TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

stemmen
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge dreigt opnieuw één van zijn sterkhouders te verliezen. Het Turkse Fanatik meldt namelijk dat Besiktas en Fenerbahce hun zinnen hebben gezet op Emmanuel Dennis. Volgens het medium zouden echter vooral Bayer Leverkusen en Borussia Mönchengladbach aan de Nigeriaan denken. Wesley Moraes blijft dan weer een doelwit voor Lazio, weliswaar pas voor volgende zomer. En aan inkomende zijde wordt Club gelinkt aan Michalis Bakasis, een Griekse vleugelverdediger van AEK Athene.

Zinho Vanheusden speelt dit seizoen nog op huurbasis voor Standard, maar gaat in de zomer mogelijk terug in Italië aan de slag. Vanuit de Serie A is er immers ook de nodige interesse voor de Belgische verdediger. De kans bestaat dat moederclub Internazionale hem daarin ervaring willen laten opdoen. Volgens Italiaanse media hebben Udinese en Sampdoria alvast interesse.

Volgens Het Laatste Nieuws gaat de dertigjarige Jakub Reznicek weldra voor Lokeren tekenen. De Tsjechische aanvaller komt uit voor Viktoria Plzen, maar daar is hij een invaller en ook in de Champions League mocht hij invallen. Het Nieuwsblad meldt dat Reznicek in principe maandag zijn medische testen zal afleggen bij Lokeren. Daarna zou hij ook meteen moeten aansluiten op training.

BUITENLAND
Michy Batshuayi lijkt zijn nieuwe club zo goed als beet te hebben. Volgens journalist Sacha Tavolieri is zijn huurdeal nu ook quasi rond. AS Monaco zal Batshuayi voor zes maanden huren van Chelsea, zonder aankoopoptie. Ten laatste maandag zou de deal geofficialiseerd worden.

Het is al even duidelijk dat het Chinese Beijing Guoan zijn zinnen op Mousa Dembélé gezet heeft en volgens Sky Sports is er nu ook een akkoord op clubniveau. Tottenham zou een bod van ongeveer 10 miljoen euro aanvaard hebben. Als ook Dembélé en de Chinese club een akkoord bereiken, kan de deal helemaal beklonken worden.

Real Madrid werd het voorbije jaar regelmatig gelinkt aan Neymar, maar volgens El Pais is het een andere Braziliaan van PSG die bovenaan het verlanglijstje van Real staat. De Koninklijke zou Marquinhos tot elke prijs naar de Spaanse hoofdstad willen lokken volgende zomer. De centrale verdediger moet mogelijk de opvolger van Sergio Ramos worden, die stilaan een dagje ouder wordt.

Manchester United doet het momenteel uitstekend onder het bewind van 'caretaker' Ole Gunnar Solskjaer, maar het bestuur zou desondanks werk maken van een nieuwe coach voor volgende zomer. Zo meldt The Mirror dat er al contact was met Diego Simeone. En ook Engels bondscoach Gareth Southgate zou in beeld zijn op Old Trafford.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Als Club één speler moest laten gaan, wie zou u kiezen?

Meest recent

KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

8
8
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

163
163
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

17
17
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

235
235
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

164
164
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

196
196
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

99
99
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1067
1067
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

82
82
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

41
41
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

270
270
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

182
182
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

222
222
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

172
172
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

199
199
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

457
457
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

822
822
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

43
43
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

669
669
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

243
243
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

143
143
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

227
227
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

170
170
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

66
66
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

104
104

Meer sportnieuws