TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge dreigt opnieuw één van zijn sterkhouders te verliezen. Het Turkse Fanatik meldt namelijk dat Besiktas en Fenerbahce hun zinnen hebben gezet op Emmanuel Dennis. Volgens het medium zouden echter vooral Bayer Leverkusen en Borussia Mönchengladbach aan de Nigeriaan denken. Wesley Moraes blijft dan weer een doelwit voor Lazio, weliswaar pas voor volgende zomer. En aan inkomende zijde wordt Club gelinkt aan Michalis Bakasis, een Griekse vleugelverdediger van AEK Athene.

Zinho Vanheusden speelt dit seizoen nog op huurbasis voor Standard, maar gaat in de zomer mogelijk terug in Italië aan de slag. Vanuit de Serie A is er immers ook de nodige interesse voor de Belgische verdediger. De kans bestaat dat moederclub Internazionale hem daarin ervaring willen laten opdoen. Volgens Italiaanse media hebben Udinese en Sampdoria alvast interesse.

Volgens Het Laatste Nieuws gaat de dertigjarige Jakub Reznicek weldra voor Lokeren tekenen. De Tsjechische aanvaller komt uit voor Viktoria Plzen, maar daar is hij een invaller en ook in de Champions League mocht hij invallen. Het Nieuwsblad meldt dat Reznicek in principe maandag zijn medische testen zal afleggen bij Lokeren. Daarna zou hij ook meteen moeten aansluiten op training.

BUITENLAND
Michy Batshuayi lijkt zijn nieuwe club zo goed als beet te hebben. Volgens journalist Sacha Tavolieri is zijn huurdeal nu ook quasi rond. AS Monaco zal Batshuayi voor zes maanden huren van Chelsea, zonder aankoopoptie. Ten laatste maandag zou de deal geofficialiseerd worden.

Het is al even duidelijk dat het Chinese Beijing Guoan zijn zinnen op Mousa Dembélé gezet heeft en volgens Sky Sports is er nu ook een akkoord op clubniveau. Tottenham zou een bod van ongeveer 10 miljoen euro aanvaard hebben. Als ook Dembélé en de Chinese club een akkoord bereiken, kan de deal helemaal beklonken worden.

Real Madrid werd het voorbije jaar regelmatig gelinkt aan Neymar, maar volgens El Pais is het een andere Braziliaan van PSG die bovenaan het verlanglijstje van Real staat. De Koninklijke zou Marquinhos tot elke prijs naar de Spaanse hoofdstad willen lokken volgende zomer. De centrale verdediger moet mogelijk de opvolger van Sergio Ramos worden, die stilaan een dagje ouder wordt.

Manchester United doet het momenteel uitstekend onder het bewind van 'caretaker' Ole Gunnar Solskjaer, maar het bestuur zou desondanks werk maken van een nieuwe coach voor volgende zomer. Zo meldt The Mirror dat er al contact was met Diego Simeone. En ook Engels bondscoach Gareth Southgate zou in beeld zijn op Old Trafford.

LEES OOK: 'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Als Club één speler moest laten gaan, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

11
11
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

55
55
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

545
545
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

69
69
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

65
65
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

88
88
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

135
135
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

530
530
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

30
30
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

287
287
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

195
195
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

151
151
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

342
342
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

176
176
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

61
61
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

41
41
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

260
260
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

88
88
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

333
333
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

176
176
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

46
46
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

273
273
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

297
297
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

100
100
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

231
231

Meer sportnieuws