'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

door
'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

RSC Anderlecht haalde met Peter Zulj een nieuwe spelmaker in huis, maar de Brusselaars zijn nog lang niet klaar op de mercato. Sterke man Michael Verschueren bevestigde dat er zeker nog een extra aanvaller en mogelijk nog een andere (creatieve) speler bijkomt. Nu zou Paars-Wit alvast een uitgelezen kans krijgen bij een oud-doelwit.

Afgelopen zomer probeerde RSCA al om Lazar Markovic terug te halen. Er zou zelfs sprake zijn geweest van een akkoord met diens club Liverpool, maar men vond geen overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden en dus sprong de deal in extremis af. Indien Anderlecht nog steeds geïnteresseerd is, krijgt het nu echter een fraaie herkansing.

Zo meldt Liverpool Echo dat Markovic door zijn huidige werkgever in de etalage is geplaatst. Liverpool staat naar verluidt open voor alle voorstellen en zal niet al te moeilijk doen om hem te laten gaan. De sleutel ligt dus in de handen van Markovic zelf: ofwel vertrekt hij deze winter, ofwel trekt hij komende zomer de poort van Anfield achter zich dicht als transfervrije speler.

UPDATE 22u15

Liverpool is Lazar Markovic dus liever kwijt dan rijk (eigenlijk al sinds de zomer), maar het lijkt niet op veel medewerking te moeten rekenen van de Serviër. Want spelen of niet, en trainen met de U23, de middenvelder wordt wel nog steeds rijkelijk betaald door The Reds.

Liverpool Echo meldt dat Markovic wekelijks meer dan 55.000 euro opstrijkt. Hij zou dan ook verkiezen om gewoon op Anfield te blijven en wat poen te scheppen. Met zijn transfervrije status in de zomer, zou hij dan ook meer opties hebben. Kortom: Markovic leeft klaarblijkelijk nog liever in de volledige anonimiteit dan terug te keren naar Paars-Wit, best pijnlijk toch voor de Brusselaars.

LEES OOK: Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

Snap je Markovic?

Meest recent

KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

10
10
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

70
70
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

24
24
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

48
48
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

61
61
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

189
189
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

172
172
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

71
71
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

109
109
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

90
90
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

343
343
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

409
409
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

118
118
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

378
378
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

474
474
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

286
286
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

100
100
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

82
82
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

154
154
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

252
252
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

333
333
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

374
374
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

139
139
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

145
145

Meer sportnieuws