

565
565
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

62
62
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

355
355
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

255
255
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

385
385
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

261
261
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

180
180
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

233
233
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

178
178
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

667
667
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

104
104
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

54
54
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

297
297

Meer sportnieuws