'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

door
'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

RSC Anderlecht haalde met Peter Zulj een nieuwe spelmaker in huis, maar de Brusselaars zijn nog lang niet klaar op de mercato. Sterke man Michael Verschueren bevestigde dat er zeker nog een extra aanvaller en mogelijk nog een andere (creatieve) speler bijkomt. Nu zou Paars-Wit alvast een uitgelezen kans krijgen bij een oud-doelwit.

Afgelopen zomer probeerde RSCA al om Lazar Markovic terug te halen. Er zou zelfs sprake zijn geweest van een akkoord met diens club Liverpool, maar men vond geen overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden en dus sprong de deal in extremis af. Indien Anderlecht nog steeds geïnteresseerd is, krijgt het nu echter een fraaie herkansing.

Zo meldt Liverpool Echo dat Markovic door zijn huidige werkgever in de etalage is geplaatst. Liverpool staat naar verluidt open voor alle voorstellen en zal niet al te moeilijk doen om hem te laten gaan. De sleutel ligt dus in de handen van Markovic zelf: ofwel vertrekt hij deze winter, ofwel trekt hij komende zomer de poort van Anfield achter zich dicht als transfervrije speler.

UPDATE 22u15

Liverpool is Lazar Markovic dus liever kwijt dan rijk (eigenlijk al sinds de zomer), maar het lijkt niet op veel medewerking te moeten rekenen van de Serviër. Want spelen of niet, en trainen met de U23, de middenvelder wordt wel nog steeds rijkelijk betaald door The Reds.

Liverpool Echo meldt dat Markovic wekelijks meer dan 55.000 euro opstrijkt. Hij zou dan ook verkiezen om gewoon op Anfield te blijven en wat poen te scheppen. Met zijn transfervrije status in de zomer, zou hij dan ook meer opties hebben. Kortom: Markovic leeft klaarblijkelijk nog liever in de volledige anonimiteit dan terug te keren naar Paars-Wit, best pijnlijk toch voor de Brusselaars.

LEES OOK: 'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Snap je Markovic?

Meest recent

Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

7
7
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

63
63
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

20
20
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

180
180
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

27
27
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

230
230
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

158
158
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

230
230
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

164
164
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

207
207
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

808
808
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

161
161
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

683
683
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

469
469
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

474
474
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

252
252
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

329
329
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

674
674
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

770
770
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

557
557
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

282
282
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

569
569
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

557
557
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

468
468

Meer sportnieuws