'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

door
'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

RSC Anderlecht haalde met Peter Zulj een nieuwe spelmaker in huis, maar de Brusselaars zijn nog lang niet klaar op de mercato. Sterke man Michael Verschueren bevestigde dat er zeker nog een extra aanvaller en mogelijk nog een andere (creatieve) speler bijkomt. Nu zou Paars-Wit alvast een uitgelezen kans krijgen bij een oud-doelwit.

Afgelopen zomer probeerde RSCA al om Lazar Markovic terug te halen. Er zou zelfs sprake zijn geweest van een akkoord met diens club Liverpool, maar men vond geen overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden en dus sprong de deal in extremis af. Indien Anderlecht nog steeds geïnteresseerd is, krijgt het nu echter een fraaie herkansing.

Zo meldt Liverpool Echo dat Markovic door zijn huidige werkgever in de etalage is geplaatst. Liverpool staat naar verluidt open voor alle voorstellen en zal niet al te moeilijk doen om hem te laten gaan. De sleutel ligt dus in de handen van Markovic zelf: ofwel vertrekt hij deze winter, ofwel trekt hij komende zomer de poort van Anfield achter zich dicht als transfervrije speler.

UPDATE 22u15

Liverpool is Lazar Markovic dus liever kwijt dan rijk (eigenlijk al sinds de zomer), maar het lijkt niet op veel medewerking te moeten rekenen van de Serviër. Want spelen of niet, en trainen met de U23, de middenvelder wordt wel nog steeds rijkelijk betaald door The Reds.

Liverpool Echo meldt dat Markovic wekelijks meer dan 55.000 euro opstrijkt. Hij zou dan ook verkiezen om gewoon op Anfield te blijven en wat poen te scheppen. Met zijn transfervrije status in de zomer, zou hij dan ook meer opties hebben. Kortom: Markovic leeft klaarblijkelijk nog liever in de volledige anonimiteit dan terug te keren naar Paars-Wit, best pijnlijk toch voor de Brusselaars.

LEES OOK: ‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Snap je Markovic?

Meest recent

Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

13
13
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

55
55
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

65
65
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

8
8
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

29
29
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

64
64
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

278
278
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

57
57
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

514
514
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

516
516
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

93
93
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

395
395
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

120
120
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

143
143
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

67
67
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

764
764
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

83
83
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

472
472
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

556
556
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

374
374
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

635
635
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

301
301
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

416
416
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1233
1233

Meer sportnieuws