TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

door
TRANSFERUURTJE 1/2: 'Derde Club-sterkhouder gegeerd, doorbraak rond Batshuayi'

Het nieuwe kalenderjaar is een feit en dus heeft de wintermercato ook officieel zijn deuren geopend. Ook dit jaar wordt er in januari weer heel wat activiteit verwacht bij ploegen uit binnen- en buitenland. Daarom zal VoetbalNieuws dagelijks het belangrijkste transfernieuws tweemaal verzamelen in een TRANSFERUURTJE om 12u en 20u.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge dreigt opnieuw één van zijn sterkhouders te verliezen. Het Turkse Fanatik meldt namelijk dat Besiktas en Fenerbahce hun zinnen hebben gezet op Emmanuel Dennis. Volgens het medium zouden echter vooral Bayer Leverkusen en Borussia Mönchengladbach aan de Nigeriaan denken. Wesley Moraes blijft dan weer een doelwit voor Lazio, weliswaar pas voor volgende zomer. En aan inkomende zijde wordt Club gelinkt aan Michalis Bakasis, een Griekse vleugelverdediger van AEK Athene.

Zinho Vanheusden speelt dit seizoen nog op huurbasis voor Standard, maar gaat in de zomer mogelijk terug in Italië aan de slag. Vanuit de Serie A is er immers ook de nodige interesse voor de Belgische verdediger. De kans bestaat dat moederclub Internazionale hem daarin ervaring willen laten opdoen. Volgens Italiaanse media hebben Udinese en Sampdoria alvast interesse.

Volgens Het Laatste Nieuws gaat de dertigjarige Jakub Reznicek weldra voor Lokeren tekenen. De Tsjechische aanvaller komt uit voor Viktoria Plzen, maar daar is hij een invaller en ook in de Champions League mocht hij invallen. Het Nieuwsblad meldt dat Reznicek in principe maandag zijn medische testen zal afleggen bij Lokeren. Daarna zou hij ook meteen moeten aansluiten op training.

BUITENLAND
Michy Batshuayi lijkt zijn nieuwe club zo goed als beet te hebben. Volgens journalist Sacha Tavolieri is zijn huurdeal nu ook quasi rond. AS Monaco zal Batshuayi voor zes maanden huren van Chelsea, zonder aankoopoptie. Ten laatste maandag zou de deal geofficialiseerd worden.

Het is al even duidelijk dat het Chinese Beijing Guoan zijn zinnen op Mousa Dembélé gezet heeft en volgens Sky Sports is er nu ook een akkoord op clubniveau. Tottenham zou een bod van ongeveer 10 miljoen euro aanvaard hebben. Als ook Dembélé en de Chinese club een akkoord bereiken, kan de deal helemaal beklonken worden.

Real Madrid werd het voorbije jaar regelmatig gelinkt aan Neymar, maar volgens El Pais is het een andere Braziliaan van PSG die bovenaan het verlanglijstje van Real staat. De Koninklijke zou Marquinhos tot elke prijs naar de Spaanse hoofdstad willen lokken volgende zomer. De centrale verdediger moet mogelijk de opvolger van Sergio Ramos worden, die stilaan een dagje ouder wordt.

Manchester United doet het momenteel uitstekend onder het bewind van 'caretaker' Ole Gunnar Solskjaer, maar het bestuur zou desondanks werk maken van een nieuwe coach voor volgende zomer. Zo meldt The Mirror dat er al contact was met Diego Simeone. En ook Engels bondscoach Gareth Southgate zou in beeld zijn op Old Trafford.

LEES OOK: CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

Als Club één speler moest laten gaan, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

0
0
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

4
4
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

41
41
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

34
34
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

268
268
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

195
195
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

83
83
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

403
403
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

274
274
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

90
90
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

264
264
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

504
504
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

82
82
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

65
65
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

44
44
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

357
357
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

559
559
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

275
275
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

91
91
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

77
77
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

468
468
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

215
215
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

318
318
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

203
203
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

146
146

Meer sportnieuws