'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

door
'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

RSC Anderlecht haalde met Peter Zulj een nieuwe spelmaker in huis, maar de Brusselaars zijn nog lang niet klaar op de mercato. Sterke man Michael Verschueren bevestigde dat er zeker nog een extra aanvaller en mogelijk nog een andere (creatieve) speler bijkomt. Nu zou Paars-Wit alvast een uitgelezen kans krijgen bij een oud-doelwit.

Afgelopen zomer probeerde RSCA al om Lazar Markovic terug te halen. Er zou zelfs sprake zijn geweest van een akkoord met diens club Liverpool, maar men vond geen overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden en dus sprong de deal in extremis af. Indien Anderlecht nog steeds geïnteresseerd is, krijgt het nu echter een fraaie herkansing.

Zo meldt Liverpool Echo dat Markovic door zijn huidige werkgever in de etalage is geplaatst. Liverpool staat naar verluidt open voor alle voorstellen en zal niet al te moeilijk doen om hem te laten gaan. De sleutel ligt dus in de handen van Markovic zelf: ofwel vertrekt hij deze winter, ofwel trekt hij komende zomer de poort van Anfield achter zich dicht als transfervrije speler.

UPDATE 22u15

Liverpool is Lazar Markovic dus liever kwijt dan rijk (eigenlijk al sinds de zomer), maar het lijkt niet op veel medewerking te moeten rekenen van de Serviër. Want spelen of niet, en trainen met de U23, de middenvelder wordt wel nog steeds rijkelijk betaald door The Reds.

Liverpool Echo meldt dat Markovic wekelijks meer dan 55.000 euro opstrijkt. Hij zou dan ook verkiezen om gewoon op Anfield te blijven en wat poen te scheppen. Met zijn transfervrije status in de zomer, zou hij dan ook meer opties hebben. Kortom: Markovic leeft klaarblijkelijk nog liever in de volledige anonimiteit dan terug te keren naar Paars-Wit, best pijnlijk toch voor de Brusselaars.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Snap je Markovic?

Meest recent

'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

3
3
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

7
7
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

37
37
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

44
44
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

30
30
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

164
164
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

271
271
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

61
61
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

118
118
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

126
126
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

95
95
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

93
93
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

108
108
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

182
182
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

133
133
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

627
627
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

509
509
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

168
168
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

172
172
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

218
218
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

274
274
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

189
189
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

158
158
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

227
227

Meer sportnieuws