TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge dreigt opnieuw één van zijn sterkhouders te verliezen. Het Turkse Fanatik meldt namelijk dat Besiktas en Fenerbahce hun zinnen hebben gezet op Emmanuel Dennis. Volgens het medium zouden echter vooral Bayer Leverkusen en Borussia Mönchengladbach aan de Nigeriaan denken. Wesley Moraes blijft dan weer een doelwit voor Lazio, weliswaar pas voor volgende zomer. En aan inkomende zijde wordt Club gelinkt aan Michalis Bakasis, een Griekse vleugelverdediger van AEK Athene.

Zinho Vanheusden speelt dit seizoen nog op huurbasis voor Standard, maar gaat in de zomer mogelijk terug in Italië aan de slag. Vanuit de Serie A is er immers ook de nodige interesse voor de Belgische verdediger. De kans bestaat dat moederclub Internazionale hem daarin ervaring willen laten opdoen. Volgens Italiaanse media hebben Udinese en Sampdoria alvast interesse.

Volgens Het Laatste Nieuws gaat de dertigjarige Jakub Reznicek weldra voor Lokeren tekenen. De Tsjechische aanvaller komt uit voor Viktoria Plzen, maar daar is hij een invaller en ook in de Champions League mocht hij invallen. Het Nieuwsblad meldt dat Reznicek in principe maandag zijn medische testen zal afleggen bij Lokeren. Daarna zou hij ook meteen moeten aansluiten op training.

BUITENLAND
Michy Batshuayi lijkt zijn nieuwe club zo goed als beet te hebben. Volgens journalist Sacha Tavolieri is zijn huurdeal nu ook quasi rond. AS Monaco zal Batshuayi voor zes maanden huren van Chelsea, zonder aankoopoptie. Ten laatste maandag zou de deal geofficialiseerd worden.

Het is al even duidelijk dat het Chinese Beijing Guoan zijn zinnen op Mousa Dembélé gezet heeft en volgens Sky Sports is er nu ook een akkoord op clubniveau. Tottenham zou een bod van ongeveer 10 miljoen euro aanvaard hebben. Als ook Dembélé en de Chinese club een akkoord bereiken, kan de deal helemaal beklonken worden.

Real Madrid werd het voorbije jaar regelmatig gelinkt aan Neymar, maar volgens El Pais is het een andere Braziliaan van PSG die bovenaan het verlanglijstje van Real staat. De Koninklijke zou Marquinhos tot elke prijs naar de Spaanse hoofdstad willen lokken volgende zomer. De centrale verdediger moet mogelijk de opvolger van Sergio Ramos worden, die stilaan een dagje ouder wordt.

Manchester United doet het momenteel uitstekend onder het bewind van 'caretaker' Ole Gunnar Solskjaer, maar het bestuur zou desondanks werk maken van een nieuwe coach voor volgende zomer. Zo meldt The Mirror dat er al contact was met Diego Simeone. En ook Engels bondscoach Gareth Southgate zou in beeld zijn op Old Trafford.

JOUW MENING TELT:
Als Club één speler moest laten gaan, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

13
13
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

114
114
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

636
636
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

40
40
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

218
218
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

219
219
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

146
146
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaan zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

102
102
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

103
103
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

161
161
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

60
60
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

488
488
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

139
139
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

349
349
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

55
55
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

79
79
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

526
526
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

105
105
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

121
121
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

739
739
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

225
225
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

342
342
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

300
300
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

241
241
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

74
74

Meer sportnieuws