'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

2008 stemmen
'Balen voor RSCA: Markovic laat transfer links liggen om pijnlijke reden'

RSC Anderlecht haalde met Peter Zulj een nieuwe spelmaker in huis, maar de Brusselaars zijn nog lang niet klaar op de mercato. Sterke man Michael Verschueren bevestigde dat er zeker nog een extra aanvaller en mogelijk nog een andere (creatieve) speler bijkomt. Nu zou Paars-Wit alvast een uitgelezen kans krijgen bij een oud-doelwit.

Afgelopen zomer probeerde RSCA al om Lazar Markovic terug te halen. Er zou zelfs sprake zijn geweest van een akkoord met diens club Liverpool, maar men vond geen overeenkomst over de persoonlijke voorwaarden en dus sprong de deal in extremis af. Indien Anderlecht nog steeds geïnteresseerd is, krijgt het nu echter een fraaie herkansing.

Zo meldt Liverpool Echo dat Markovic door zijn huidige werkgever in de etalage is geplaatst. Liverpool staat naar verluidt open voor alle voorstellen en zal niet al te moeilijk doen om hem te laten gaan. De sleutel ligt dus in de handen van Markovic zelf: ofwel vertrekt hij deze winter, ofwel trekt hij komende zomer de poort van Anfield achter zich dicht als transfervrije speler.

UPDATE 22u15

Liverpool is Lazar Markovic dus liever kwijt dan rijk (eigenlijk al sinds de zomer), maar het lijkt niet op veel medewerking te moeten rekenen van de Serviër. Want spelen of niet, en trainen met de U23, de middenvelder wordt wel nog steeds rijkelijk betaald door The Reds.

Liverpool Echo meldt dat Markovic wekelijks meer dan 55.000 euro opstrijkt. Hij zou dan ook verkiezen om gewoon op Anfield te blijven en wat poen te scheppen. Met zijn transfervrije status in de zomer, zou hij dan ook meer opties hebben. Kortom: Markovic leeft klaarblijkelijk nog liever in de volledige anonimiteit dan terug te keren naar Paars-Wit, best pijnlijk toch voor de Brusselaars.

LEES OOK: 'Liverpool neemt afscheid van Slot: opvolger staat al klaar'

Snap je Markovic?

Meest recent

Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

21
21
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

35
35
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

30
30
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

26
26
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

190
190
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

117
117
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

240
240
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

157
157
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

288
288
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

424
424
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

204
204
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

71
71
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

69
69
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

87
87
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

154
154
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

201
201
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

291
291
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

565
565
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

136
136
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1080
1080
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

362
362
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

121
121
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

557
557
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

338
338
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

248
248

Meer sportnieuws