TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge dreigt opnieuw één van zijn sterkhouders te verliezen. Het Turkse Fanatik meldt namelijk dat Besiktas en Fenerbahce hun zinnen hebben gezet op Emmanuel Dennis. Volgens het medium zouden echter vooral Bayer Leverkusen en Borussia Mönchengladbach aan de Nigeriaan denken. Wesley Moraes blijft dan weer een doelwit voor Lazio, weliswaar pas voor volgende zomer. En aan inkomende zijde wordt Club gelinkt aan Michalis Bakasis, een Griekse vleugelverdediger van AEK Athene.

Zinho Vanheusden speelt dit seizoen nog op huurbasis voor Standard, maar gaat in de zomer mogelijk terug in Italië aan de slag. Vanuit de Serie A is er immers ook de nodige interesse voor de Belgische verdediger. De kans bestaat dat moederclub Internazionale hem daarin ervaring willen laten opdoen. Volgens Italiaanse media hebben Udinese en Sampdoria alvast interesse.

Volgens Het Laatste Nieuws gaat de dertigjarige Jakub Reznicek weldra voor Lokeren tekenen. De Tsjechische aanvaller komt uit voor Viktoria Plzen, maar daar is hij een invaller en ook in de Champions League mocht hij invallen. Het Nieuwsblad meldt dat Reznicek in principe maandag zijn medische testen zal afleggen bij Lokeren. Daarna zou hij ook meteen moeten aansluiten op training.

BUITENLAND
Michy Batshuayi lijkt zijn nieuwe club zo goed als beet te hebben. Volgens journalist Sacha Tavolieri is zijn huurdeal nu ook quasi rond. AS Monaco zal Batshuayi voor zes maanden huren van Chelsea, zonder aankoopoptie. Ten laatste maandag zou de deal geofficialiseerd worden.

Het is al even duidelijk dat het Chinese Beijing Guoan zijn zinnen op Mousa Dembélé gezet heeft en volgens Sky Sports is er nu ook een akkoord op clubniveau. Tottenham zou een bod van ongeveer 10 miljoen euro aanvaard hebben. Als ook Dembélé en de Chinese club een akkoord bereiken, kan de deal helemaal beklonken worden.

Real Madrid werd het voorbije jaar regelmatig gelinkt aan Neymar, maar volgens El Pais is het een andere Braziliaan van PSG die bovenaan het verlanglijstje van Real staat. De Koninklijke zou Marquinhos tot elke prijs naar de Spaanse hoofdstad willen lokken volgende zomer. De centrale verdediger moet mogelijk de opvolger van Sergio Ramos worden, die stilaan een dagje ouder wordt.

Manchester United doet het momenteel uitstekend onder het bewind van 'caretaker' Ole Gunnar Solskjaer, maar het bestuur zou desondanks werk maken van een nieuwe coach voor volgende zomer. Zo meldt The Mirror dat er al contact was met Diego Simeone. En ook Engels bondscoach Gareth Southgate zou in beeld zijn op Old Trafford.

LEES OOK: ‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

Als Club één speler moest laten gaan, wie zou u kiezen?

Meest recent

Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

5
5
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

72
72
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

79
79
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

150
150
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

65
65
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

186
186
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

181
181
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

179
179
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

430
430
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

502
502
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

85
85
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

142
142
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

434
434
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

489
489
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

298
298
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

242
242
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

77
77
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

263
263
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

245
245
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

255
255
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

78
78
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

383
383
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

174
174
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

625
625
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

330
330

Meer sportnieuws